Dagplanning van

  • Datum 29/06/2019 - 13/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 371
  • Week 28
  • Adres Olmendreef 1
    8660 De Panne
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Blomme Lies - 10 ptn
Nollet Lynn - 10 ptn
Winnaar
Carna Myriam - 15 ptn
De Haeck Ann - 10 ptn
6/4 - 4/6 - 10/7
10:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meheus Joke - 30 ptn
Peeters Helga - 30 ptn 7/5 - 6/3
10:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Declerck Leen - 25 ptn
Cocheteux Nathalie - 15 ptn 7/6 (3) - 6/3
10:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Herreman Alain - 30 ptn
Winnaar
Depauw Audric - 30 ptn
6/2 - 7/6 (5)
10:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Der Meiren Willy - 10 ptn
Winnaar
Sinnaeve Frank - 10 ptn
6/1 - 6/3
11:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Recour Delphine - 3 ptn
Romon Bea - 5 ptn
Dezeure Tine - 3 ptn
Dickel Greet - 3 ptn
6/2 - 6/3
11:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Adriaens Sophie - 3 ptn
Deblauwe Tom - 3 ptn
Hillewaere Isabelle - 5 ptn
Michiels Stephan - 3 ptn
5/7 - 6/4 - 10/5
11:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beernaert Bert - 65 ptn
Van Acker Jos - 65 ptn
3/6 - 6/4 - 13/11
11:30 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
1/2 Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Garcia Rodrigo - 105 ptn nr. 122 BIS
Winnaar
Notable Maxim - 100 ptn nr. 226
6/3 - 6/0
11:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Roose Jeroen - 90 ptn
Dewulf Pauwel - 85 ptn 6/1 - 7/5
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gerry Anja - 5 ptn
Dekeyser Franky - 10 ptn
Degroote Nele - 5 ptn
Laridon Bert - 5 ptn
4/6 - 7/5 - 10/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Driessche Krista - 15 ptn
Saey Lukas - 15 ptn
De Batselier Kim - 15 ptn
Devloo Johan - 10 ptn
4/6 - 6/2 - 10/5
13:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Trogh Gwendolien - 10 ptn
Steenkiste Lieselotte - 3 ptn 6/1 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Praet Louis - 20 ptn
Winnaar
Fortry Anthony - 25 ptn
3/6 - 6/4 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deny Frederik - 3 ptn
Winnaar
Lingier Joris - 5 ptn
6/3 - 6/4
14:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Goossens Miro - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Thiessen Frederik - 11.4 (10 ptn)
4/2 - 4/0
14:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goens Tijl - 30 ptn
Van Wauwe Jeroen - 30 ptn
Francois Philippe - 45 ptn
Vansteenkiste Laurens - 15 ptn
6/2 - 6/4
14:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Callewier Sofie - 10 ptn
Debehets Heleen - 5 ptn 6/3 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Roose Sander - 55 ptn 6/1 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewulf Andreas - 10 ptn 6/1 - 6/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Degrieck Eline - 20 ptn
Vansteenkiste Laurens - 15 ptn
6/3 - 3/6 - 10/5
16:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Boeykens Elyne - 110 ptn nr. 19
Wittouck Louise - 105 ptn nr. 34 6/2 - 6/0
16:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Blomme Lies - 10 ptn
Botty Dominique - 5 ptn 4/6 - 6/4 - 7/6 (4)
16:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Souphy Mathieu - 50 ptn
Minne Andres - 35 ptn 6/0 - 6/1
16:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Lint Andreas - 10 ptn
Mouton Wout - 5 ptn 4/6 - 6/1 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deschrevel Olivier - 3 ptn
Verkest Bart - 15 ptn
4/6 - 6/2 - 10/5
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Acker Jos - 65 ptn
Van Herck Elwin - 20 ptn
Beernaert Bert - 65 ptn
Vansteenkiste Laurens - 15 ptn
6/1 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tratsaert Johan - 25 ptn
Winnaar
Cauberghs Jan - 25 ptn
6/1 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Hoeck Kurt - 3 ptn
Winnaar
Sinnaeve Frank - 10 ptn
6/7 (3) - 6/1 - 6/1
19:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Acker Jos - 65 ptn
Van Herck Elwin - 20 ptn
Coulier Vincent - 55 ptn
Vandaele Eric - 25 ptn
6/1 - 6/0
19:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bossant Pascal - 10 ptn
Lingier Joris - 5 ptn
Vandenhouweele Dirk - 3 ptn
Vandenhouweele Tom - 5 ptn
6/3 - 6/4
19:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Andre Isabelle - 3 ptn 6/1 - 6/0
19:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Notable Maxim - 100 ptn nr. 226
Winnaar
Denis Thomas - 105 ptn nr. 137
6/4 - 6/0