Dagplanning van

  • Datum 01/07/2019 - 14/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 694 / 1000
  • Week 28
  • Adres Kiezelweg 75
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Lien - 5 ptn
Van Dyck Dorien - 25 ptn
Winnaar
Hendrikx Lize - 3 ptn
Vanden Boer Tessa - 15 ptn
6/0 - 6/4
09:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssens Steven - 5 ptn
Ooms Kris - 10 ptn
Devogelaere Walter - 10 ptn
Nijs Patrick - 3 ptn
6/1 - 6/3
09:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dillien Jef - 5 ptn
Machiels Tom - 5 ptn
Haeverans Koen - 3 ptn
Philipsen Mathias - 3 ptn
6/3 - 6/2
09:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Hout Mieke - 10 ptn 6/3 - 5/7 - 6/4
09:30 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bellens Gunther - 50 ptn
Lievens Kris - 45 ptn 5/7 - 6/3 - 6/4
09:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Roziers Florent - 10 ptn
Van De Weyer Francis - 10 ptn 6/3 - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Berghmans Eline - 30 ptn
Vanhoof Lynn - 50 ptn
Winnaar
Peeters Ina - 80 ptn
Peeters Lien - 5 ptn
6/1 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haemhouts Stijn - 10 ptn
Wagemans Kurt - 20 ptn
Winnaar
Noels Roald - 20 ptn
Van Hout Peter - 10 ptn
6/1 - 7/5
11:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Dyck Dorien - 25 ptn 6/3 - 7/6 (3)
11:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wijshof Sarah - 5 ptn
Winnaar
Ravyts Tine - 5 ptn
6/0 - 6/0
11:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sannen Sofie - 30 ptn
Winnaar
Van Gompel Tilly - 30 ptn
6/2 - 6/2
11:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bertels Daan - 65 ptn
Thomas Vic - 50 ptn 6/3 - 7/5
11:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Roosen Karl - 30 ptn
Winnaar
Wang Lian - 25 ptn
6/2 - 4/6 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Verreyt Ilse - 5 ptn
De Keyser Freddy - 5 ptn
Winnaar
Davignon Inge - 3 ptn
Claes Jonathan - 3 ptn
7/5 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bisschops Kjell - 15 ptn
Lathouders Jens - 30 ptn
Winnaar
Van Hout Jan - 30 ptn
Verkoyen Wim - 30 ptn
6/3 - 3/6 - 10/6
13:30 ENKEL DAMES 35 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lichter Tessy - 70 ptn 6/2 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bertels Daan - 65 ptn
Winnaar
Fagoo Philip - 90 ptn
6/3 - 4/6 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thomas Vic - 50 ptn 7/5 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gielis Philippe - 25 ptn
Gheys Simon - 30 ptn 6/0 - 6/4
13:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van De Weyer Francis - 10 ptn
Winnaar
Michiels Ludo - 10 ptn
3/1 opgave
14:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bosmans Laurence - 65 ptn
Gillis Elise - 50 ptn
Lyen Anne - 40 ptn
Peeters Ina - 80 ptn
6/4 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verwimp Liesbeth - 60 ptn
Mermans Patrick - 25 ptn
Winnaar
Vanhoudt Ellen - 60 ptn
Mangelschots Tino - 20 ptn
6/4 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Timmermans Emilie - 3 ptn
Timmermans Stefan - 10 ptn
Winnaar
Mannaerts Rita - 5 ptn
Van De Wal Eric - 10 ptn
4/6 - 6/2 - 12/10
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Neels Benny - 85 ptn
Willekens Njord - 5 ptn
6/3 - 7/6 (5)
15:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tuyteleers Ellen - 5 ptn
Lodewijckx Jelle - 20 ptn
6/2 - 6/4
15:30 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beckers Nathalie - 3 ptn 6/3 - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Di Lorenzo Joppe - 10 ptn
Sneyers Bregt - 3 ptn 6/3 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Guy - 3 ptn
Winnaar
Pauwels Davy - 10 ptn
6/3 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dammen Stefan - 30 ptn
Winnaar
Wang Lian - 25 ptn
6/0 - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Casteleyn Emily - 105 ptn nr. 36
Winnaar
Lambrechts Jill - 100 ptn nr. 90
6/7 - 7/6 - 2/0 opgave
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Engelen Heidi - 10 ptn
Pauwels Ann - 5 ptn
Cools Ann - 3 ptn
Van Gorp Naomi - 10 ptn
6/3 - 7/6 (1)
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Faes Sarah - 80 ptn
Vanden Boer Luc - 45 ptn
Peeters Ina - 80 ptn
Thomas Vic - 50 ptn
7/5 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lyen Anne - 40 ptn
Hooyberghs Guy - 20 ptn
Vanhoof Lynn - 50 ptn
Caers Yvo - 3 ptn
6/1 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bellens Gunther - 50 ptn
Neels Benny - 85 ptn
6/0 - 3/6 - 11/9
17:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sannen Sofie - 30 ptn
Van de Paar Saskia - 15 ptn
Baelus Suzy - 15 ptn
Couwberghs Hanne - 40 ptn
4/6 - 6/3 - 12/10
17:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gillis Elise - 50 ptn
Winnaar
Bosmans Laurence - 65 ptn
5/7 - 7/6 (3) - 6/4
17:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smeyers Britt - 20 ptn 6/3 - 6/0
17:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Balen Lara - 5 ptn
Vandewouwer Shana - 3 ptn 2/6 - 7/6 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Willekens Karl - 35 ptn
Vrijsen Gert - 35 ptn 6/0 - 1/6 - 6/4
17:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bossi Philippe - 30 ptn
Winnaar
Lodewijckx Jelle - 20 ptn
7/5 - 3/6 - 6/4