Dagplanning van

  • Datum 01/03/2019 - 10/03/2019
  • Aantal inschrijvingen 250
  • Week 10
  • Adres Antwerpse Heirweg 22 A
    8340 Damme
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewachter Guillaume - 65 ptn
Dewachter Thibault - 75 ptn
3/6 - 7/6 (5) - 11/9
09:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Huys Edward - 15 ptn
Vanpoucke Kristof - 15 ptn
De Pauw Jonas - 15 ptn
Vandenbon Kevin - 10 ptn
6/3 - 6/3
09:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mortier Barbara - 15 ptn
Baeke Cedric - 40 ptn
Leliaert Sofie - 45 ptn
Warlop Olav - 15 ptn
6/3 - 6/4
10:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Casier Chris - 5 ptn
Costers Sonja - 10 ptn
Dhulst An - 5 ptn
Vermeire Nele - 5 ptn
6/2 - 6/2
10:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Rogiest Frederique - 30 ptn
De Ruyter Jan - 15 ptn
6/2 - 4/6 - 10/7
10:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Maesschalck Amelie - 13.3 (15 ptn)
Van Deynse Kim - 13.3 (15 ptn) 6/2 - 6/1
12:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Neirynck Martine - 3 ptn
Rausch Vanessa - 20 ptn
Winnaar
De Rese Sylvia - 20 ptn
Seynhaeve Lucie - 5 ptn
6/7 (6) - 6/3 - 10/7
12:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Reybrouck Reno - 3 ptn
Sallet Maxim - 10 ptn
Cromheecke Jeroen - 5 ptn
Mareydt Tom - 10 ptn
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Neirynck Martine - 3 ptn
Verhaeghe Tim - 25 ptn
De Ridder Griet - 15 ptn
Vandenbon Kevin - 10 ptn
6/3 - 6/2
13:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ketels Ruben - 3 ptn
Renty Hans - 40 ptn
Sarrazyn Olivier - 15 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
6/2 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cromheecke Laurens - 40 ptn
Demuynck Tijs - 10 ptn
De Plecker Tom - 35 ptn
Huys Edward - 15 ptn
6/0 - 7/5
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Lille Ciska - 5 ptn
Vilela Milla - 10 ptn
Casier Chris - 5 ptn
Costers Sonja - 10 ptn
6/4 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanacker Ria - 10 ptn
Despiegelaere Luc - 5 ptn
Winnaar
Vanden Bussche Famke - 10 ptn
Demey Bram - 5 ptn
2/6 - 6/1 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dombret Sofie - 55 ptn
Deloof Diederik - 55 ptn
6/1 - 7/6 (5)
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Branders Bjorn - 20 ptn
Tolhoek Guido - 70 ptn
Winnaar
Deprez Maxime - 45 ptn
Hagers Bram - 35 ptn
6/3 - 3/6 - 10/6