Dagplanning van

  • Datum 25/03/2019 - 06/04/2019
  • Aantal inschrijvingen 220
  • Week 14
  • Adres Ten Brielensesteenweg 55A
    8940 Wervik
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Saver Annelies - 15 ptn
Marest Filip - 15 ptn
Decaluwe Ann-Sofie - 20 ptn
Dutoit Glenn - 3 ptn
6/3 - 6/1
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Declercq Katrien - 10 ptn
Casteleyn Henk - 5 ptn
7/5 - 7/5
12:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mylle Henk - 15 ptn
Soenen Olivier - 40 ptn
Degrande Kenny - 50 ptn
Vanderhaeghe Ludwig - 10 ptn
7/6 (2) - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geldhof Deborah - 55 ptn
Moerkerke Peter - 80 ptn
Vanneste Julie - 40 ptn
Ketels Thomas - 90 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Marest Filip - 15 ptn
Verhulst Guy - 15 ptn
7/5 - 1/6 - 10/7
14:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denoyel Annick - 10 ptn
Mylle Yana - 5 ptn
7/6 (3) - 7/6 (0)
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanhalst Olivia - 30 ptn
Derck Christian - 30 ptn
Winnaar
Dewulf Fabienne - 25 ptn
Eeckhout Nicolas - 35 ptn
6/3 - 7/5
15:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Callewaert Laura - 3 ptn
Neyrinck Larissa - 65 ptn
6/3 - 6/2
15:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Saver Annelies - 15 ptn
Marest Filip - 15 ptn
Malfait Eef - 10 ptn
Verhulst Guy - 15 ptn
6/2 - 6/4
16:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vienne Veroniek - 25 ptn
Wybo Nathalie - 30 ptn
3/6 - 6/4 - 12/10
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanhalst Olivia - 30 ptn
Demeyere Christophe - 60 ptn
6/4 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brassaert Mathias - 20 ptn
Rappelet Frederiek - 65 ptn
Winnaar
Neyt Ken - 40 ptn
Nowé Giovanni - 50 ptn
7/5 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brison Caroline - 15 ptn
Declerck Marie-Paul - 10 ptn
3/6 - 6/1 - 10/6
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sheridan Joe - 3 ptn
Vandenheede Piet - 10 ptn
Winnaar
Feraine Carl - 10 ptn
Romel Brecht - 3 ptn
7/5 - 6/7 (4) - 10/4
18:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Anthierens Gaylord - 5 ptn
Wittouck Idris - 25 ptn
Winnaar
Brassaert Mathias - 20 ptn
Neyt Nick - 10 ptn
3/6 - 6/3 - 11/9
19:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brassaert Mathias - 20 ptn
Samyn Nicholas - 35 ptn
Winnaar
Mylle Henk - 15 ptn
Soenen Olivier - 40 ptn
6/4 - 6/3