Dagplanning van

  • Datum 27/12/2018 - 06/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 389
  • Week 1
  • Adres Oude Schrieksebaan 89
    2820 Bonheiden
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:45 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Deelen Cyriel - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Daems Louis - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 4/1
10:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cloetens Heidi - 3 ptn 6/2 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Asten Stijn - 70 ptn
Winnaar
Bertels Daan - 65 ptn
6/1 - 1/6 - 6/1
10:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Dodé Lavinia - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Colson Annelore - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 7/5
10:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Stockmans Amelie - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Pardon Birthe - 13.7 (2 ptn)
7/5 - 6/2
10:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Tanesy Amelie - 3 ptn
Winnaar
Wils Jill - 10 ptn
6/3 - 4/6 - 6/2
11:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Hous Amelie - 11.5 (5 ptn)
Talloen Nina - 11.4 (10 ptn) 4/2 - 4/1
11:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Veugelen Bart - 10 ptn 6/4 - 6/4
11:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Sallaerts Bram - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Buyl Tommy - 13.3 (15 ptn)
6/4 - 6/1
11:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Isufi Skender - 13.6 (3 ptn)
Vervoort Matéo - 13.7 (2 ptn) 7/5 - 6/0
11:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Mannekens Mathijs - 10 ptn 6/3 - 6/3
14:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Swaans Charlotte - 110 ptn nr. 24
Mareen Axana - 105 ptn nr. 44 6/0 - 6/2
14:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Biot Grace - 60 ptn
Winnaar
Van Peer Eline - 70 ptn
6/2 - 7/5
14:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dewulf Fien - 30 ptn
Knops Julie - 30 ptn 6/0 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Poels Mao - 40 ptn
Winnaar
Huysmans Axel - 40 ptn
6/7 (5) - 6/2 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bertels Lander - 90 ptn
Verheyen Jeroen - 85 ptn 6/0 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bertels Daan - 65 ptn
Winnaar
Crols Lukas - 65 ptn
6/4 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Oeyen Niels - 30 ptn
Van Echelpoel Vincent - 30 ptn 6/2 - 6/4
17:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Bogaert Dennis - 110 ptn nr. 29
Hoogmartens Alexander - 105 ptn nr. 61 7/6 (4) - 6/3