Dagplanning van

  • Datum 24/12/2018 - 06/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 622
  • Week 1
  • Adres Sledderloweg 98
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Martens Stefanie - 10 ptn
Flere Daisy - 10 ptn 6/2 - 6/3
09:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Sahin Ilhan - 9.3 (15 ptn)
Van Gestel Ella - 9.3 (15 ptn) 4/2 - 4/0
09:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Ruttens Kobe - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Vanreusel Pieter - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 5/7 - 6/2
09:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Delen Jef - 10 ptn
Winnaar
Verschueren Arne - 10 ptn
6/3 - 3/6 - 6/2
09:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Davids Britt - 13.6 (3 ptn)
Mokosinski Zoe - 13.6 (3 ptn) 6/2 - 6/0
09:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Roox Tess - 10 ptn
Kodalci Aleyna - 10 ptn 6/2 - 3/6 - 6/1
09:30 ENKEL JONGENS U11 1 (11.1 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Peterges Carl - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Vandepoele Nand - 11.1 (25 ptn)
4/2 - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U13 1 (40 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Cauhape Sebastien - 65 ptn 6/0 - 6/0
10:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Roelandt Walt - 9.4 (10 ptn)
Winnaar
Baya Binyamien - 9.4 (10 ptn)
4/1 - 4/0
10:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Anné Ludwig - 30 ptn
Winnaar
Eggermont Kenny - 20 ptn
6/2 - 6/1
10:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Moors Eric - 5 ptn
Winnaar
Thys Geert - 10 ptn
6/4 - 7/5
10:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Engelen Gilles - 30 ptn
Geerdens Xander - 25 ptn 7/6 (9) - 7/5
11:00 DUBBEL JONGENS U11 1 (25 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Grosemans Ferre - 25 ptn
Stas Robin - 25 ptn
Winnaar
Bal Stan - 25 ptn
Speeleveld Tim - 25 ptn
4/2 - 0/4 - 10/6
11:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claes Natacha - 10 ptn
Winnaar
Flere Daisy - 10 ptn
6/2 - 3/6 - 6/2
11:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Sahin Ilhan - 9.3 (15 ptn)
Baya Binyamien - 9.4 (10 ptn) 4/0 - 2/4 - 4/3 (8)
11:00 ENKEL MEISJES U13 1 (40 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Bosmans Laurence - 65 ptn
Berckmans Zita - 45 ptn 6/1 - 6/2
12:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lowet Geert - 35 ptn
Thoelen Dirk - 30 ptn
6/2 - 7/6 (4)
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pala Sandro - 30 ptn
Winnaar
Selivanov Matvei - 15 ptn
7/6 (7) - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buikema Dick - 10 ptn
Winnaar
Schroyen Stoffel - 10 ptn
5/7 - 6/4 - 6/4
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heessels Ilonka - 3 ptn
Jansen Eva - 3 ptn
7/5 - 6/0
12:30 DUBBEL JONGENS U13 1 (40 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Mutombo Antoine - 40 ptn
Picard Sacha - 40 ptn
Winnaar
Huysveld Isaac - 55 ptn
Maurau Louis - 55 ptn
6/2 - 6/3
12:30 ENKEL JONGENS U09 1 (9.1 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Adam Julien - 9.1 (25 ptn)
Debelder Raphael - 9.1 (25 ptn) 4/1 - 4/0
12:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.1 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
De Baene Romy - 11.1 (25 ptn)
Lopez Chrystal - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 4/3 (2)
13:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Moors Eric - 5 ptn
Winnaar
Nolmans Valere - 10 ptn
6/2 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Spegelaere Bryan - 45 ptn
Winnaar
Weytjens Kris - 50 ptn
7/5 - 6/1
13:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Olaerts Emilie - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Houbrechts Noor - 13.3 (15 ptn)
6/4 - 6/4
14:00 ENKEL MEISJES U09 1 (9.2 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Janssen Farah - 9.2 (20 ptn)
Fohnen Finya - 9.1 (25 ptn) 4/1 - 4/2
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leemans Johan - 20 ptn
Van Roy Jan - 10 ptn
Winnaar
Breekweg Marnix - 10 ptn
Strauven ERIc - 20 ptn
5/7 - 6/3 - 10/7
14:30 DUBBEL MEISJES U13 1 (40 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Huijsegoms Anastasia - 40 ptn
Lepage Indira - 70 ptn
7/6 (6) - 6/3
14:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schrijvers Patty - 10 ptn 6/1 - 6/2
15:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Rubbrecht Antje - 105 ptn nr. 52
Gutierrez Mariaryeni - 95 ptn nr. 164 BIS 6/4 - 4/6 - 6/4
15:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coenegrachts Jan - 30 ptn
Vaelen Bjorn - 30 ptn 7/5 - 6/4
15:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hermans Juliette - 9.6 (3 ptn)
Claes Camille - 9.8 (1 ptn) 3/4 (2) - 4/3 (4) - 4/2
15:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Kujovic Katarina - 30 ptn
Jolling Lies - 20 ptn 6/1 - 6/1
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Flere Daisy - 10 ptn
Peulen Veerle - 15 ptn
Winnaar
Maris Elly - 15 ptn
Nassen Josette - 15 ptn
6/7 (5) - 6/2 - 13/11
15:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vanspauwen Noor - 11.3 (15 ptn)
Follon Beth - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/0
16:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deben Uschi - 30 ptn
Wildiers Mathilda - 25 ptn 7/6 (5) - 7/5
16:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Mazzei Chiaro - 9.8 (1 ptn)
Olaerts Liam - 9.7 (2 ptn) 4/2 - 2/4 - 4/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bosmans Leen - 20 ptn
Boelanders Stijn - 70 ptn
Pieters Laura - 70 ptn
Velaerts Matthias - 3 ptn
6/2 - 6/3
16:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Arseni Lia - 11.6 (3 ptn)
Altintas Neclanur - 11.7 (2 ptn) 4/1 - 4/3 (3)
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pouls Christel - 15 ptn
Op De Locht Mark - 45 ptn
Goroshko Anastasia - 5 ptn
Fraussen Christophe - 50 ptn
6/2 - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kumbruck Britt - 15 ptn 6/0 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Champagne Niels - 60 ptn
Winnaar
Van Dyck Nyo - 65 ptn
1/6 - 6/4 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rutten Jan - 45 ptn
Winnaar
Meermans Bart - 40 ptn
6/4 - 2/6 - 7/6 (4)
17:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hermans Juliette - 9.6 (3 ptn)
Mazzei Chiaro - 9.8 (1 ptn) 4/0 - 4/0
18:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deckers Daan - 70 ptn
Van Gestel Tristan - 70 ptn
Winnaar
Gielen Dave - 75 ptn
Vranken Martijn - 65 ptn
6/2 - 6/3
18:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vennekens Michel - 5 ptn
Wijnants Jan - 3 ptn
Buyens Daniel - 3 ptn
Verbruggen Jan - 3 ptn
6/0 - 6/3
18:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smits Jill - 20 ptn
Hardy Carine - 20 ptn 6/4 - 6/2
18:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Kamsteeg Jayden - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Eembeeck Menno - 11.3 (15 ptn)
4/3 (3) - 0/4 - 4/1
18:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Flere Daisy - 10 ptn
Pieters Laura - 70 ptn
6/2 - 3/6 - 10/7
18:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Drenth Sabina - 10 ptn
Kums Hilde - 40 ptn
Peulen Veerle - 15 ptn
Schoonbrood Inge - 20 ptn
3/6 - 6/2 - 10/8
18:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bosmans Laurence - 65 ptn
Winnaar
Moreaux Emeline - 65 ptn
6/2 - 6/4
18:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Herremans Mats - 90 ptn
Stevens Joey - 85 ptn 5/7 - 7/5 - 6/4