Dagplanning van

  • Datum 01/12/2018 - 09/12/2018
  • Aantal inschrijvingen 186 / 186
  • Week 49
  • Adres Brusselsesteenweg 80
    1800 Vilvoorde
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Raemdonck Annelies - 15 ptn
Van Roy Christel - 35 ptn
6/0 - 6/4
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mahy Sigrid - 15 ptn
Steyaert Anne - 10 ptn
Robberechts Else - 15 ptn
Vandenbossche Cecile - 15 ptn
6/4 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Den Wyngaert Peggy - 5 ptn
Lemmens Kristof - 10 ptn
1/6 - 6/4 - 10/8
12:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Basile Loan - 30 ptn
Steyaert Anne - 10 ptn
Terlikowska Renata - 40 ptn
Walravens Nancy - 20 ptn
4/6 - 6/4 - 10/4
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Callaert Nathalie - 10 ptn
Van Aken Annie - 3 ptn
4/6 - 6/2 - 10/8
12:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mahy Sigrid - 15 ptn
Crabbe Danny - 15 ptn
Lecrenier Chaline - 15 ptn
Lecrenier Tibeaux - 5 ptn
6/2 - 6/0
12:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Belien Anthony - 20 ptn
Van Eycken Jurgen - 40 ptn
6/2 - 6/1
14:00 DUBBEL GEMENGD 6 (90 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Uytvanck Alison - 115 ptn
Van Uytvanck Sean - 65 ptn
Winnaar
Vande Zande Daphne - 90 ptn
Basile David - 90 ptn
6/4 - 5/7 - 11/9
14:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Oost Margot - 95 ptn
Roels Jelle - 45 ptn
Winnaar
Debuyzer Maïté - 70 ptn
Ronsmans Jeremy - 55 ptn
7/5 - 6/1
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Walravens Nancy - 20 ptn
Linnemann Tobias - 40 ptn
2/6 - 7/6 (4) - 10/6
14:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM L'Eglise Ken - 40 ptn
Willockx Olivier - 40 ptn
Winnaar
Houx Philippe - 15 ptn
Leroy Kevin - 65 ptn
6/2 - 1/6 - 10/6
14:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lemmens Kristof - 10 ptn
Reynen Michael - 5 ptn
Verdoodt Frederic - 10 ptn
Vonckx Benoit - 5 ptn
6/4 - 6/2
16:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Everaert Ann - 20 ptn
Wuyts Kris - 50 ptn
Winnaar
Kaura Celine - 65 ptn
Mahy Sigrid - 15 ptn
6/1 - 6/4
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hoffem Marine - 50 ptn
Willockx Olivier - 40 ptn
De Mesmaecker Ester - 30 ptn
Huart Jeremy - 50 ptn
7/6 (3) - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Wilder Greg - 60 ptn
Puttemans Laurens - 80 ptn
6/4 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coppens William - 15 ptn
Reynen Michael - 5 ptn
Winnaar
Peeters Peter - 10 ptn
Vande Weghe Ronny - 20 ptn
6/0 - 6/0
16:30 DUBBEL HEREN 6 (90 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bekir Adri - 55 ptn
Simons Guillaume - 105 ptn
Winnaar
Dewulf Nicolas - 100 ptn
Van Den Put Lars - 80 ptn
6/2 - 6/2