Dagplanning van

  • Datum 15/03/2019 - 24/03/2019
  • Aantal inschrijvingen 220 / 220
  • Week 12
  • Adres Spikstraat 18 A
    3111 Wezemaal
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buedts Pieter - 15 ptn
Verdonschot Patrick - 10 ptn
Winnaar
Fauconnier Eric - 15 ptn
Lamotte Johan - 15 ptn
7/6 (6) - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Depeuter Christel - 5 ptn
Schepers Nancy - 5 ptn
Winnaar
Bonet Catherine - 3 ptn
Vannoten Petra - 10 ptn
3/6 - 6/3 - 13/11
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gordts Tessa - 35 ptn
L'Eglise Ken - 40 ptn
Maes Hilde - 55 ptn
Beyen Kris - 25 ptn
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Victor Sofie - 10 ptn
De Bondt Bert - 5 ptn
Valgaeren Elke - 5 ptn
Lemmens Bart - 3 ptn
6/2 - 4/6 - 11/9
12:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nuyts Hans - 3 ptn
Van Kerkhoven Davy - 3 ptn
De Rijdt Jan - 10 ptn
Van Den Bosch Tom - 5 ptn
4/6 - 6/2 - 12/10
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanelderen Petra - 30 ptn
Walder Hilde - 15 ptn
Monstrey Annelien - 10 ptn
Nelissen Miet - 45 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gordts Tessa - 35 ptn
L'Eglise Ken - 40 ptn
Schoovaerts Nina - 70 ptn
Aerts Kevin - 20 ptn
6/2 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Declercq Margo - 10 ptn
Van Aerschot Christof - 20 ptn
Winnaar
Van Moer Carla - 10 ptn
Bomans Jonas - 3 ptn
3/6 - 6/2 - 10/7
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Augustinus Anja - 10 ptn
Philippe Jolien - 20 ptn
Winnaar
Ronsmans Sandy - 10 ptn
Walder An - 15 ptn
4/6 - 6/4 - 10/6
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Debuyzer Maite - 70 ptn
Ronsmans Jeremy - 55 ptn
6/1 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanelderen Petra - 30 ptn
Van Der Linden David - 25 ptn
Winnaar
Gordts Tessa - 35 ptn
Danckers Jeroen - 25 ptn
6/4 - 6/4
15:45 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mitchaux Gert - 75 ptn
Vandermosten Joren - 15 ptn
Claus Joren - 30 ptn
de Backere Hermes - 60 ptn
7/5 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deloddere Dominique - 35 ptn
Maes Hilde - 55 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cornet Anja - 5 ptn
Sluyts An-Sofie - 5 ptn
Bonet Catherine - 3 ptn
Vannoten Petra - 10 ptn
6/1 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vaeremans Jo - 25 ptn
Verwimp David - 20 ptn
6/2 - 4/6 - 10/6
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gordts Nicolas - 85 ptn
Windelinckx Jarich - 45 ptn
6/4 - 6/2