Dagplanning van

  • Datum 13/02/2019 - 24/02/2019
  • Aantal inschrijvingen 198
  • Week 8
  • Adres Bekaertstraat 11 BUS A
    8550 Zwevegem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claeys Marie - 45 ptn
Dermaut Stephanie - 10 ptn
6/2 - 6/2
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Declerck Marie-Paul - 10 ptn
Parmentier Birgit - 5 ptn
6/2 - 6/2
09:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Casteur Alain - 5 ptn
Lecoutere Olivier - 10 ptn
Cuvelier Kris - 10 ptn
Vantomme Sven - 3 ptn
7/5 - 6/4
10:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Monsere Isabel - 30 ptn
Thomas Evelien - 10 ptn
De Dapper Vanessa - 25 ptn
Vandenberghe Jolien - 30 ptn
6/4 - 6/2
10:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Casier Hein - 20 ptn
Toulouse Kris - 3 ptn
6/4 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Saver Annelies - 15 ptn
Marest Filip - 15 ptn
Peirs Barbara - 15 ptn
Sagon Xavier - 5 ptn
7/6 (5) - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Monsere Isabel - 30 ptn
Allegaert Marnix - 30 ptn
Snauwaert Sabine - 30 ptn
Snauwaert Karl - 30 ptn
6/3 - 7/5
12:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Defevere Mattias - 25 ptn
Malfait Hannes - 25 ptn
Winnaar
Casier Hein - 20 ptn
Duprix Koen - 40 ptn
6/2 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Thomas Evelien - 10 ptn
Ranson Pascal - 3 ptn
Vanacker Ria - 10 ptn
Despiegelaere Luc - 5 ptn
5/7 - 6/1 - 10/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanderhaegen Frida - 35 ptn
Naessens Denis - 55 ptn
6/4 - 6/0
15:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Snauwaert Sabine - 30 ptn
Vermeersch Paya - 55 ptn
Minne Bianca - 15 ptn
Neyrinck Larissa - 65 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geldhof Deborah - 55 ptn
Moerkerke Peter - 80 ptn
6/1 - 7/5
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Denorme Jari - 60 ptn
Lareu Alex - 30 ptn
Decock Gert - 65 ptn
Opbrouck Nick - 20 ptn
6/3 - 6/7 (7) - 10/6
16:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brison Caroline - 15 ptn
Demeyere Veerle - 15 ptn
De Bakker Sharon - 5 ptn
Vandemaele Annelore - 25 ptn
6/0 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claeys Jan - 35 ptn
Defoort Thibaut - 105 ptn
Winnaar
Bogaert Henri - 40 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
6/4 - 7/5