Dagplanning van

  • Datum 24/12/2018 - 06/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 480 / 500
  • Week 1
  • Adres Langveldstraat 4
    3570 Alken
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Loix Marie-Claire - 3 ptn
Vandebosch Myriam - 15 ptn
6/2 - 6/2
09:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rego Larissa - 5 ptn 6/1 - 6/0
09:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Backer Rik - 50 ptn 7/5 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smets Stijn - 30 ptn 6/2 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Delvaux Kevin - 50 ptn
Verbeeck Frank - 45 ptn 4/6 - 6/4 - 6/2
10:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dexters Robin - 3 ptn
Govaerts Roel - 10 ptn
Daniëls Dirk - 3 ptn
Verbeelen Geert - 10 ptn
6/2 - 1/6 - 10/5
10:30 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goeleven Kim - 90 ptn
Cevoli Sarah - 80 ptn 6/2 - 6/2
10:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Hecke Martine - 25 ptn 6/4 - 6/1
10:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Carolus Quirina - 3 ptn 4/6 - 6/4 - 6/0
10:45 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Driesen Benny - 10 ptn
Winnaar
Berings Johan - 10 ptn
6/3 - 2/6 - 7/5
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corvilain Laurent - 20 ptn
Nolmans Lars - 3 ptn
Vanstraelen Henri - 3 ptn
Vranken Leon - 20 ptn
4/6 - 6/1 - 11/9
12:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pollenus Danny - 10 ptn
Vanormelingen Jelle - 50 ptn
Winnaar
Liefsoons Myron - 15 ptn
Vanham Lorenz - 30 ptn
7/6 (7) - 6/0
12:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Moreaux Emeline - 65 ptn
Wintmolders Sien - 55 ptn 6/4 - 6/2
12:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lodewyckx Katleen - 30 ptn
Winnaar
Bodson Dominique - 25 ptn
6/2 - 4/6 - 6/3
12:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambrechts Liliane - 10 ptn
Winnaar
Surinx Odette - 5 ptn
7/5 - 7/5
12:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brans Pascal - 40 ptn
Winnaar
Benaets Rudi - 45 ptn
7/6 (7) - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Willemse Anton - 70 ptn
Van Dyck Nyo - 65 ptn 6/7 (5) - 6/2 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jossa Cindy - 10 ptn
Meeuwens Ronny - 5 ptn
Rego Larissa - 5 ptn
Nolmans Lars - 3 ptn
5/7 - 6/4 - 10/6
13:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vervoort Stefan - 85 ptn
Herremans Mats - 90 ptn 7/6 (5) - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bries Hans - 15 ptn
Winnaar
Tans Willy - 25 ptn
6/4 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Driesen Benny - 10 ptn
Winnaar
Delvaux Luc - 10 ptn
7/5 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Barquin Ann - 10 ptn
Deroover Sofie - 5 ptn
Aiola Elena - 10 ptn
Vanderspikken Maggy - 5 ptn
6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nijs Elien - 20 ptn
Vanlingen Jeroen - 40 ptn
Panis Myriam - 5 ptn
Brans Pascal - 45 ptn
6/4 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dexters Michele - 20 ptn
Govaerts Roel - 10 ptn
Winnaar
Vandormael Evelien - 20 ptn
Vroonen Jo - 5 ptn
3/6 - 6/3 - 10/7
15:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Salden Lara - 115 ptn nr. 10
Kempen Magali - 115 ptn nr. 11 6/1 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Goede Sander - 3 ptn
Lazard Vincent - 10 ptn 6/3 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verbeelen Geert - 10 ptn
Winnaar
Vanspauwen Stijn - 10 ptn
6/4 - 7/5
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claes Senne - 30 ptn
Claes Soren - 45 ptn
Winnaar
Delvaux Kevin - 50 ptn
Dupont Kristof - 35 ptn
6/4 - 6/7 (5) - 10/6
16:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Niesten Amelie - 30 ptn
Winnaar
Corswarem Chloë - 30 ptn
6/2 - 7/5
16:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambrechts Liliane - 10 ptn 6/3 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bries Hans - 15 ptn
Winnaar
Brems Koen - 20 ptn
6/2 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Reuter Yannik - 110 ptn nr. 23
D'Hoe Benjamin - 110 ptn nr. 22 6/2 - 7/5