Dagplanning van

  • Datum 03/09/2018 - 30/09/2018
  • Aantal inschrijvingen 239
  • Week 39
  • Adres Kerkeweg 1
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL HEREN 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ARITS JORIS - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
LEDWON THOMAS - N.G. (5 ptn)
4/6 - 7/6 (5) - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 3 (C+30/4 - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
INDESTEEGE PETER - C+30/4 (10 ptn)
BERGHS ALEXANDER - C+30/3 (15 ptn) 6/2 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VANORMELINGEN SAM - C+30/5 (5 ptn)
DRENTH SABINA - C+30/5 (5 ptn) 6/0 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CEYSSENS HILDE - 45 ptn
BOSMANS MARCEL - 15 ptn
PURNAL CARLA - 30 ptn
COX JEAN-CLAUDE - 10 ptn
6/1 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 35 2 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE RADDER WIJNAND - N.G. (5 ptn)
VANMECHELEN PATRICK - C+30/1 (25 ptn) 6/2 - 5/7 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BEEKHUIJZEN TANJA - 5 ptn
MEURS ROEL - 20 ptn
Winnaar
LENAERTS WINDE - 10 ptn
VANHENGEL ANTHONY - 10 ptn
6/4 - 7/5
14:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
RAYMAKERS ELIEN - 5 ptn
BRODZINSKI ALEX - 5 ptn
Winnaar
KOCHEN MARILYN - 5 ptn
HENDRIKX GUY - 10 ptn
1/6 - 6/4 - 10/3
14:00 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
HOUBERECHTS STEVEN - C+30/5 (5 ptn) BRICTEUX DANIEL - C+30/5 (5 ptn)
15:30 DUBBEL HEREN 4 (20 punten - 55 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MEURS ROEL - 20 ptn
MEURS WOUTER - 35 ptn
BORMANS STEVEN - 10 ptn
GIELKENS HEIN - 15 ptn
6/4 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 4 (20 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DISTELMANS MADELEINE - 10 ptn
GOVAERS MIEKE - 25 ptn
6/0 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 55 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
RENIERS DIRK - 30 ptn
VANMECHELEN PATRICK - 25 ptn
AMAND JOS - 20 ptn
BOSMANS MARCEL - 15 ptn
6/4 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
BRICTEUX DANIEL - 5 ptn
VANHEES ERIC - 5 ptn
ARITS MATHIEU - 5 ptn
VAN GENEUGDEN JEAN-MARIE - 5 ptn
6/3 - 7/5
17:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
GIELKENS HEIN - C+30/4 (10 ptn)
VANORMELINGEN BART - C+30/5 (5 ptn) 6/0 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VAN BERWAER KRISTINE - 5 ptn
VAN GENEUGDEN JEAN-MARIE - 5 ptn
6/4 - 7/6 (5)
19:00 ENKEL DAMES 30 2 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
LENAERTS WINDE - C+30/4 (10 ptn)
STULENS EVY - C+30/4 (10 ptn) 6/3 - 6/4
21:00 DUBBEL HEREN 2 (40 punten - 95 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CUSTERS CHRISTOPHE - 20 ptn
PANIS PIETER - 65 ptn
6/4 - 2/6 - 17/15