Dagplanning van

  • Datum 22/12/2018 - 06/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 390 / 400
  • Week 1
  • Adres Antwerpse Heirweg 22 A
    8340 Damme
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Soens Hilde - 15 ptn
Soens Inge - 45 ptn
Buysse Johanna - 30 ptn
De Loof Els - 15 ptn
4/6 - 6/1 - 10/4
09:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gielen Isabeau - 10 ptn 6/2 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vergult Koen - 10 ptn 6/0 - 6/1
09:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Patteet Olivier - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Marrecau Rémi - 11.3 (15 ptn)
4/1 - 4/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buyse Ingrid - 3 ptn
Haentjens Guido - 5 ptn
Winnaar
Vanden Bussche Famke - 10 ptn
Demey Bram - 5 ptn
6/7 (5) - 7/5 - 10/6
11:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Abid Marwan - 70 ptn
Winnaar
Aelbrecht Tim - 55 ptn
6/4 - 6/0
11:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Tratsaert Johan - 25 ptn
Clerick Eddy - 20 ptn 6/4 - 6/3
11:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Casier Floren - 25 ptn 6/3 - 6/0
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Govaert Frances - 3 ptn
Van Maldegem Anke - 10 ptn
Winnaar
Bleyaert Cathy - 10 ptn
Depuydt Sophie - 3 ptn
6/0 - 7/6 (3)
12:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Snyers Amelie - 15 ptn
Frickelo Lorenzo - 15 ptn
Helewaut Estée - 5 ptn
Verhaeghe Tim - 25 ptn
4/6 - 6/1 - 10/4
12:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Creytens Hans - 10 ptn
Van Holderbeke Ward - 5 ptn
7/6 (5) - 6/4
12:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Jonckheere Willem - 95 ptn
De Wannemaeker Nick - 15 ptn
6/4 - 3/6 - 10/2
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Neirynck Martine - 3 ptn
Rausch Vanessa - 20 ptn
Adams Els - 10 ptn
Bleyaert Cathy - 10 ptn
4/6 - 6/0 - 10/8
14:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Devisch Pieter - 3 ptn
Winnaar
Roels Niek - 10 ptn
4/6 - 7/6 (4) - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Laender Jeroen - 50 ptn 6/2 - 6/2
14:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Baets Leon - 13.3 (15 ptn)
Spies Finn - 13.3 (15 ptn) 7/5 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Branders Michel - 5 ptn
Phlypo Siemen - 55 ptn
Demuynck Tijs - 10 ptn
Helewaut Frederick - 30 ptn
6/4 - 6/0
15:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haegeman Sara - 3 ptn 7/5 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Baltogiannis Yannis - 90 ptn
Winnaar
Lammertyn Henri - 90 ptn
6/2 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Cock Olivier - 30 ptn
Ingelaere Thomas - 30 ptn 6/2 - 6/0
17:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bousson Gaelle - 60 ptn
Batouro Alexandra - 65 ptn 6/2 - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cornelissens Maura - 30 ptn
Winnaar
Podevijn Estelle - 30 ptn
6/3 - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dalle Louisa - 3 ptn 6/2 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Louis - 45 ptn
Winnaar
Leyers Mick - 45 ptn
7/5 - 7/6 (3)
18:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Reybrouck Reno - 3 ptn
Reybrouck Renzo - 15 ptn
Winnaar
Branders Bjorn - 20 ptn
Goubert Lieven - 5 ptn
7/6 - 6/2