Dagplanning van

  • Datum 04/03/2019 - 10/03/2019
  • Aantal inschrijvingen 145
  • Week 10
  • Adres Lindestraat 15
    2430 Laakdal
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Mazzei Chiaro - 9.8 (1 ptn)
Reymen Marie - 9.7 (2 ptn) 4/1 - 3/4 (2) - 4/1
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 DE BELSER NILS - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
HUBENS LAURA - 9.8 (1 ptn)
4/1 - 3/4 (5) - 4/2
10:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Gallacher Matthew - 13.7 (2 ptn)
VANGRIEKEN FLORIS - 13.7 (2 ptn) 6/0 - 6/0
10:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
THEWIS INA - 30 ptn
VANDIJCK KATO - 25 ptn 6/4 - 6/1
11:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
VAN DYCK MARGOT - 9.3 (15 ptn)
VAN HERCK TOBIAS - 9.3 (15 ptn) 4/0 - 4/0
11:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 HUBENS LAURA - 9.8 (1 ptn)
Winnaar
Mazzei Chiaro - 9.8 (1 ptn)
4/2 - 1/4 - 4/2
11:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 van hoof thomas - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
SCHILLEBEEKX TIBE - 13.3 (15 ptn)
6/2 - 6/4
12:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 VANLOMMEL Cas - 30 ptn 6/0 - 6/2
13:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 SMEETS JANNE - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Van San Alexander - 9.3 (15 ptn)
4/0 - 3/4 (7) - 4/1
13:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 PEETERS SAM - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
HUYGENS Myrthe - 13.3 (15 ptn)
4/6 - 6/2 - 6/4
14:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
KAMSTEEG JAYDEN - 11.3 (15 ptn)
COUSSEE SVERRE - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/0
14:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 MICHIELS DENYS - 10 ptn
Winnaar
MAES JULES - 3 ptn
6/0 - 6/4
16:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 VAN DYCK MARGOT - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Van San Alexander - 9.3 (15 ptn)
4/1 - 4/0
16:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
VRANCKEN ALIXE - 5 ptn
MAES JOLIEN - 10 ptn 7/6 (2) - 2/6 - 6/1
17:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
VANDEN ABEELE Janne - 11.3 (15 ptn)
VANDEVEN Lotte - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/0