Dagplanning van

  • Datum 16/02/2019 - 24/02/2019
  • Aantal inschrijvingen 230
  • Week 8
  • Adres Lichtaartseweg 216/1
    2200 Herentals
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Baum Laurens - 3 ptn
Leysen Lars - 15 ptn
Winnaar
Dolfyn Benoit Jr - 20 ptn
Goris Rik - 3 ptn
4/6 - 6/4 - 10/6
12:00 DUBBEL HEREN 35 1 (6 punten - 40 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Onsea Kim - 3 ptn
Smulders Hans - 30 ptn
Campo Christian - 15 ptn
Vechter Lawrence - 5 ptn
1/6 - 6/4 - 10/7
12:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meeus Aitana - 5 ptn
Meeus Nina - 15 ptn
Geentjens Kaat - 15 ptn
Gysemberg Babette - 10 ptn
7/5 - 7/6 (5)
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssens Vanessa - 40 ptn
Canters Jo - 20 ptn
Van Orshaegen Yentl - 30 ptn
Heylen Piet - 25 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dolfyn Benoit Jr - 20 ptn
Goris Rik - 3 ptn
Winnaar
Schellens Cedric - 20 ptn
Van Rooy Nick - 5 ptn
6/4 - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Jacobien Lore - 10 ptn
Proost Benjamin - 10 ptn
Dielis Lissa - 15 ptn
Hermans Tom - 5 ptn
6/3 - 6/0
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bebenek Tomasz - 5 ptn
De Busser Stijn - 10 ptn
Van Tigchelt Nik - 10 ptn
Vervoort Stefan - 5 ptn
3/6 - 6/4 - 12/10
14:00 DUBBEL HEREN 35 1 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Joosen Tim - 3 ptn
Melis Dieter - 10 ptn
Onsea Kim - 3 ptn
Smulders Hans - 30 ptn
6/1 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verhaegen Jill - 5 ptn
Vermeiren Peggy - 10 ptn
Winnaar
De Haes Michelle - 5 ptn
De L'Arbre Kim - 10 ptn
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daems Leoni - 100 ptn
Huysmans Axel - 40 ptn
Van Camp Elke - 90 ptn
Soontjens Koen - 45 ptn
7/5 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssens Vanessa - 40 ptn
Canters Jo - 20 ptn
De Kinderen Tine - 20 ptn
Ooms Tom - 35 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Ryken Birgit - 15 ptn
Matheussen Franky - 25 ptn
Winnaar
Rosseau Myriam - 20 ptn
Vos Peter - 20 ptn
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dolfyn Philip - 90 ptn
Schellens Cedric - 20 ptn
Fabry Michel - 90 ptn
Vercammen Joep - 45 ptn
6/1 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Soontjens Koen - 45 ptn
Spaepen Jef - 10 ptn
Winnaar
Jacobs Yves - 15 ptn
Meyen Ronny - 35 ptn
7/5 - 6/7 (5) - 10/8