Dagplanning van

  • Datum 18/06/2018 - 24/06/2018
  • Aantal inschrijvingen 64
  • Week 25
  • Adres Damse Vaart Zuid 76
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Demeulemeester Kris -
Eggermont Alexander -
3/6 - 6/2 - 10/2
09:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Cuyper Yael -
Van Loo Jimmy -
6/1 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Kerckaert Ward -
Pille Diederik -
6/1 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Radulescu Sorin -
Vanhee Gianni -
6/2 - 2/6 - 10/5
10:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Dierickx Pascal -
Verschelde Stefaan -
6/2 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Herman Peter -
Wallaeys Lars -
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Gerits Thomas -
Hubert Koen -
7/5 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Lamote Christophe -
Van Cleven Franky -
7/6 (4) - 6/0
12:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Huys Steve -
Maes David -
2/6 - 6/4 - 14/12
12:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vansteelandt Bart -
Willems Jean -
6/3 - 5/7 - 10/6
12:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Van Houtryve Jean -
Willems Frederic -
6/3 - 6/4
13:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Fiems Elisabeth -
Woodruff Rob -
6/1 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Weegmann Ines -
Van Houtryve Jean -
6/1 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bosschem Francis -
Vanden Berghe Alain -
6/3 - 4/6 - 10/7
14:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Claes Stefanie -
Vanfroyenhoven Kevin -
6/2 - 6/2
14:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Hubert Gianna -
Litiere Ole -
6/3 - 6/7 (4) - 10/6
14:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Ponjaert Kenneth -
Roelandts Kevin -
6/3 - 6/7 (5) - 10/8
15:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Brysse Rebekka -
Beuselinck Manu -
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Claeys Bart -
Retsin Emmanuel -
6/0 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Brackx Frederik -
Vanden Berghe Alain -
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/5
16:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Lamote Carol -
Dedecker Vincent -
6/2 - 1/6 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Dedecker Vincent -
De Wever Francis -
6/2 - 2/0 opgave
16:00 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Van Kwikkelberghe Jan -
Van Reeth Pieter -
6/4 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Maene Kelly -
Vanden Berghe Alain -
6/3 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Onraedt Tom -
Saelens Samuel -
6/1 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 De Cuypere Alexander -
Houpe Frederik -
6/7 (12) - 6/4 - 14/12
18:00 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Barclay Louis -
D'Haese Dimitri -
6/4 - 4/6 - 15/13