Dagplanning van

  • Datum 21/05/2018 - 27/05/2018
  • Aantal inschrijvingen 45
  • Week 21
  • Adres Zonnelaan 61
    8430 Middelkerke
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 210 punten)
1/8 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250 Hogie John - N.G. (5)
Lootens Nicholas - N.G. (5)
Winnaar
DE SMET CURD - N.G. (5)
Loncke John - B+4/6 (65)
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 210 punten)
1/8 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250
Winnaar
Monteyne Martijn - N.G. (5)
Verbrugghe Brecht - N.G. (5)
VAN HEMELRYCK MATHIAS - C+30/3 (15)
VEREECKE SVEN - C+30/5 (5)
6/0 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 210 punten)
1/4 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250 DHOOGHE MATTHIAS - C+15 (60)
MICHILS ALEX - N.G. (5)
Winnaar
Monteyne Martijn - N.G. (5)
Verbrugghe Brecht - N.G. (5)
7/5 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 210 punten)
1/8 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250 Duhou Milan - N.G. (5)
Vandendaele Stephan - N.G. (5)
Winnaar
Denolf Kurt - N.G. (5)
WILLEMS JAN - N.G. (5)
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 210 punten)
1/8 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250
Winnaar
Haeck Stefan - N.G. (5)
VERSLYPE PIETER JAN - C+30/3 (15)
DEMAREE JAN - N.G. (5)
VERSYCK STEFAAN - N.G. (5)
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 210 punten)
1/4 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250 DEMEYERE CHRISTOPHE - C+15 (60)
VANDENABEELE RUBEN - N.G. (5)
Winnaar
DE SMET CURD - N.G. (5)
Loncke John - B+4/6 (65)
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 210 punten)
1/4 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250
Winnaar
Denolf Kurt - N.G. (5)
WILLEMS JAN - N.G. (5)
Calleeuw Yanis - N.G. (5)
POPEYE CIRYK - N.G. (5)
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 210 punten)
1/4 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250 Haeck Stefan - N.G. (5)
VERSLYPE PIETER JAN - C+30/3 (15)
Winnaar
DELEYE MAXIME - C+30/5 (5)
LIERMAN DRIES - C+30/4 (10)
7/5 - 7/6 (5)
12:00 PADEL DAMES 3 (10 punten - 210 punten)
1/4 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250 Janssens Katie - N.G. (5)
T KINDT KATRIEN - C+30/5 (5)
Winnaar
KEIRSEBILCK VALERIE - C+15/3 (45)
Loosbergh Karien - N.G. (5)
6/2 - 6/1
13:30 PADEL DAMES 3 (10 punten - 210 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250 KEIRSEBILCK VALERIE - C+15/3 (45)
Loosbergh Karien - N.G. (5)
Winnaar
Maene Kelly - C+30/1 (25)
Van Den Bossche Gwendy - C+30/3 (15)
6/1 - 6/3
13:30 PADEL DAMES 3 (10 punten - 210 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P250 LEGEIN MELISSA - B0 (75)
VERDUYN JOKE - B0 (75)
Winnaar
CASTELEYN BIEKE - N.G. (5)
Denolf Mieke - N.G. (5)
6/2 - 6/3
14:30 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/4 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P500
Winnaar
DEDECKER VINCENT - B-4/6 (85)
VAN REETH PIETER - B-15 (90)
BEUSELINCK MANU - C+15 (60)
VANDEN BERGHE ALAIN - C+30/2 (20)
6/1 - 6/1
14:30 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/4 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P500 CLAEYS BART - B0 (75)
HENNEMAN TOM - C+15/2 (50)
Winnaar
PEEL DETLEF - B0 (75)
SANDERS KORNEEL - B-15/2 (100)
7/5 - 7/6 (7)
15:30 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P500 SEURYNCK VIC - B-2/6 (80)
VANHAECKE NICK - C+15/1 (55)
Winnaar
PEEL DETLEF - B0 (75)
SANDERS KORNEEL - B-15/2 (100)
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 2 (10 punten - 220 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
PADEL TOUR P500 DEDECKER VINCENT - B-4/6 (85)
VAN REETH PIETER - B-15 (90)
Winnaar
ROELANT CEDRIC - B-15/1 (95)
VAN KWIKKELBERGHE JAN - B-15 (90)
7/5 - 6/0