Dagplanning van

  • Datum 30/08/2018 - 09/09/2018
  • Aantal inschrijvingen 336
  • Week 36
  • Adres Vennekeslaan 11
    3665 As
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 DUBBEL DAMES 40 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Migliorini Teresa - C+30/2 (20)
Vincken Patricia - C+15/4 (40)
KIGGEN MARLEEN - C+15/5 (35)
MABESOONE ROSE-MARIE - C+30/3 (15)
5/7 - 6/4 - 11/9
12:00 DUBBEL DAMES 40 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
REYNDERS MARLEEN - C+30/4 (10)
ZYTNICKI CHRISTINA - C+30/5 (5)
BOUCHET LAURE - C+30/5 (5)
Wevers Carmen - C+30/5 (5)
6/4 - 6/1
12:00 DUBBEL DAMES 50 1 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
BEAUBOIS ANNIE - C+30/4 (10)
VANSCHOENWINKEL GILBERTE - C+30/4 (10)
Cloots Ann - C+30/3 (15)
ROGIERS ANN - C+30/5 (5)
6/0 - 6/1
13:10 DUBBEL HEREN 45 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Reynders Steven - C+30/5 (5)
VANMARSENILLE PIET - C+30/4 (10)
Winnaar
Cardeynaels Peter - C+30/5 (5)
Jacobs Marc - C+30/4 (10)
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 45 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
RAMAKERS FILIP - C+30/4 (10)
VAN GESTEL ALAIN - C+30/2 (20)
Winnaar
MEERMANS JEAN - C+30/3 (15)
SCHREURS FILIP - C+30/3 (15)
7/5 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 55 1 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE WEYER PIET - C+30/4 (10)
DEWIL GUIDO - C+30/4 (10)
Winnaar
LUYTEN ROGER - C+30/5 (5)
VANDERLINDEN HERMAN - C+30/4 (10)
6/4 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GOEDERMANS CINDY - C+15/5 (35)
SCHREURS FILIP - C+30/3 (15)
Winnaar
DENIER KRISTEL - C+30/1 (25)
CEYSSENS LOUIS - C+30/1 (25)
6/4 - 7/5
15:00 DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
POELMANS Mieke - C+30/5 (5)
DEWIL GUIDO - C+30/4 (10)
Winnaar
OBEN SANDRA - N.G. (5)
BIELEN JOEL - C+30/4 (10)
4/6 - 6/4 - 10/4
15:00 DUBBEL HEREN 45 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
GRONDELAERS EDDY - C+30/1 (25)
VREVEN ERIK - C+15/5 (35)
PLUCIENICZAK MARC - C+30/3 (15)
WILLEMS KURT - C+15/3 (45)
6/3 - 3/6 - 10/5
16:30 DUBBEL DAMES 40 3 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
quanten veerle - C+30 (30)
VANDENDRIES SANDRA - C+30/4 (10)
MEUWISSEN NATHALIE - C+30/3 (15)
NIJS AN - C+30/2 (20)
6/2 - 6/2
16:30 DUBBEL DAMES 40 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MARIS ELLY - C+30/4 (10)
REYSKENS MARJEL - C+30/2 (20)
MOORS ANNICK - C+30/3 (15)
STULENS ELS - C+30/4 (10)
6/3 - 6/1
16:30 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
POULS CHRISTEL - C+30/4 (10)
OP DE LOCHT MARK - C+30 (30)
MOTMANS CARINE - C+30/2 (20)
HUYGEN LUC - C+30/1 (25)
6/3 - 6/3
16:30 DUBBEL HEREN 45 3 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VAELEN Bjorn - C+30/3 (15)
VAN GESTEL ALAIN - C+30/2 (20)
Winnaar
DIRKX ROBBY - C+30/3 (15)
GRONDELAERS EDDY - C+30/1 (25)
6/4 - 6/1
18:00 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
ECTORS GREETJE - C+30/2 (20)
ECTORS JOS - C+30/4 (10)
LENSSEN CARINE - C+30/4 (10)
VAELEN Bjorn - C+30/3 (15)
6/4 - 1/6 - 10/8