Dagplanning van

  • Datum 12/07/2018 - 22/07/2018
  • Aantal inschrijvingen 220 / 250
  • Week 29
  • Adres Kouterstraat 30A
    1703 Schepdaal
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Kosynsky Lotte - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
Gheysens Evi - C+30/2 (20 ptn)
7/5 - 6/2
10:00 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Laurent Stein - C+30/4 (10 ptn)
Van Rossem Marnick - C+30/4 (10 ptn) 3/3 opgave
10:00 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Roosen Christophe - C+30/5 (5 ptn)
De Saedeleer Jan - C+30/5 (5 ptn) 6/3 - 6/0
11:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Rimez Serge - 5 ptn
Servranckx Jean-Paul - 10 ptn
6/2 - 6/2
11:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Felix Emy - C+30/4 (10 ptn)
Richard Jessica - C+30/4 (10 ptn) 2/6 - 6/3 - 7/6 (3)
11:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Oudenhove Simon - C+15/4 (40 ptn)
Winnaar
De Bisschop Arthur - C+15/3 (45 ptn)
6/2 - 6/1
11:30 ENKEL JONGENS U15 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Dewae Vince - C+30/5 (5 ptn)
Merens Joren - C+30/4 (10 ptn) 6/1 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Walravens Nancy - 15 ptn
Debast Diederik - 15 ptn
Van Doosselaer Nancy - 15 ptn
Redant Tomas - 15 ptn
6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Mol Jean-Francois - 15 ptn
Ostijn Germund - 15 ptn
Winnaar
De Smet Luc - 5 ptn
De Smet Paul - 20 ptn
6/2 - 6/7 (5) - 10/8
13:00 ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 De Naeyer Kyan - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Delleuse Ian - C+30/5 (5 ptn)
6/2 - 6/4
14:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Geyndt Kim - 5 ptn
Huygens Yana - 10 ptn
6/2 - 6/2
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hoffem Marine - 25 ptn
Willockx Olivier - 35 ptn
Jacobs Ann-Jo - 10 ptn
Appelmans Peter - 50 ptn
6/3 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ots Jurgen - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
Roosen Christophe - C+30/5 (5 ptn)
6/2 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cools Rudy - C+30/4 (10 ptn)
Servranckx Jean-Paul - C+30/4 (10 ptn) 7/6 (6) - 7/5
16:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gottardi Bruno - 55 ptn
Vannitsen Luk - 5 ptn
Winnaar
Gheysens Fabio - 20 ptn
Willockx Olivier - 35 ptn
6/4 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dewinter James - C+15/1 (55 ptn)
Loeys Yannick - C+15/4 (40 ptn) 2/6 - 6/3 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Goris Dante - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
Afallah Daoud - C+30/1 (25 ptn)
6/2 - 6/2