Dagplanning van

  • Datum 23/07/2018 - 05/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 815
  • Week 31
  • Adres Pastoor Van Mierlolaan 17/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
PLESSERS JANNE - 10 ptn
VANBRIEL LIESE - 10 ptn
DEZWART NELE - 20 ptn
GEMIS ALEXANDRA - 10 ptn
6/3 - 7/5
09:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Grietens Guy - 5 ptn
MERTENS SAM - 25 ptn
6/1 - 6/2
09:30 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Palmans Elke - C+30/4 (10 ptn)
DEBEN USCHI - C+30/5 (5 ptn) 6/3 - 7/6 (8)
10:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SMETS MICHAEL - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
HEYRMAN KENZIE - C+15/4 (40 ptn)
4/6 - 6/3 - 7/5
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DEZWART NELE - 20 ptn
HEYLIGEN WIM - 10 ptn
Winnaar
NIJS ANJA - 15 ptn
LENAERTS MARC - 15 ptn
6/1 - 6/1
11:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN DUFFEL LAURA - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
Fabry Luka - C+30 (30 ptn)
6/3 - 6/0
11:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SIMONS JAMY - C+30/4 (10 ptn)
TIRI LANTHE - C+30/4 (10 ptn) 6/0 - 6/1
11:00 ENKEL DAMES 25 1 (C+15/5 - B0)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Goeleven Kim - B0 (75 ptn)
CLAESEN ANNELEEN - C+15 (60 ptn) 6/3 - 7/6 (1)
11:30 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
HERMANS RACHEL - C+30 (30 ptn)
HOLSTEYNS SANDRA - C+30/1 (25 ptn) 6/4 - 6/1
12:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BUEKERS EVELYNE - 35 ptn
Broers Berten - 25 ptn
LOVERIX ANNELIEN - 10 ptn
LEMMENS MICHIEL - 30 ptn
6/3 - 6/4
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Sneijers Yasmine - 10 ptn
Persoons Kevin - 5 ptn
HUSTINX KRISTIEN - 5 ptn
VANHAEREN KENNY - 10 ptn
4/6 - 6/3 - 10/6
12:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM HULSHAGEN JAN - 45 ptn
SCHROYEN JELMER - 45 ptn
Winnaar
EVENS DRIES - 35 ptn
EVENS JORIS - 55 ptn
6/2 - 1/6 - 10/4
12:30 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Boonen Ivan - N.G. (5 ptn)
Bervoets Tim - C+30/5 (5 ptn) 7/6 (11) - 1/6 - 6/4
14:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM GEURTS SARA - 5 ptn
KIPPERS GOELE - 10 ptn
6/4 - 6/4
14:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 120 punten)
Finale
HOOFDTABEL
JANSEN ELS 1 - 45 ptn
PEETERS INA - 75 ptn
3/6 - 6/2 - 10/5
14:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM RUTTEN ANN - 25 ptn
CINQUEGRANI SANTINO - 30 ptn
Winnaar
BUEKERS EVELYNE - 35 ptn
Broers Berten - 25 ptn
6/2 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SCHOPS LAURINE - 10 ptn
RAYMAKERS PETER - 20 ptn
Winnaar
NIJS ANJA - 15 ptn
LENAERTS MARC - 15 ptn
6/4 - 7/6 (5)
14:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Tullen Jorrit - 5 ptn
VLIEGEN YANNICK - 25 ptn
6/3 - 7/5
14:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Koninx Sven - 10 ptn
Vandeput Joachim - 5 ptn
Bijloos Ruben - 10 ptn
Laenen Glenn - 5 ptn
0/6 - 6/3 - 10/8
14:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
HEYRMAN KENZIE - C+15/4 (40 ptn)
SMEETS MAARTEN - C+15/4 (40 ptn) 6/2 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANDERGRAESEN PIETER - C+15 (60 ptn)
Winnaar
AERTS BARRY - C+15/4 (40 ptn)
6/7 (6) - 7/5 - 7/5
14:00 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BROENS MICHAEL - C+30/1 (25 ptn)
PARISI ALAN - C+30/1 (25 ptn) 6/3 - 4/6 - 6/3
15:30 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Snoeks Aurélie - B+4/6 (65 ptn)
Winnaar
Goeleven Kim - B0 (75 ptn)
6/0 - 6/0
15:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BAS JOLIEN - B+4/6 (65 ptn)
Winnaar
KARREMANS ROOS - C+30 (30 ptn)
3/6 - 6/3 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
PALA SANDRO - C+30/4 (10 ptn)
SCHEELEN KOEN - C+30/4 (10 ptn) 3/6 - 6/3 - 7/5
15:30 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
KNAEPEN LUC - C+15 (60 ptn)
HUMBLET DAVID - C+15 (60 ptn) 6/2 - 7/5
15:30 ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM FONTEYN ERIK - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
SLEGERS ROEL - C+30/5 (5 ptn)
6/1 - 6/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CUSTERS CELINE - 50 ptn
POEL JOFFREY - 30 ptn
Winnaar
CRETEN LOTTE - 30 ptn
Bastijns Xavier - 45 ptn
5/7 - 6/3 - 13/11
17:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 75 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
LEMMENS FRAN - 25 ptn
POUKENS LOTTE - 45 ptn
JEURIS INGE - 50 ptn
THIRY LIEZE - 15 ptn
6/1 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM AERTS BARRY - 40 ptn
BOMANS JEROEN - 20 ptn
6/2 - 5/7 - 10/5
17:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 150 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VANSNICK RODRIQUE - 95 ptn
WINDMOLDERS JORRIT - 35 ptn
6/4 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
PEETERS WOUTER - B-15 (90 ptn)
SMETS STIJN - B-4/6 (85 ptn) 6/2 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BOSMANS NICK - C+30 (30 ptn)
DEWEZ JAN - C+30/1 (25 ptn) 7/5 - 1/6 - 7/6 (4)
17:00 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SPAAN MARCEL - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
RADOUX JORG - C+30/3 (15 ptn)
6/3 - 6/2
17:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 150 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
HEYRMAN YENTHEL - 70 ptn
MERTENS RAF - 80 ptn
SWENNEN KATHLEEN - 60 ptn
VAN BAKEL NIELS - 85 ptn
6/3 - 6/2