Dagplanning van

  • Datum 05/09/2018 - 16/09/2018
  • Aantal inschrijvingen 220
  • Week 37
  • Adres Koedreef 5
    9070 Destelbergen
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cornelis Ann - 10 ptn
Dierick Carine - 5 ptn
De Somere Kelly - 5 ptn
Strobbe Kelly - 5 ptn
6/2 - 6/1
09:00 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maes Félice - 20 ptn
De Rouck Louis - 95 ptn
Bogaert Kaat - 70 ptn
Lippinois Dieter - 45 ptn
6/2 - 6/4
10:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Epina Yulia - 15 ptn
Naessens Jolien - 45 ptn
Coppens Ellen - 30 ptn
Swyngedouw Kim - 20 ptn
6/0 - 6/0
10:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rollier Lindsay - 5 ptn
Verbeke Paulien - 25 ptn
Winnaar
Desmet Ellen - 15 ptn
Van Maldegem Elke - 15 ptn
6/2 - 6/3
10:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Baetens Yves - 25 ptn
Eeraerts Fabian - 15 ptn
D'Hulst Frederik - 25 ptn
Van Belleghem Lonis - 35 ptn
6/7 (5) - 6/2 - 10/2
10:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Wispelaere Bart - 15 ptn
De Wispelaere Tobias - 10 ptn
6/1 - 4/6 - 10/6
11:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Wannemaeker THEREZA Tesfaye - 5 ptn
De Kimpe Sebastien - 30 ptn
Winnaar
Epina Yulia - 15 ptn
Volckaert Piet - 25 ptn
6/2 - 6/4
14:15 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vis Melanie - 50 ptn
Bottelberghs Gert - 90 ptn
Maes Félice - 20 ptn
De Rouck Louis - 95 ptn
6/3 - 6/3
14:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bosscher Jana - 25 ptn
Vandenmeersschaut Jens - 45 ptn
6/2 - 6/2
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Epina Yulia - 15 ptn
Volckaert Piet - 25 ptn
7/5 - 3/6 - 10/7
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM D'Hooge Ellen - 20 ptn
D'Hooge Thierry - 10 ptn
Winnaar
Vermassen An - 10 ptn
De Jaeger Alain - 15 ptn
6/1 - 2/6 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verniers Isabel - 5 ptn
Ponnet Marc - 5 ptn
Winnaar
De Coster Kim - 5 ptn
Duynslager Arne - 5 ptn
6/0 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewispelaere Alain - 65 ptn
Medaer Yves - 15 ptn
3/6 - 6/3 - 10/2
18:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Allaer Thomas - 30 ptn
Van Avermaet Stefan - 25 ptn
Winnaar
Baetens Yves - 25 ptn
Eeraerts Fabian - 15 ptn
6/1 - 4/0 opgave
19:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dhondt Nico - 10 ptn
Vercruysse Karel - 5 ptn
Van Achter Ruben - 5 ptn
Wattez Jils - 5 ptn
2/6 - 6/3 - 10/5
20:00 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Brauwer Sophie - 60 ptn
Demerre Sofie - 25 ptn
Lietaer Lise - 40 ptn
Weyne Océane - 45 ptn
6/3 - 4/6 - 10/3
20:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lemahieu Tim - 40 ptn
Tuts Alexander - 95 ptn
6/2 - 3/6 - 10/4