Dagplanning van

  • Datum 20/06/2018 - 01/07/2018
  • Aantal inschrijvingen 109
  • Week 26
  • Adres Leebeeklaan 9
    9890 Gavere
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Bruyn Auke - 50 ptn
Cleenwerck Niels - 30 ptn
Bogaert Kaat - 70 ptn
Perreman Pieter - 15 ptn
6/2 - 6/1
10:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heyneman Peter - 5 ptn
Singelee Johan - 10 ptn
6/4 - 6/4
12:15 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heyse Vanessa - 10 ptn
Maenhout Annelies - 10 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Waele Kathleen - 5 ptn
Dhont Nadine - 5 ptn
6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Epina Yulia - 15 ptn
Naessens Jolien - 45 ptn
Van De Weghe Ellen - 25 ptn
Van Hove Evi - 30 ptn
6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanderkerken Sylvie - 30 ptn
Debouver Kristof - 30 ptn
Winnaar
Cool Iris - 20 ptn
Laerte Fabian - 35 ptn
2/6 - 7/6 (5) - 10/6
16:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Rycke Benoit - 10 ptn
Dhondt Bert - 80 ptn
7/5 - 6/1
16:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goedertier Jordi - 15 ptn
Moerman Aron - 15 ptn
6/3 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanmaercke Mieke - 20 ptn
D'Hondt John - 5 ptn
Vanhove Hilde - 20 ptn
Van Simaey Kurt - 10 ptn
6/2 - 6/3
18:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bersez Florence - 5 ptn
Wasseuil Luc - 5 ptn
T'Kindt Anke - 10 ptn
Van Mullem Lieven - 5 ptn
6/2 - 5/7 - 10/7
18:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Smet Wim - 75 ptn
Vandenberghe Kristof - 65 ptn
Winnaar
Dhondt Bert - 80 ptn
Steppe Frederick - 30 ptn
6/4 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM D'Hondt Matthias - 25 ptn
Torremans Darel - 35 ptn
Winnaar
Laerte Fabian - 35 ptn
Thienpont Jari - 20 ptn
6/2 - 6/3