Dagplanning van

  • Datum 15/09/2018 - 30/09/2018
  • Aantal inschrijvingen 896
  • Week 39
  • Adres Baal 25
    3980 Tessenderlo
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VERVECKEN MARIE - 15 ptn
THYS JOCHEN - 15 ptn
Winnaar
Hermans Anais - 30 ptn
Vanzeir Tuur - 10 ptn
6/0 - 7/5
10:00 ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Wachter Wolf - C+30/5 (5 ptn)
JANSSEN SEPPE - C+30/5 (5 ptn) 4/0 - 4/0
10:00 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Bleyen Lyana - N.G. (5 ptn)
Winnaar
Verelst Benjamin - N.G. (5 ptn)
4/2 - 1/4 - 4/3 (4)
10:00 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 RINGOET Jesse - N.G. (5 ptn)
Winnaar
VAN DYCK Festen - N.G. (5 ptn)
4/3 (8) - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 MENTENS Mathis - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
vandenhoudt bram - C+30/5 (5 ptn)
4/0 - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
GEBRUERS JASPER - C+30/5 (5 ptn)
VAN GELDER Matisse - C+30/5 (5 ptn) 4/3 (3) - 3/4 (5) - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 VAN DEN BUYS FEE - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
BERDEN CHARLOTTE - C+30/5 (5 ptn)
4/0 - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U13 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Beckers Tania - C+30/4 (10 ptn)
DE JONG MELISSA - C+30/3 (15 ptn) 6/1 - 6/1
10:00 ENKEL MEISJES U13 5 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
KUYKS Romy - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Janssen Luna - C+30/5 (5 ptn)
6/3 - 7/6 (3)
10:00 ENKEL MEISJES U15 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
VAN GOETHEMD KATO - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
PEETERS MAXE - C+30/3 (15 ptn)
6/1 - 6/2
11:30 ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Wachter Wolf - C+30/5 (5 ptn)
FREDERICKX Laurens - C+30/5 (5 ptn) 4/2 - 4/0
11:30 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 VAN DYCK Festen - N.G. (5 ptn)
Winnaar
Verelst Benjamin - N.G. (5 ptn)
4/1 - 4/1
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
GEBRUERS JASPER - C+30/5 (5 ptn)
vandenhoudt bram - C+30/5 (5 ptn) 4/2 - 4/0
11:30 ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Kodalci Rania - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
BERDEN CHARLOTTE - C+30/5 (5 ptn)
4/2 - 0/4 - 4/0
11:30 ENKEL MEISJES U11 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
HOOFDTABEL
WEYNEN CELINE - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
BOSMANS Elise - C+30/3 (15 ptn)
2/4 - 4/2 - 4/0
13:00 DUBBEL DAMES 11 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
GEENS JILL - 5 ptn
SMEYERS JASMIEN - 5 ptn
GEPTS HELENA - 5 ptn
RUBENS Maxime - 5 ptn
7/6 (5) - 7/6 (5)
13:00 DUBBEL GEMENGD 12 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
STRUYF BO - 15 ptn
Bisschops Bart - 5 ptn
6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DILLEN WIM - 45 ptn
ENGELS PETER - 40 ptn
Winnaar
JACOBS DRIES - 35 ptn
VERVOORT JARI - 40 ptn
6/1 - 2/6 - 19/17
13:00 DUBBEL HEREN 12 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Steemans Peter - 10 ptn
Van de Paar Pascal - 5 ptn
Winnaar
HOEGAERTS GUY - 5 ptn
Pelgrims Wim - 5 ptn
3/6 - 6/4 - 10/8
13:00 ENKEL JONGENS U11 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CLAES SVERRE - C+30/4 (10 ptn)
DIERCKX Xander - C+30/4 (10 ptn) 4/2 - 1/4 - 4/1
13:00 ENKEL JONGENS U13 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
FREDERICKX Andreas - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
VANWINGHE VINZ - C+30/3 (15 ptn)
6/2 - 7/5
13:00 ENKEL JONGENS U13 5 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
Sneyers Pieter-Jan - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
ROMBAUX SIEBE - C+30/5 (5 ptn)
7/5 - 6/1
13:00 ENKEL JONGENS U15 5 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VAN DER STEEN STAN - C+30/5 (5 ptn)
KNEUTS TIMO - C+30/5 (5 ptn) 6/0 - 6/3
13:00 ENKEL MEISJES U15 5 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
TIJSKENS SOFIE - C+30/5 (5 ptn)
MONDELAERS Caro - C+30/5 (5 ptn) 5/7 - 6/4 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 65 punten)
Finale
HOOFDTABEL
JACOBS HANNE - 25 ptn
JACOBS JENTE - 40 ptn
Winnaar
KARREMANS ROOS - 30 ptn
LEYNEN Emmeline - 20 ptn
6/0 - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 13 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
SELS NINA - 10 ptn
NUYTS RIK - 5 ptn
GORIS VALERIE - 10 ptn
SAENEN WIM - 5 ptn
7/5 - 3/6 - 10/4
14:30 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 200 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE KOK JOKE - 90 ptn
OYEN SOFIE - 110 ptn
Winnaar
DOM EVELYNE - 100 ptn
MEYS ANNOUCK - 100 ptn
6/3 - 6/2
14:30 DUBBEL DAMES 10 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VANARWEGEN EVA - 15 ptn
VAN DEN EYNDE ROSANNE - 15 ptn
Winnaar
MARECHAL JULIE - 10 ptn
SCHROVEN NOORTJE - 20 ptn
6/0 - 6/1
14:30 DUBBEL DAMES 12 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VAN HOOF NELE - 5 ptn
verwimp Jitske - 5 ptn
6/2 - 4/6 - 10/7
14:30 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 65 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VERVECKEN MARIE - 15 ptn
SMETS GUNTER - 35 ptn
VERMEULEN LAUREN - 25 ptn
GOVAERTS MATTHIAS - 40 ptn
7/5 - 7/5
14:30 DUBBEL GEMENGD 14 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Huysmans Karine - 5 ptn
Theunis Tim - 5 ptn
Arif Soumia - 5 ptn
Van de Paar Pascal - 5 ptn
6/1 - 7/5
14:30 DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
OOMS TOM - 25 ptn
VAN NOOTEN WIM - 20 ptn
CEUSTERMANS CEDRIC - 35 ptn
GHOOS SIMON - 5 ptn
6/4 - 6/4
14:30 DUBBEL HEREN 11 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
BEELAERTS JEAN - 10 ptn
COENEN DRIES - 20 ptn
Dierckx Dieter - 15 ptn
VAN GELDER Sverre - 15 ptn
6/0 - 6/1
14:30 ENKEL JONGENS U15 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
LOOIJMANS FRANS - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
PAENHUYSEN JONAS - C+30/3 (15 ptn)
6/3 - 4/6 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
LEYNEN Emmeline - 20 ptn
MEWIS LORE - 55 ptn
Fabry Luka - 30 ptn
Ziembicki Karen - 55 ptn
6/4 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GIELIS LOTTE - 90 ptn
VANDERLINDEN LIEVE - 50 ptn
Winnaar
DE MEYERE LISE - 50 ptn
LIEFSOENS MARTE - 75 ptn
6/4 - 4/6 - 10/7
16:00 DUBBEL DAMES 9 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEPTS HELENA - 5 ptn
KARREMANS ROOS - 30 ptn
Winnaar
BENS JANA - 15 ptn
PEETERS MAXE - 15 ptn
3/6 - 7/6 (5) - 10/6
16:00 DUBBEL DAMES 25 1 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
PEETERS WENDY - 10 ptn
VAN DEN EYNDE ANJA - 15 ptn
Winnaar
GORIS NATHALIE - 10 ptn
GORIS VALERIE - 10 ptn
6/2 - 6/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEUKENS NAOMI - 20 ptn
VAN GOETHEMD NICK - 65 ptn
Winnaar
LUYCKX LYNN - 40 ptn
VERRYDT SIEBE - 50 ptn
6/2 - 4/6 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
SPIESSENS MARIE - 5 ptn
SPIESSENS MARC - 25 ptn
VANDERWEYEN ILSE - 10 ptn
DE LAET PATRICK - 20 ptn
6/3 - 1/6 - 16/14
16:00 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 65 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
AERTS LAURENS - 25 ptn
JANSSEN KEVIN - 25 ptn
VERWIMP ANDY - 15 ptn
VERWIMP GEPKE - 50 ptn
6/3 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 35 1 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CLAES JORIS - 25 ptn
Gybels Bart - 10 ptn
7/5 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 35 2 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
ELALILI SAID - 5 ptn
PEETERS TOM - 15 ptn
Winnaar
VAN HOOF BART - 20 ptn
VAN TIGCHELT NIK - 5 ptn
6/4 - 1/6 - 10/8
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 200 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
KEMPEN MAGALI - 110 ptn
KEMPEN YANNICK - 70 ptn
LEMMENS ELKE - 100 ptn
JANSEN TOM - 85 ptn
6/4 - 6/0
17:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 200 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BECKERS CHRISCAIR - 90 ptn
CLEEREN NIELS - 110 ptn
6/2 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 13 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Michiels Stef - 5 ptn
VANLOMMEL RUBEN - 5 ptn
Winnaar
Custers Joeri - 5 ptn
MERTENS STIJN - 5 ptn
6/1 - 6/4
18:00 DUBBEL GEMENGD 13 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEPTS ANNEMIE - 10 ptn
MEULEMANS LUC - 5 ptn
Winnaar
SELS NINA - 10 ptn
NUYTS RIK - 5 ptn
6/2 - 6/3
18:30 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE GEEST TINE - 100 ptn
OOMS ROBIN - 40 ptn
SWENNEN DIRKJE - 100 ptn
JACOBS DRIES - 35 ptn
6/1 - 6/1
18:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GIELEN STEF - 95 ptn
SMEETS MAARTEN - 40 ptn
Winnaar
HULSHAGEN JAN - 45 ptn
KEMPS MARCO - 85 ptn
6/0 - 6/1