Dagplanning van

  • Datum 15/09/2018 - 30/09/2018
  • Aantal inschrijvingen 896
  • Week 39
  • Adres Baal 25
    3980 Tessenderlo
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VERVECKEN MARIE - C+30/3 (15)
THYS JOCHEN - C+30/3 (15)
Winnaar
Hermans Anais - C+30 (30)
Vanzeir Tuur - C+30/4 (10)
6/0 - 7/5
10:00 ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Wachter Wolf - C+30/5 (5)
JANSSEN SEPPE - C+30/5 (5) 4/0 - 4/0
10:00 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Bleyen Lyana - N.G. (5)
Winnaar
Verelst Benjamin - N.G. (5)
4/2 - 1/4 - 4/3 (4)
10:00 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 RINGOET Jesse - N.G. (5)
Winnaar
VAN DYCK Festen - N.G. (5)
4/3 (8) - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 MENTENS Mathis - C+30/5 (5)
Winnaar
vandenhoudt bram - C+30/5 (5)
4/0 - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
GEBRUERS JASPER - C+30/5 (5)
VAN GELDER Matisse - C+30/5 (5) 4/3 (3) - 3/4 (5) - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 VAN DEN BUYS FEE - C+30/5 (5)
Winnaar
BERDEN CHARLOTTE - C+30/5 (5)
4/0 - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U13 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Beckers Tania - C+30/4 (10)
DE JONG MELISSA - C+30/3 (15) 6/1 - 6/1
10:00 ENKEL MEISJES U13 5 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
KUYKS Romy - C+30/5 (5)
Winnaar
Janssen Luna - C+30/5 (5)
6/3 - 7/6 (3)
10:00 ENKEL MEISJES U15 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
VAN GOETHEMD KATO - C+30/5 (5)
Winnaar
PEETERS MAXE - C+30/3 (15)
6/1 - 6/2
11:30 ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Wachter Wolf - C+30/5 (5)
FREDERICKX Laurens - C+30/5 (5) 4/2 - 4/0
11:30 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 VAN DYCK Festen - N.G. (5)
Winnaar
Verelst Benjamin - N.G. (5)
4/1 - 4/1
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
GEBRUERS JASPER - C+30/5 (5)
vandenhoudt bram - C+30/5 (5) 4/2 - 4/0
11:30 ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Kodalci Rania - C+30/5 (5)
Winnaar
BERDEN CHARLOTTE - C+30/5 (5)
4/2 - 0/4 - 4/0
11:30 ENKEL MEISJES U11 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
HOOFDTABEL
WEYNEN CELINE - C+30/3 (15)
Winnaar
BOSMANS Elise - C+30/3 (15)
2/4 - 4/2 - 4/0
13:00 DUBBEL DAMES 11 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
GEENS JILL - C+30/5 (5)
SMEYERS JASMIEN - C+30/5 (5)
GEPTS HELENA - C+30/5 (5)
RUBENS Maxime - C+30/5 (5)
7/6 (5) - 7/6 (5)
13:00 DUBBEL GEMENGD 12 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VAN ORSHAEGEN YENTL - C+30/3 (15)
DE BACKER MATTHIAS - C+30/4 (10)
STRUYF BO - C+30/3 (15)
Bisschops Bart - C+30/5 (5)
6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DILLEN WIM - C+15/3 (45)
ENGELS PETER - C+15/4 (40)
Winnaar
JACOBS DRIES - C+15/5 (35)
VERVOORT JARI - C+15/4 (40)
6/1 - 2/6 - 19/17
13:00 DUBBEL HEREN 12 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Steemans Peter - C+30/4 (10)
Van de Paar Pascal - C+30/5 (5)
Winnaar
HOEGAERTS GUY - N.G. (5)
Pelgrims Wim - N.G. (5)
3/6 - 6/4 - 10/8
13:00 ENKEL JONGENS U11 4 (N.G. - C+30/3)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CLAES SVERRE - C+30/4 (10)
DIERCKX Xander - C+30/4 (10) 4/2 - 1/4 - 4/1
13:00 ENKEL JONGENS U13 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
FREDERICKX Andreas - C+30/3 (15)
Winnaar
VANWINGHE VINZ - C+30/3 (15)
6/2 - 7/5
13:00 ENKEL JONGENS U13 5 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
Sneyers Pieter-Jan - C+30/5 (5)
Winnaar
ROMBAUX SIEBE - C+30/5 (5)
7/5 - 6/1
13:00 ENKEL JONGENS U15 5 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VAN DER STEEN STAN - C+30/5 (5)
KNEUTS TIMO - C+30/5 (5) 6/0 - 6/3
13:00 ENKEL MEISJES U15 5 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
TIJSKENS SOFIE - C+30/5 (5)
MONDELAERS Caro - C+30/5 (5) 5/7 - 6/4 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 65 punten)
Finale
HOOFDTABEL
JACOBS HANNE - C+30/1 (25)
JACOBS JENTE - C+15/4 (40)
Winnaar
KARREMANS ROOS - C+30 (30)
LEYNEN Emmeline - C+30/2 (20)
6/0 - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 13 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
SELS NINA - C+30/4 (10)
NUYTS RIK - N.G. (5)
GORIS VALERIE - C+30/4 (10)
SAENEN WIM - C+30/5 (5)
7/5 - 3/6 - 10/4
14:30 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 200 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE KOK JOKE - B-15 (90)
OYEN SOFIE - A Nationaal (110)
Winnaar
DOM EVELYNE - B-15/2 (100)
MEYS ANNOUCK - B-15/2 (100)
6/3 - 6/2
14:30 DUBBEL DAMES 10 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VANARWEGEN EVA - C+30/3 (15)
VAN DEN EYNDE ROSANNE - C+30/3 (15)
Winnaar
MARECHAL JULIE - C+30/4 (10)
SCHROVEN NOORTJE - C+30/2 (20)
6/0 - 6/1
14:30 DUBBEL DAMES 12 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VAN HOOF NELE - C+30/5 (5)
verwimp Jitske - C+30/5 (5)
Winnaar
VAN GENECHTEN Mieke - C+30/5 (5)
VAN LOOK ELS - C+30/5 (5)
6/2 - 4/6 - 10/7
14:30 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 65 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VERVECKEN MARIE - C+30/3 (15)
SMETS GUNTER - C+15/5 (35)
VERMEULEN LAUREN - C+30/1 (25)
GOVAERTS MATTHIAS - C+15/4 (40)
7/5 - 7/5
14:30 DUBBEL GEMENGD 14 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Huysmans Karine - C+30/5 (5)
Theunis Tim - C+30/5 (5)
Arif Soumia - C+30/5 (5)
Van de Paar Pascal - C+30/5 (5)
6/1 - 7/5
14:30 DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
OOMS TOM - C+30/1 (25)
VAN NOOTEN WIM - C+30/2 (20)
CEUSTERMANS CEDRIC - C+15/5 (35)
GHOOS SIMON - C+30/5 (5)
6/4 - 6/4
14:30 DUBBEL HEREN 11 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
BEELAERTS JEAN - C+30/4 (10)
COENEN DRIES - C+30/2 (20)
Dierckx Dieter - C+30/3 (15)
VAN GELDER Sverre - C+30/3 (15)
6/0 - 6/1
14:30 ENKEL JONGENS U15 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
LOOIJMANS FRANS - C+30/3 (15)
Winnaar
PAENHUYSEN JONAS - C+30/3 (15)
6/3 - 4/6 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
LEYNEN Emmeline - C+30/2 (20)
MEWIS LORE - C+15/1 (55)
Fabry Luka - C+30 (30)
Ziembicki Karen - C+15/1 (55)
6/4 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GIELIS LOTTE - B-15 (90)
VANDERLINDEN LIEVE - C+15/2 (50)
Winnaar
DE MEYERE LISE - C+15/2 (50)
LIEFSOENS MARTE - B0 (75)
6/4 - 4/6 - 10/7
16:00 DUBBEL DAMES 9 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEPTS HELENA - C+30/5 (5)
KARREMANS ROOS - C+30 (30)
Winnaar
BENS JANA - C+30/3 (15)
PEETERS MAXE - C+30/3 (15)
3/6 - 7/6 (5) - 10/6
16:00 DUBBEL DAMES 25 1 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
PEETERS WENDY - C+30/4 (10)
VAN DEN EYNDE ANJA - C+30/3 (15)
Winnaar
GORIS NATHALIE - C+30/4 (10)
GORIS VALERIE - C+30/4 (10)
6/2 - 6/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEUKENS NAOMI - C+30/2 (20)
VAN GOETHEMD NICK - B+4/6 (65)
Winnaar
LUYCKX LYNN - C+15/4 (40)
VERRYDT SIEBE - C+15/2 (50)
6/2 - 4/6 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
SPIESSENS MARIE - C+30/5 (5)
SPIESSENS MARC - C+30/1 (25)
VANDERWEYEN ILSE - C+30/4 (10)
DE LAET PATRICK - C+30/2 (20)
6/3 - 1/6 - 16/14
16:00 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 65 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
AERTS LAURENS - C+30/1 (25)
JANSSEN KEVIN - C+30/1 (25)
VERWIMP ANDY - C+30/3 (15)
VERWIMP GEPKE - C+15/2 (50)
6/3 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 35 1 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VAN DEN BOSSCHE FILIP - C+30/1 (25)
VERHEYDEN STEIN - C+30/4 (10)
CLAES JORIS - C+30/1 (25)
Gybels Bart - C+30/4 (10)
7/5 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 35 2 (10 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
ELALILI SAID - N.G. (5)
PEETERS TOM - C+30/3 (15)
Winnaar
VAN HOOF BART - C+30/2 (20)
VAN TIGCHELT NIK - N.G. (5)
6/4 - 1/6 - 10/8
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 200 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
KEMPEN MAGALI - A Nationaal (110)
KEMPEN YANNICK - B+2/6 (70)
LEMMENS ELKE - B-15/2 (100)
JANSEN TOM - B-4/6 (85)
6/4 - 6/0
17:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 200 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BECKERS CHRISCAIR - B-15 (90)
CLEEREN NIELS - A Nationaal (110)
Winnaar
BRAECKMAN MAXIME - A Nationaal (110)
VANOTTERDIJK YANNICK - B-15 (90)
6/2 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 13 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Michiels Stef - N.G. (5)
VANLOMMEL RUBEN - C+30/5 (5)
Winnaar
Custers Joeri - N.G. (5)
MERTENS STIJN - N.G. (5)
6/1 - 6/4
18:00 DUBBEL GEMENGD 13 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEPTS ANNEMIE - C+30/4 (10)
MEULEMANS LUC - C+30/5 (5)
Winnaar
SELS NINA - C+30/4 (10)
NUYTS RIK - N.G. (5)
6/2 - 6/3
18:30 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE GEEST TINE - B-15/2 (100)
OOMS ROBIN - C+15/4 (40)
SWENNEN DIRKJE - B-15/2 (100)
JACOBS DRIES - C+15/5 (35)
6/1 - 6/1
18:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GIELEN STEF - B-15/1 (95)
SMEETS MAARTEN - C+15/4 (40)
Winnaar
HULSHAGEN JAN - C+15/3 (45)
KEMPS MARCO - B-4/6 (85)
6/0 - 6/1