Dagplanning van

  • Datum 27/06/2018 - 08/07/2018
  • Aantal inschrijvingen 148
  • Week 27
  • Adres Wagenweg 12
    8730 Beernem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MATTHYS YANNICK - C+30/2 (20)
SCHOTTE JASPER - C+30/1 (25)
DE VOS MAARTEN - C+30/2 (20)
VANGAEVER ALEXANDER - C+30/2 (20)
6/1 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM TEERLINCK BEN - C+30/3 (15)
VOLDERS NICHOLAS - C+15/3 (45)
Winnaar
CARETTE OLIVIER - C+15/3 (45)
METHORST JOHNY - C+30/3 (15)
6/2 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VANDEN BUSSCHE FAMKE - C+30/5 (5)
SCHOTTE JASPER - C+30/1 (25)
JONCKHEERE DELPHINE - C+30/3 (15)
TEERLINCK BEN - C+30/3 (15)
1/6 - 6/4 - 10/5
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SNEYAERT MAAIKE - C+30/4 (10)
TANGHE JONAS - C+30/5 (5)
Winnaar
Cool Feline - N.G. (5)
DEMUYNCK Tijs - C+30/5 (5)
3/6 - 6/4 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BALTOGIANNIS CHRISTOS - C+15/3 (45)
CLERICK EDDY - C+30/3 (15)
Fraeye Dimitri - C+30/5 (5)
FRAEYE JARNE - C+30 (30)
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BOSSUYT STIJN - C+30/2 (20)
BOSSUYT TOM - C+30/4 (10)
PIRLET KOEN - C+30/4 (10)
VYNCKE JOERI - C+30/3 (15)
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Frickelo Lorenzo - C+30/5 (5)
TANGHE JONAS - C+30/5 (5)
Winnaar
VANDESTEENE JOHN - C+30/4 (10)
VAN REYBROUCK PATRICK - C+30/5 (5)
7/5 - 6/3
15:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VANDEMOORTELE RITA - C+30/4 (10)
VANMEULEBROECK ANNE-MIE - C+30/5 (5)
VANDEN BUSSCHE FAMKE - C+30/5 (5)
VANDEN BUSSCHE FRIEKE - C+30/5 (5)
6/2 - 7/5
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Vandemaele Annelore - C+30/3 (15)
Deprez Tom - C+15/3 (45)
THIERENS PHELINE - C+15/4 (40)
Zorge René - C+30/3 (15)
7/6 (4) - 5/7 - 10/7
16:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CATRY NATHALIE - C+30/1 (25)
DE ROECK SIEBEN - C+30/3 (15)
DE MEY SUZANNE - C+30/1 (25)
VAN WYNSBERGHE DIMITRI - C+30/2 (20)
6/4 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DERAEDT KRISTOF - C+15/2 (50)
MATTHYS YANNICK - C+30/2 (20)
DECLERCK DIMITRI - C+30/1 (25)
PINSART WILLEM - B+4/6 (65)
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BALTOGIANNIS CHRISTOS - C+15/3 (45)
CLERICK EDDY - C+30/3 (15)
Winnaar
CARETTE OLIVIER - C+15/3 (45)
METHORST JOHNY - C+30/3 (15)
6/2 - 6/4