Dagplanning van

  • Datum 27/06/2018 - 08/07/2018
  • Aantal inschrijvingen 148
  • Week 27
  • Adres Wagenweg 12
    8730 Beernem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MATTHYS YANNICK - 20 ptn
SCHOTTE JASPER - 25 ptn
DE VOS MAARTEN - 20 ptn
VANGAEVER ALEXANDER - 20 ptn
6/1 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM TEERLINCK BEN - 15 ptn
VOLDERS NICHOLAS - 45 ptn
Winnaar
CARETTE OLIVIER - 45 ptn
METHORST JOHNY - 15 ptn
6/2 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JONCKHEERE DELPHINE - 15 ptn
TEERLINCK BEN - 15 ptn
1/6 - 6/4 - 10/5
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SNEYAERT MAAIKE - 10 ptn
TANGHE JONAS - 5 ptn
Winnaar
Cool Feline - 5 ptn
DEMUYNCK Tijs - 5 ptn
3/6 - 6/4 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Fraeye Dimitri - 5 ptn
FRAEYE JARNE - 30 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BOSSUYT STIJN - 20 ptn
BOSSUYT TOM - 10 ptn
PIRLET KOEN - 10 ptn
VYNCKE JOERI - 15 ptn
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Frickelo Lorenzo - 5 ptn
TANGHE JONAS - 5 ptn
7/5 - 6/3
15:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANDEN BUSSCHE FAMKE - 5 ptn
VANDEN BUSSCHE FRIEKE - 5 ptn
6/2 - 7/5
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Vandemaele Annelore - 15 ptn
Deprez Tom - 45 ptn
THIERENS PHELINE - 40 ptn
Zorge René - 15 ptn
7/6 (4) - 5/7 - 10/7
16:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CATRY NATHALIE - 25 ptn
DE ROECK SIEBEN - 15 ptn
DE MEY SUZANNE - 25 ptn
VAN WYNSBERGHE DIMITRI - 20 ptn
6/4 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DERAEDT KRISTOF - 50 ptn
MATTHYS YANNICK - 20 ptn
DECLERCK DIMITRI - 25 ptn
PINSART WILLEM - 65 ptn
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BALTOGIANNIS CHRISTOS - 45 ptn
CLERICK EDDY - 15 ptn
Winnaar
CARETTE OLIVIER - 45 ptn
METHORST JOHNY - 15 ptn
6/2 - 6/4