Dagplanning van

  • Datum 03/08/2018 - 12/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 360
  • Week 32
  • Adres Sint-Gummarusveld 1
    2520 Ranst
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BEIRINCKX ELLY - C+30/4 (10)
VAN GENECHTEN AN - C+30/3 (15)
CEULEMANS NANCY - C+30/5 (5)
DILLEN HILDE - C+30/3 (15)
6/4 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GROETAERS sanne - C+15/4 (40)
DE CLERCK MICHAEL - C+30/2 (20)
SIX JOELLE - C+30 (30)
VANDEVELDE KRIS - C+30/2 (20)
0/6 - 6/2 - 12/10
10:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE MEY TOM - C+30/5 (5)
DOCKX JONAS - C+30/5 (5)
DRIESEN MERIJN - C+30/5 (5)
Ennekens Kevin - C+30/4 (10)
6/2 - 6/0
10:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN CAMP NICO - C+30/1 (25)
Winnaar
VERHEYDEN YVES - C+30/1 (25)
6/3 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAES VANESSA - C+30/2 (20)
VAN DUYSE HILDE - C+30/4 (10)
BEIRINCKX ELLY - C+30/4 (10)
VAN GENECHTEN AN - C+30/3 (15)
6/1 - 6/1
13:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BRAECKMANS NATASJA - C+30/4 (10)
VAN DE VEN NADINE - C+30/5 (5)
ADRIAENSSENS COLETTE - C+30/4 (10)
HEYMAN MARINA - C+30/5 (5)
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DE VOCHT JESSE - C+15/4 (40)
Struyf Toon - C+30/4 (10)
Winnaar
GOORDEN BEN - C+30/4 (10)
SEBRECHTS ROEL - C+15/2 (50)
6/1 - 6/1
13:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
philips Christopher - C+30/4 (10)
VANDEVELDE KRIS - C+30/2 (20)
DE VOCHT CHRIS - C+30/4 (10)
DYCKMANS RONNY - C+30/3 (15)
6/1 - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN BAEL ELKE - C+30/1 (25)
VAN BAEL LUC - C+30/5 (5)
VERCAMMEN SOFIE - C+30/2 (20)
STESSENS MICK - C+30/4 (10)
2/6 - 6/3 - 10/6
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DAEMS VALERIE - C+30/4 (10)
DOCKX JONAS - C+30/5 (5)
Winnaar
FLORUS FLEUR - C+30/4 (10)
JACOBS STAN - C+30/5 (5)
5/7 - 7/5 - 10/5
14:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN DEN BRANDE VALERIE - C+30 (30)
Winnaar
KOYEN JANNE - C+30 (30)
6/3 - 6/3
14:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VERVOORT ANNELIES - C+30/4 (10)
Winnaar
OLYSLAEGERS LOTTE - C+30/5 (5)
6/1 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN PARYS CHRISTOPHE - C+15 (60)
AUDENAERT BAPTISTE - B+2/6 (70) 6/2 - 6/0
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GROETAERS sanne - C+15/4 (40)
DE CLERCK MICHAEL - C+30/2 (20)
VAES VANESSA - C+30/2 (20)
DE VOCHT JESSE - C+15/4 (40)
7/6 (1) - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN MEEL INGRID - C+30/3 (15)
VERHOEVEN DIMITRI - C+30/3 (15)
VAN BAEL ELKE - C+30/1 (25)
VAN BAEL LUC - C+30/5 (5)
6/3 - 1/6 - 10/7
16:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MARTENS DIRK - C+30/5 (5)
VAN EMMERICK IVE - C+30/4 (10)
Winnaar
DE MEY TOM - C+30/5 (5)
DOCKX JONAS - C+30/5 (5)
6/1 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Huberdault Axel - C+15/5 (35)
DE NIL MARC - C+15/4 (40) 6/3 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JORIS JENS - C+30 (30)
Winnaar
DOCKX WILLY - C+30 (30)
6/3 - 2/6 - 6/0
16:00 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
D' AES NICO - C+30/1 (25)
VERHEYDEN YVES - C+30/1 (25) 6/4 - 6/2
17:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
RANS EVI - C+30 (30)
VAN LAER TJORVEN - C+30 (30)
SIX JOELLE - C+30 (30)
Zian Rami Mounia - C+30/1 (25)
3/6 - 6/1 - 10/4
17:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SYMONS MARIE - C+15/5 (35)
Winnaar
KOYEN STIEN - C+15/1 (55)
4/6 - 6/2 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM HORSTEN TIJL - B-15 (90)
Winnaar
ROMBOUTS AXEL - B-15 (90)
6/1 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Bruynseels Yannick - C+30/4 (10)
STEYLAERTS MIKE - C+30/4 (10) 3/6 - 6/2 - 7/5
17:30 ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
JANSSENS FRANCIS - C+30/4 (10)
DYCKMANS RONNY - C+30/4 (10) 6/4 - 6/0