Dagplanning van

  • Datum 24/08/2018 - 02/09/2018
  • Aantal inschrijvingen 196 / 300
  • Week 35
  • Adres Donksesteenweg 162
    2930 Brasschaat
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Beliën Anaïs - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Wouters Eveline - C+30/5 (5 ptn)
4/0 - 4/0
11:00 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Smidts Loic - N.G. (5 ptn)
Rijckaert Charlie - N.G. (5 ptn) 4/3 (5) - 1/4 - 4/1
11:00 ENKEL JONGENS U11 2 (N.G. - C+30/3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Kilian Jack - C+30/4 (10 ptn)
Leyssens Sander - C+30/4 (10 ptn) 4/1 - 4/0
11:00 ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Brant Jesse - C+30/5 (5 ptn)
Stockmans Arnaud - C+30/5 (5 ptn) 6/3 - 6/4
11:00 ENKEL MEISJES U13 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Slachmuylders Ella - C+30/5 (5 ptn)
Vercruysse Tonya - C+30/5 (5 ptn) 6/1 - 7/5
13:15 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Nooyens Ceylan - C+30/5 (5 ptn)
Ooms Olivier - C+30/5 (5 ptn) 4/1 - 4/1
13:15 ENKEL MEISJES U11 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR REEKS 1
Winnaar
Van Cotthem Luka - C+30/3 (15 ptn)
Perez Touris Elise - C+30/4 (10 ptn) 4/0 - 4/0
13:15 ENKEL MEISJES U13 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Herck Laura - C+30/4 (10 ptn)
Oduwale Yeni - C+30/3 (15 ptn) 6/2 - 6/2
13:15 ENKEL MEISJES U15 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Klak Kamila - C+30/2 (20 ptn)
Oduwale Layo - C+30/3 (15 ptn) 6/0 - 6/1
15:00 ENKEL JONGENS U11 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR REEKS 1 Vermeiren Natan - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
Castelein Thomas - C+30/3 (15 ptn)
4/1 - 4/1
15:00 ENKEL JONGENS U13 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Mostmans Jelle - C+30/2 (20 ptn)
Van de Vondel Thibo - C+30/2 (20 ptn) 6/3 - 1/0 opgave
15:00 ENKEL JONGENS U15 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Loopmans Jonas - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
Van Oostenryck Tijs - C+30/2 (20 ptn)
4/6 - 6/4 - 7/6 (2)
15:00 ENKEL JONGENS U15 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 D'hondt Sebastien - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Matthys Thijs - C+30/5 (5 ptn)
6/2 - 7/5