Dagplanning van

  • Datum 16/08/2018 - 26/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 199
  • Week 34
  • Adres Neerhoflaan 22
    1780 Wemmel
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
THEIRSSEN ALINE - 30 ptn
MALDEGHEM MARK - 30 ptn
VAN MOER DARIA - 10 ptn
VAN BELLINGEN NICOLAS - 50 ptn
3/6 - 7/6 (9) - 11/9
11:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM FLAMEN PATRICK - 5 ptn
KONINCKX WERNER - 5 ptn
Winnaar
MONNE LANDER - 5 ptn
WAUTERS GUNNAR - 10 ptn
7/6 (3) - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LOOSVELDT JUSTINE - 5 ptn
ROSIER CATHERINE - 25 ptn
Winnaar
HEIRMAN KATRIEN - 10 ptn
VAN MOER DARIA - 10 ptn
6/4 - 0/6 - 10/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DEBUYZER MAITE - 70 ptn
RONSMANS JEREMY - 45 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM ACCOU ANN - 30 ptn
VAN EECKHOUDT BRUNO - 40 ptn
6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BOSTOEN SOPHIE - 10 ptn
FLAMEN PATRICK - 5 ptn
DEMEYERE NANCY - 10 ptn
DEMEYERE MARC - 5 ptn
6/3 - 7/5
13:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM L'ECLUSE JOEL - 25 ptn
OLBRECHTS JOOST - 35 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DE VALCK RUUD - 50 ptn
DONIES GIL - 90 ptn
Winnaar
DE BEUS DIETER - 70 ptn
DE LUYCK JORAN - 70 ptn
4/6 - 7/6 (4) - 11/9
13:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Belet Bram - 15 ptn
MICHAUX GEORGES - 15 ptn
Winnaar
DE LAUW ZINO - 25 ptn
VERHOEVEN GEROME - 5 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 180 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Maisin Emilie - 45 ptn
VAN DOOREN JOSEPH - 100 ptn
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE BEUS DIETER - 70 ptn
Ferrari Tanguy - 10 ptn
DE PAUW BOB - 15 ptn
KATZAROV MICHAEL - 75 ptn
6/3 - 3/6 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM TAVERNIER BRUNO - 10 ptn
VERMANDEL NICOLAAS - 5 ptn
Winnaar
MONNE LANDER - 5 ptn
WAUTERS GUNNAR - 10 ptn
6/2 - 6/1
17:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
HOFFEM Marine - 25 ptn
HUSSON Elodie - 30 ptn
LYBEER ELKE - 25 ptn
MOERENHOUT SHARON - 30 ptn
3/6 - 6/3 - 10/8
17:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Franck Elien - 5 ptn
VAN MOER DARIA - 10 ptn
DEMEYERE NANCY - 10 ptn
MERTENS VEERLE - 5 ptn
7/6 (5) - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 180 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
JANSSENS WINDE - 95 ptn
SERVAES ANNE - 85 ptn
KAURA CELINE - 55 ptn
VAN DER PERRE KRISTEL - 90 ptn
6/2 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM FREDERICKX STEFFY - 5 ptn
DE COCK KEVIN - 85 ptn
4/6 - 7/6 (4) - 10/6
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN BUGGENHOUT CINDY - 15 ptn
VAN EYCKEN TOM - 15 ptn
Winnaar
DHONDT GERLINDE - 15 ptn
MAGNUS LUC - 15 ptn
3/6 - 6/1 - 10/4
17:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 230 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE BEUS DIETER - 70 ptn
KOKOREV ALEXANDER - 90 ptn
BRAUWERS JENS - 75 ptn
DEWULF NICOLAS - 100 ptn
3/6 - 6/3 - 10/8