Dagplanning van

  • Datum 11/08/2018 - 18/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 162
  • Week 33
  • Adres Schoolstraat 12
    8820 Torhout
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Laethem Arianne - N.G. (5 ptn)
Vancauwenberghe Merel - C+30/5 (5 ptn) 4/2 - 0/4 - 4/3 (5)
09:30 ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Marrecau Rémi - C+30/5 (5 ptn)
Van Brabandt Luca - C+30/5 (5 ptn) 4/1 - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U11 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Louvaert Tiebe - C+30/3 (15 ptn)
Pattyn Oskar - C+30/4 (10 ptn) 4/2 - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U15 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vuylsteke Leonie - C+30/5 (5 ptn)
Vancauwenberghe Ineke - C+30/5 (5 ptn) 7/6 (5) - 1/6 - 6/3
10:30 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Bocque Hanne - N.G. (5 ptn)
Winnaar
Hoedt Abigail - N.G. (5 ptn)
0/4 - 4/3 (4) - 4/1
10:30 ENKEL JONGENS U15 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Duyck Tibo - C+30/2 (20 ptn)
Bertrand Simon - C+30/3 (15 ptn) 6/1 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS U13 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Desimpelaere Diede - C+30/2 (20 ptn)
Carton Wies - C+30/2 (20 ptn) 6/1 - 1/6 - 6/2
11:30 ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Hoedt Abigail - N.G. (5 ptn)
Winnaar
Gryp Eric - N.G. (5 ptn)
4/3 (1) - 4/2
11:30 ENKEL MEISJES U13 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vandevelde Anouk - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
Voorspoels Hanne-Roos - C+30/3 (15 ptn)
6/3 - 6/1
13:30 ENKEL J/M U09 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Van Den Berg Kaat - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Vanden Abeele Janne - C+30/5 (5 ptn)
4/2 - 4/3 (2)
14:30 ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Casier Floren - C+30/5 (5 ptn)
Van Eeghem Jasper - C+30/5 (5 ptn) 6/1 - 6/0
14:30 ENKEL JONGENS U15 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Quarin Brynn - C+30/5 (5 ptn)
Jaques Louis - C+30/5 (5 ptn) 6/0 - 6/2
14:30 ENKEL MEISJES U11 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 De Blende Stella - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
Vandevelde Anouk - C+30/3 (15 ptn)
4/1 - 4/1
15:00 ENKEL MEISJES U15 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Bousson Gaelle - C+30/2 (20 ptn)
Voorspoels Hanne-Roos - C+30/3 (15 ptn) 6/3 - 6/1
16:00 ENKEL JONGENS U11 2 (N.G. - C+30/3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Pattyn Oskar - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Cormenier Norman - C+30/4 (10 ptn)
4/0 - 4/1
16:00 ENKEL MEISJES U13 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vanderschommen Emma - C+30/5 (5 ptn)
Descheemaeker Olivia - C+30/5 (5 ptn) 6/1 - 6/1