Dagplanning van

  • Datum 12/08/2018 - 26/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 228
  • Week 34
  • Adres Schoolstraat 12
    8820 Torhout
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Heynderick Leen - 30 ptn
Claeys Lander - 10 ptn
Winnaar
Bigler Kim - 15 ptn
De Sutter Gilles - 30 ptn
7/6 (5) - 2/6 - 10/6
10:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandevyvere Auke - 45 ptn
Lisabeth Massimo - 15 ptn
Winnaar
Heynderick Leen - 30 ptn
De Groote Robin - 30 ptn
7/5 - 2/6 - 10/7
10:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Duyck Kristof - 75 ptn
Jonckheere Rik - 15 ptn
Winnaar
Soenen Olivier - 35 ptn
Van Haute Laurens - 50 ptn
6/2 - 6/2
12:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bourgois Romy - 5 ptn
Gunst Julie - 5 ptn
Dewulf Elise - 10 ptn
Saubain Sofie - 5 ptn
6/4 - 6/2
12:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deketelaere Frederik - 35 ptn
Tavernier Dieter - 25 ptn
Winnaar
De Sutter Gilles - 30 ptn
Duyck Tibo - 20 ptn
2/6 - 7/6 (5) - 10/3
13:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Laevens Kelly - 20 ptn
Manhout Dorine - 10 ptn
4/6 - 6/3 - 10/8
13:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Cock Tim - 105 ptn
Notable Maxim - 95 ptn
Dewachter Thibault - 75 ptn
Vanhoutte Beau - 95 ptn
6/1 - 2/6 - 10/7
15:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heynderick Leen - 30 ptn
Moeyaert Mieke - 20 ptn
Winnaar
Poelaert Lotte - 20 ptn
Vanderper Kaat - 40 ptn
6/3 - 6/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ramboer Kiara - 20 ptn
Claeys Lander - 10 ptn
Laevens Kelly - 20 ptn
Mylle Henk - 10 ptn
4/6 - 7/6 (1) - 10/5
16:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Loose Amber - 80 ptn
Vansever Ruben - 60 ptn
6/1 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fiems Elisabeth - 75 ptn
Himpe Niels - 15 ptn
Winnaar
Aelter Fien - 40 ptn
Demolder Anthony - 25 ptn
6/3 - 6/2
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vancoetsem Britt - 5 ptn
Vanderheeren Andreas - 5 ptn
Winnaar
Verhoeve Julie - 5 ptn
Claeys Lander - 10 ptn
6/2 - 4/6 - 10/3
17:30 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dhaene Cedric - 60 ptn
Pattyn Valentijn - 70 ptn
Winnaar
Notable Maxim - 95 ptn
Vancoetsem Peter - 40 ptn
7/5 - 4/6 - 10/4
18:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coene Arnaud - 15 ptn
Samyn Nicholas - 15 ptn
Blomme Bart - 15 ptn
Blomme Thomas - 15 ptn
6/1 - 4/6 - 10/5
19:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Wittouck Louise - 110 ptn
Nascimento Joao - 95 ptn
Van Landegem Magali - 90 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
6/2 - 4/6 - 10/6
19:30 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Loose Julie - 50 ptn
Poorteman Sophie - 40 ptn
Azou Eline - 40 ptn
Denys Joline - 45 ptn
6/4 - 6/1