Dagplanning van

  • Datum 06/08/2018 - 19/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 199
  • Week 33
  • Adres Schoolstraat 12
    8820 Torhout
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
VANBIERVLIET PHILIP - C+30 (30 ptn)
DEVREKER JEAN-MARIE - C+30 (30 ptn) 6/4 - 6/2
10:30 ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM GOEMINNE CHRISTINE - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
GELDHOF MARIJKE - C+30/4 (10 ptn)
3/6 - 6/1 - 7/6 (8)
11:00 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM CLAEYS LAURE - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
HOSTENS JULIETTE - C+15/1 (55 ptn)
6/3 - 6/4
12:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vandemaele Annelore - C+30/4 (10 ptn)
NAUDTS Ilse - C+30/5 (5 ptn) 6/3 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gashi Bledar - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
Boici Laurentiu Junior - B-4/6 (85 ptn)
6/1 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
VERCAIGNE NICO - C+30/1 (25 ptn)
HOSTENS LAURENS - C+30/4 (10 ptn) 6/0 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
DE GROOTE ROBIN - C+30 (30 ptn)
POTGENS LOUIS - C+15/4 (40 ptn) 6/2 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
DEWULF FILIP - C+30/2 (20 ptn)
JONCKHEERE RIK - C+30/3 (15 ptn) 6/1 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
BOCQUE AXANA - C+30/4 (10 ptn)
BRUYNOOGHE JULIE - C+30/4 (10 ptn) 6/1 - 1/6 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM CLYBOUW JOHAN - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
SCHUYESMANS JAN - N.G. (5 ptn)
6/3 - 7/5
18:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM DE GROOTE ROBIN - C+30 (30 ptn)
Winnaar
Abid Marwan - C+15/5 (35 ptn)
6/3 - 6/4
18:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
LISABETH GILLES - C+30/2 (20 ptn)
BLONDEEL BRIEK - C+30/4 (10 ptn) 6/3 - 6/3
18:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM CORNILLY LEONIE - C+15/1 (55 ptn)
Winnaar
HOSTENS JULIETTE - C+15/1 (55 ptn)
6/4 - 6/2
18:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
DESMET ARNE - C+30/4 (10 ptn)
SCHELDEMAN LAURENS - C+30/4 (10 ptn) 7/5 - 6/3
19:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dhelft Aypril - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
Bousson Gaelle - C+30/2 (20 ptn)
6/2 - 6/0