Dagplanning van

  • Datum 20/08/2018 - 02/09/2018
  • Aantal inschrijvingen 649 / 650
  • Week 35
  • Adres Tennislaan 1
    3900 Overpelt
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DOMS GERBEN - 85 ptn
DOMS TIJL - 5 ptn
STRYCKERS STEF - 25 ptn
VANWIJCK GUY - 60 ptn
6/3 - 6/1
09:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BONGAERS KAAT - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
VANDAEL NELE - C+30/2 (20 ptn)
6/4 - 2/6 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN ZON YOUP - C+30 (30 ptn)
HUIZENGA WILLEM - C+30/3 (15 ptn) 6/4 - 7/6 (5)
09:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DE WINDT ROBIN - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
RUIJTEN PHILIP - C+30/5 (5 ptn)
6/3 - 0/6 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
WILDERMANS NADINE - 30 ptn
PRUIJSERS COERT - 10 ptn
Winnaar
GEUKENS NAOMI - 20 ptn
MERTENS ROBBE - 20 ptn
1/6 - 6/4 - 10/8
12:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Martens Sander - 5 ptn
VERLINDEN JANNICK - 10 ptn
Winnaar
COCHET ARNO - 5 ptn
Theeuwen Mario - 10 ptn
6/4 - 6/1
12:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VRIENS LONNE - C+15/4 (40 ptn)
Winnaar
Maelstaf Lore - C+30 (30 ptn)
6/2 - 6/4
12:30 ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MICHIELSENS MICHEL - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Snoeks Ivo - C+30/5 (5 ptn)
6/2 - 0/6 - 7/6 (4)
13:00 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
HENDRICKX GEERT - C+30/2 (20 ptn)
LEMMENS KEVIN - C+30/3 (15 ptn) 6/1 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM PEETERS LOES - 50 ptn
van der Heijden Mies - 10 ptn
Winnaar
HANNES LORE - 40 ptn
NIJS MARTINE - 20 ptn
6/3 - 7/6 (1)
14:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Fransen Emma - 5 ptn
FRANSEN MARLIES - 10 ptn
6/1 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CREEMERS SANDER - 60 ptn
VAN ZON YOUP - 30 ptn
Winnaar
DOMS GERBEN - 85 ptn
DOMS TIJL - 5 ptn
6/4 - 0/6 - 10/4
14:00 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Hermans Anais - C+30/1 (25 ptn)
VERSTAPPEN STEFANIE - C+30/1 (25 ptn) 7/5 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM OVERWEG SIMON - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
DOMS SENNE - C+15/3 (45 ptn)
6/4 - 6/2
15:30 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANLESSEN INGRID - 35 ptn
VRIENS LONNE - 40 ptn
6/0 - 6/3
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BERGMANS KAROLIEN - 25 ptn
BUKENBERGHS YANNICK - 65 ptn
Winnaar
HANNES LORE - 40 ptn
HERMANS MATHIJS - 40 ptn
6/3 - 6/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN VLERKEN AN - 5 ptn
MAES KIM - 5 ptn
Winnaar
Van Son Silvy - 5 ptn
Fransen Yves - 5 ptn
1/6 - 6/4 - 10/6
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (60 punten - 150 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GERITS JOLEIN - 60 ptn
GERITS GLEN - 85 ptn
Winnaar
GEUSENS SOFIE - 85 ptn
KNEVELS BJORN - 65 ptn
6/3 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JANSEN DIRK - 20 ptn
JANSEN WIM - 40 ptn
Winnaar
ECTORS SIMON - 20 ptn
VAN ZON YOUP - 30 ptn
7/5 - 7/5
15:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DREESEN BART - 15 ptn
VERHOEVEN DOUWE - 15 ptn
Winnaar
OEYEN STIJN - 25 ptn
VAN GOETHEMD DAAN - 5 ptn
7/5 - 6/3
15:30 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VANLIMBERGEN KIM - C+30/4 (10 ptn)
BOGAERTS VICKY - C+30/5 (5 ptn) 4/6 - 7/6 (7) - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CAEYERS JASPER - C+15 (60 ptn)
WALBERS JONAS - C+15/1 (55 ptn) 7/5 - 3/6 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LAUWERS ANNE - 5 ptn
SCHREURS LISA - 5 ptn
Winnaar
EBEN CAROLINE - 10 ptn
VLIEGEN ANJA - 15 ptn
7/6 (4) - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Jans Vicky - 5 ptn
SCHUERMANS ANGELA - 5 ptn
EERDEKENS NANCY - 10 ptn
VAN HALDEREN MARIEKE - 5 ptn
6/4 - 6/1
17:00 DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 150 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CORNELISSEN AN - 65 ptn
GEUSENS SOFIE - 85 ptn
SMEYERS SOFIE - 55 ptn
VERMEULEN MARTHE - 60 ptn
6/0 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM NIJS ILSE - 25 ptn
HAAGDOREN Philip - 35 ptn
Winnaar
Engelen Sandy - 20 ptn
HENNEKAM STEPHANE - 35 ptn
6/4 - 4/6 - 12/10
17:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VANDERHOYDONCK AMKE - C+30/4 (10 ptn)
GEUSENS EMMA - C+30/5 (5 ptn) 7/5 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM HOEBEN DIRK - C+15 (60 ptn)
Winnaar
BLEUX DIMITRI - C+15/5 (35 ptn)
6/3 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MALLANTS LUC - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
CUSTERS RAF - C+30/4 (10 ptn)
6/7 - 1/4 opgave