Dagplanning van

  • Datum 16/07/2018 - 29/07/2018
  • Aantal inschrijvingen 429
  • Week 30
  • Adres Sportveldenstraat Z/N
    3920 Lommel
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LUYTEN BONNY - 20 ptn
BUKENBERGHS YANNICK - 65 ptn
Winnaar
GEUKENS NAOMI - 20 ptn
VAN GOETHEMD NICK - 65 ptn
2/6 - 7/6 (4) - 10/6
09:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DIRX LIESBETH - 20 ptn
CLAES EMILE - 40 ptn
Winnaar
VANHERCK BRITT - 35 ptn
Sevens Marnik - 25 ptn
6/7 (3) - 6/4 - 10/8
09:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOGERS YVES - 10 ptn
COCHET ARNO - 5 ptn
Winnaar
Blancke Vincent - 5 ptn
NIJS BRECHT - 5 ptn
5/7 - 6/2 - 10/6
09:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN BROEKHOVEN JORAN - C+30 (30 ptn)
Winnaar
PLESSERS KIRON - C+30/2 (20 ptn)
6/4 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM GERITS MATHIAS - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
ROELANDTS JASPER - C+30/5 (5 ptn)
6/4 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN LANGENDONCK RUDI - C+15/1 (55 ptn)
TIMMERMANS WALTER - C+15/1 (55 ptn) 7/5 - 6/3
10:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SWARTEBROECKX SEPP - B+2/6 (70 ptn)
MOORS CIS - C+15/5 (35 ptn) 6/2 - 6/0
11:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM RIJO SUZY - 10 ptn
Van Gorp Naomi - 5 ptn
7/5 - 3/6 - 11/9
11:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM PEETERS SARAH - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
Maelstaf Lore - C+30 (30 ptn)
0/6 - 7/6 (5) - 6/3
11:00 ENKEL DAMES 45 1 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MEYNEN KARIN - C+30/4 (10 ptn)
VANMOL BRIGITTE - C+30/3 (15 ptn) 6/1 - 6/4
12:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DIRX LIESBETH - 20 ptn
NIJS ILSE - 25 ptn
Winnaar
MEYNEN KARIN - 10 ptn
VERBOVEN SAAR - 25 ptn
6/4 - 4/6 - 11/9
12:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Baldewijns Lars - 15 ptn
LUYCKX LENNERT - 15 ptn
Hooyberghs Guy - 15 ptn
OOMS TOM - 15 ptn
1/6 - 6/3 - 10/8
12:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN GOETHEMD KATO - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
SNYDERS BO - C+30/4 (10 ptn)
6/4 - 6/0
12:30 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BRUYNINCKX LISE - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
VANHOOF LYNN - C+30/1 (25 ptn)
6/3 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MOORS CIS - C+15/5 (35 ptn)
Winnaar
VANHOOF JEF - C+15/3 (45 ptn)
6/2 - 1/6 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (90 punten - 180 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEUSENS SOFIE - 85 ptn
MOORS JEF - 95 ptn
Winnaar
DE WITZ LORE - 85 ptn
Jansen Filip - 80 ptn
7/6 (6) - 7/6 (6)
14:00 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM COOLS EVELIEN - 50 ptn
VANHOOF LYNN - 30 ptn
6/2 - 4/6 - 10/7
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LEPPENS CINDY - 20 ptn
LEPPENS PATRICK - 10 ptn
Winnaar
Janssen Diane - 5 ptn
VERBIST DANNY - 20 ptn
6/7 (3) - 6/4 - 10/7
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Janssen Vivian - 5 ptn
HENDRIX BART - 10 ptn
Servaes Tina - 5 ptn
Sanchez-Lopez Carlos - 10 ptn
6/1 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Maelstaf Lore - C+30 (30 ptn)
DECKERS QUINTE - C+30 (30 ptn) 6/1 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Palmans Elke - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Walthery Debra - C+30/5 (5 ptn)
4/6 - 6/3 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM RUTTEN BERT - C+15/1 (55 ptn)
Winnaar
TIMMERMANS WALTER - C+15/1 (55 ptn)
7/6 (5) - 6/1
15:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JANSEN LIEVE - 10 ptn
VANDENBOER PATRICIA - 20 ptn
Winnaar
GEUKENS NAOMI - 10 ptn
PAUWELS VALERIE - 15 ptn
3/6 - 7/5 - 10/5
15:30 DUBBEL DAMES 5 (90 punten - 180 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CORNELISSEN AN - 65 ptn
GEUSENS SOFIE - 85 ptn
Winnaar
BAETEN SOFIE - 90 ptn
PEETERS INA - 75 ptn
7/6 (5) - 6/1
15:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
ECTORS RUBEN - 45 ptn
HERMANS MATHIJS - 40 ptn
GOOSSENS MATHIAS - 5 ptn
VAN BAKEL NIELS - 85 ptn
7/6 (4) - 7/5
15:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CLAES EMILE - 40 ptn
JANSEN DIRK - 20 ptn
Winnaar
jansen Lennert - 40 ptn
ROELANDTS JASPER - 5 ptn
6/3 - 6/0
15:30 DUBBEL HEREN 6 (90 punten - 180 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MOORS JEF - 95 ptn
NEELS BENNY - 85 ptn
DAEMEN MICHIEL - 90 ptn
DE GRAAF MARTIJN - 85 ptn
6/4 - 2/6 - 10/7
15:30 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GADAMAURI TAMILA - C+15/5 (35 ptn)
BECKERS AN-SOFIE - C+15/1 (55 ptn) 6/2 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DAMMEN STEFAN - C+30/4 (10 ptn)
CUYPERS MARCEL - C+30/4 (10 ptn) 1/6 - 6/1 - 6/3