Dagplanning van

  • Datum 16/07/2018 - 29/07/2018
  • Aantal inschrijvingen 429
  • Week 30
  • Adres Sportveldenstraat Z/N
    3920 Lommel
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LUYTEN BONNY - C+30/2 (20)
BUKENBERGHS YANNICK - B+4/6 (65)
Winnaar
GEUKENS NAOMI - C+30/2 (20)
VAN GOETHEMD NICK - B+4/6 (65)
2/6 - 7/6 (4) - 10/6
09:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DIRX LIESBETH - C+30/2 (20)
CLAES EMILE - C+15/4 (40)
Winnaar
VANHERCK BRITT - C+15/5 (35)
Sevens Marnik - C+30/1 (25)
6/7 (3) - 6/4 - 10/8
09:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOGERS YVES - C+30/4 (10)
COCHET ARNO - C+30/5 (5)
Winnaar
Blancke Vincent - C+30/5 (5)
NIJS BRECHT - C+30/5 (5)
5/7 - 6/2 - 10/6
09:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN BROEKHOVEN JORAN - C+30 (30)
Winnaar
PLESSERS KIRON - C+30/2 (20)
6/4 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM GERITS MATHIAS - C+30/4 (10)
Winnaar
ROELANDTS JASPER - C+30/5 (5)
6/4 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN LANGENDONCK RUDI - C+15/1 (55)
TIMMERMANS WALTER - C+15/1 (55) 7/5 - 6/3
10:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SWARTEBROECKX SEPP - B+2/6 (70)
MOORS CIS - C+15/5 (35) 6/2 - 6/0
11:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM RIJO SUZY - C+30/4 (10)
Van Gorp Naomi - N.G. (5)
Winnaar
VAN HALDEREN MARIEKE - C+30/5 (5)
VERHOEVEN JENNIFER - C+30/5 (5)
7/5 - 3/6 - 11/9
11:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM PEETERS SARAH - B+2/6 (70)
Winnaar
Maelstaf Lore - C+30 (30)
0/6 - 7/6 (5) - 6/3
11:00 ENKEL DAMES 45 1 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MEYNEN KARIN - C+30/4 (10)
VANMOL BRIGITTE - C+30/3 (15) 6/1 - 6/4
12:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DIRX LIESBETH - C+30/2 (20)
NIJS ILSE - C+30/1 (25)
Winnaar
MEYNEN KARIN - C+30/4 (10)
VERBOVEN SAAR - C+30/1 (25)
6/4 - 4/6 - 11/9
12:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Baldewijns Lars - C+30/3 (15)
LUYCKX LENNERT - C+30/3 (15)
Hooyberghs Guy - C+30/3 (15)
OOMS TOM - C+30/3 (15)
1/6 - 6/3 - 10/8
12:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN GOETHEMD KATO - C+30/5 (5)
Winnaar
SNYDERS BO - C+30/4 (10)
6/4 - 6/0
12:30 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BRUYNINCKX LISE - C+30/3 (15)
Winnaar
VANHOOF LYNN - C+30/1 (25)
6/3 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MOORS CIS - C+15/5 (35)
Winnaar
VANHOOF JEF - C+15/3 (45)
6/2 - 1/6 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (90 punten - 180 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEUSENS SOFIE - B-4/6 (85)
MOORS JEF - B-15/1 (95)
Winnaar
DE WITZ LORE - B-4/6 (85)
JANSEN FILIP - B-2/6 (80)
7/6 (6) - 7/6 (6)
14:00 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM COOLS EVELIEN - C+15/2 (50)
VANHOOF LYNN - C+30 (30)
Winnaar
AUGUSTIJNEN STEPHANIE - C+15/4 (40)
CRAUWELS LORE - C+15/4 (40)
6/2 - 4/6 - 10/7
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LEPPENS CINDY - C+30/2 (20)
LEPPENS PATRICK - C+30/4 (10)
Winnaar
Janssen Diane - C+30/5 (5)
VERBIST DANNY - C+30/2 (20)
6/7 (3) - 6/4 - 10/7
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Janssen Vivian - C+30/5 (5)
HENDRIX BART - C+30/4 (10)
Servaes Tina - N.G. (5)
Sanchez-Lopez Carlos - C+30/4 (10)
6/1 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Maelstaf Lore - C+30 (30)
DECKERS QUINTE - C+30 (30) 6/1 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Palmans Elke - C+30/4 (10)
Winnaar
Walthery Debra - C+30/5 (5)
4/6 - 6/3 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM RUTTEN BERT - C+15/1 (55)
Winnaar
TIMMERMANS WALTER - C+15/1 (55)
7/6 (5) - 6/1
15:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JANSEN LIEVE - C+30/4 (10)
VANDENBOER PATRICIA - C+30/2 (20)
Winnaar
GEUKENS NAOMI - C+30/4 (10)
PAUWELS VALERIE - C+30/3 (15)
3/6 - 7/5 - 10/5
15:30 DUBBEL DAMES 5 (90 punten - 180 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CORNELISSEN AN - B+4/6 (65)
GEUSENS SOFIE - B-4/6 (85)
Winnaar
BAETEN SOFIE - B-15 (90)
PEETERS INA - B0 (75)
7/6 (5) - 6/1
15:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
ECTORS RUBEN - C+15/3 (45)
HERMANS MATHIJS - C+15/4 (40)
GOOSSENS MATHIAS - C+30/5 (5)
VAN BAKEL NIELS - B-4/6 (85)
7/6 (4) - 7/5
15:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CLAES EMILE - C+15/4 (40)
JANSEN DIRK - C+30/2 (20)
Winnaar
ROELANDTS JASPER - C+30/5 (5)
jansen Lennert - C+15/4 (40)
6/3 - 6/0
15:30 DUBBEL HEREN 6 (90 punten - 180 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MOORS JEF - B-15/1 (95)
NEELS BENNY - B-4/6 (85)
DAEMEN MICHIEL - B-15 (90)
DE GRAAF MARTIJN - B-4/6 (85)
6/4 - 2/6 - 10/7
15:30 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GADAMAURI TAMILA - C+15/5 (35)
BECKERS AN-SOFIE - C+15/1 (55) 6/2 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DAMMEN STEFAN - C+30/4 (10)
CUYPERS MARCEL - C+30/4 (10) 1/6 - 6/1 - 6/3