Dagplanning van

  • Datum 31/03/2018 - 08/04/2018
  • Aantal inschrijvingen 450 / 452
  • Week 14
  • Adres Sint-Bernardusstraat Z/N
    3920 Lommel
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN HOEK ANOUK - B-4/6 (85)
COOLS CATHELINE - B0 (75) 6/3 - 6/0
09:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CEVOLI SARAH - B+2/6 (70)
HEYRMAN YENTHEL - B+4/6 (65) 6/4 - 5/7 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM WILLEMSE ANTON - C+15/2 (50)
Winnaar
Goris Michael - C+15/1 (55)
3/6 - 6/3 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANBRIEL JAN - C+30/5 (5)
Winnaar
PRUIJSERS COERT - C+30/5 (5)
6/3 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
KNAEPEN LUC - C+15 (60)
RONNEBECK MATTHIAS - C+15 (60) 6/1 - 6/0
11:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM KNAPEN MORGANE - C+30 (30)
Winnaar
Maelstaf Lore - C+30 (30)
6/2 - 6/3
11:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
MULLER KATO - C+30/4 (10)
VAN DEN EYNDEN MARIE - C+30/4 (10) 7/6 (7) - 6/1
11:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM TUTS DIMITRI - C+15/2 (50)
Winnaar
WILLEMSE ANTON - C+15/2 (50)
5/7 - 6/3 - 6/1
11:30 ENKEL HEREN 45 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DOMS GERBEN - B-4/6 (85)
Winnaar
JANSEN TOM - B-4/6 (85)
6/2 - 6/0
13:30 ENKEL DAMES 1 (B+4/6 - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
BELGIAN CIRCUIT RUBBRECHT ANTJE - B-15/4 nr. 61 (105)
Winnaar
SWAANS CHARLOTTE - A Nationaal nr. 29 (110)
3/6 - 6/3 - 6/3
13:30 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VERSTAPPEN STEFANIE - C+30/1 (25)
MICHIELS LIDIA - C+30/3 (15) 6/1 - 6/1
13:30 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Lauwers Elien - C+30/4 (10)
Hardy Carine - C+30/4 (10) 1/6 - 6/2 - 6/4
13:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
HUYERS BART - C+30/4 (10)
LABORDES DAISEL - C+30/5 (5) 6/1 - 6/4
13:30 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SPAAN MARCEL - C+30/2 (20)
VANELDEREN RUDI - C+30/4 (10) 5/7 - 6/1 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN ROOSBROECK HANS - C+30/2 (20)
Winnaar
VAN GENECHTEN ANTOINE - C+30 (30)
2/6 - 6/3 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 35 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SANNEN SOFIE - C+30/3 (15)
VANDENBERK ANJA - C+30/2 (20) 7/5 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
CUYPERS SEPPE - A Nationaal nr. 25 (110)
VAN BEIRENDONCK GILLES - B-15/4 nr. 58 (105) 6/0 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Theybers Brian - C+30/2 (20)
Van Gorp Robin - C+30/1 (25) 6/2 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
PEETERS WOUTER - B-15 (90)
COUMANS GEERT - B-2/6 (80) 6/3 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GIELKENS JOHAN - C+15 (60)
Van Roey Bart - C+15/1 (55) 6/3 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN MIERLO ERIC - C+30/3 (15)
Winnaar
MACHIELS CHRIS - C+30/1 (25)
6/3 - 6/3