Dagplanning van

  • Datum 23/12/2017 - 30/12/2017
  • Aantal inschrijvingen 118 / 125
  • Week 52
  • Adres Neerhoflaan 22
    1780 Wemmel
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL JONGENS U13 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
THYSMAN MATHIEU - C+30/2 (20)
Van Craenenbroeck Viktor - C+30/2 (20) 4/6 - 6/4 - 6/4
09:00 ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
DE CREMER LANDER - C+30/5 (5)
STEKELINCK DAAN - C+30/5 (5) 6/4 - 6/3
09:00 ENKEL U09 2 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
VANDEN ABEELE Janne - C+30/5 (5)
BA Elfya - C+30/5 (5) 4/0 - 4/3 (4)
10:30 ENKEL MEISJES U11 2 (N.G. - C+30/3)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
GERAERTS LIEN - C+30/4 (10)
BASILE Loan - C+30/3 (15) 4/0 - 4/3 (5)
10:30 ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 DIERICK Lisa - C+30/5 (5)
Winnaar
MOSSELMANS LORE - C+30/5 (5)
4/3 (4) - 4/2
10:30 ENKEL U09 2 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Wachter Wolf - C+30/5 (5)
VANDEN ABEELE Janne - C+30/5 (5) 4/1 - 4/1
12:00 ENKEL JONGENS U11 2 (N.G. - C+30/3)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Denotté Nik - C+30/3 (15)
Winnaar
Bal Stan - C+30/3 (15)
4/3 (8) - 4/0
12:00 ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Janssens Stella - N.G. (5)
Winnaar
MOSSELMANS LORE - C+30/5 (5)
4/0 - 4/2
12:00 ENKEL U09 3 (N.G. - N.G.)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Hermans Lionel - N.G. (5)
Winnaar
Van San Alexander - N.G. (5)
4/2 - 4/3 (3)
13:30 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
CRABBE GREG - C+30/5 (5)
MAES WOUTER - C+30/5 (5) 0/4 - 4/2 - 4/1
13:30 ENKEL MEISJES U13 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vanhemelrijck Eline - C+30/5 (5)
Winnaar
DE DOOY FEDERIKA - C+30/5 (5)
6/1 - 6/3
15:00 ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 NIJS Kiano - C+30/5 (5)
Winnaar
CRABBE GREG - C+30/5 (5)
4/2 - 4/1
15:00 ENKEL JONGENS U15 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
VERLINDEN LOWIE - C+30/2 (20)
Lambermont Jul - C+30/5 (5) 6/2 - 6/1
15:00 ENKEL MEISJES U13 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Dyck Hanne - C+30/4 (10)
Winnaar
Van Mechelen Britt - C+30/3 (15)
5/7 - 6/2 - 6/2
16:30 ENKEL MEISJES U15 2 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
SOCQUET ANNABELLE - C+30/3 (15)
GHEYSENS EVI - C+30/2 (20) 0/0 opgave