Dagplanning van

  • Datum 16/02/2018 - 25/02/2018
  • Aantal inschrijvingen 265 / 265
  • Week 8
  • Adres Vloerstraat 71
    3020 Herent
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VERHEYDEN LEEN - 55 ptn
L'EGLISE KEN - 25 ptn
LAEREMANS MIES - 65 ptn
VERWIMP DAVID - 20 ptn
6/2 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
TEERLINCK SARAH - 15 ptn
MELIO JUR - 15 ptn
NOLMANS ELLEN - 25 ptn
DE WACHTER WIM - 10 ptn
7/5 - 7/6 (6)
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Minten Nele - 10 ptn
CHENU LAURENT - 5 ptn
VICTOR SOFIE - 10 ptn
DE BONDT BERT - 5 ptn
6/3 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JACOBS MYLENA - 35 ptn
JENNES ANN - 20 ptn
Winnaar
GILLES DOMINIQUE - 30 ptn
GORDTS TESSA - 30 ptn
6/0 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CRIJNS VERA - 5 ptn
LAERMANS FILIP - 25 ptn
Winnaar
BILLIET MARGOT - 15 ptn
AELBRECHT KEVIN - 15 ptn
6/2 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Minten Nele - 10 ptn
CHENU LAURENT - 5 ptn
CNUDDE Niké - 5 ptn
ALTINTAS CAGATAY - 10 ptn
6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
MELIO JUR - 15 ptn
MELIO MARIJN - 10 ptn
CORNET GLENN - 15 ptn
VAN DAELE KRIS - 15 ptn
6/1 - 7/6 (4)
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BREEKWEG PHAEDRA - 65 ptn
VERVOORT BJORN - 70 ptn
VAN LOOY ELISA - 35 ptn
VANDER ELST BRANDON - 95 ptn
7/6 (4) - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
TEERLINCK SARAH - 15 ptn
MELIO JUR - 15 ptn
GILLES DOMINIQUE - 30 ptn
BEYEN KRIS - 20 ptn
6/3 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANFLETEREN MARTINE - 20 ptn
WILLEKENS PATRICK - 10 ptn
Winnaar
BILLIET MARGOT - 15 ptn
AELBRECHT KEVIN - 15 ptn
6/2 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BEYEN KRIS - 20 ptn
WINDELINCKX JARICH - 40 ptn
SCHRIJVERS DRIES - 35 ptn
WILDIERS ARTHUR - 25 ptn
4/6 - 6/4 - 10/5
15:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DE BROUWER SENNE - 10 ptn
JACOB THIBAUT - 5 ptn
Winnaar
LUYTEN GERRIT - 5 ptn
VERHOEVEN JOHAN - 10 ptn
7/5 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Decock Sandra - 10 ptn
DERWA MURIEL - 10 ptn
Winnaar
BILLIET MARGOT - 15 ptn
SIX INGRID - 10 ptn
4/6 - 6/2 - 10/7
17:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANDENBOSCH MARIJKE - 10 ptn
VANNOTEN PETRA - 5 ptn
6/2 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VERBRUGGE LAURA - 25 ptn
VANDER ELST DAVID - 60 ptn
Winnaar
VERHEYDEN LEEN - 55 ptn
L'EGLISE KEN - 25 ptn
6/3 - 7/6 (5)
17:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BEYNEN Kurt - 70 ptn
VAN BEVER THOMAS - 65 ptn
6/3 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Pottiez Robin - 5 ptn
Vandermosten Joren - 10 ptn
6/2 - 4/6 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
LUYTEN GERRIT - 5 ptn
VERHOEVEN JOHAN - 10 ptn
VAN DEN BROECK RAF - 5 ptn
VRIJSEN PIETER - 10 ptn
6/4 - 2/6 - 10/6