Dagplanning van

  • Datum 22/01/2018 - 04/02/2018
  • Aantal inschrijvingen 278
  • Week 5
  • Adres Wervikhovestraat 7A
    8800 Rumbeke
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BLOMME NEMO - C+30/4 (10)
VANHAELEWYN RUDY - C+30/3 (15)
Winnaar
DERAMMELAERE JELLE - C+30/4 (10)
VANDERCRUYSSE THOMAS - C+30/2 (20)
6/4 - 6/4
10:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CAULIEZ VALERIE - C+30/5 (5)
TANGHE ANNE-MIE - C+30/5 (5)
Winnaar
SEYNAEVE KAAT - C+30/4 (10)
Van Impe Mireille - N.G. (5)
6/4 - 6/2
10:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 10 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DELEU BJORN - C+30/5 (5)
SPEYBROUCK PEDRO - C+30/5 (5)
MYTEN GEERT - C+30/5 (5)
PAUWAERT MICHAEL - C+30/5 (5)
7/5 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SUVEE ELS - C+30/5 (5)
TAHON KOEN - C+30/4 (10)
Winnaar
SPRIET KATLEEN - C+30/4 (10)
HEEMERYCK JOHAN - N.G. (5)
6/2 - 7/6 (5)
11:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SNOECX ARTHUR - C+30/1 (25)
SNOECX MICHEL - C+30/2 (20)
STAESSENS DIMITRI - C+15/3 (45)
VERFAILLIE JELLE - C+30/3 (15)
6/2 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CLAUWAERT GILLES - C+30/3 (15)
CLAUWAERT STEFAAN - C+30/3 (15)
DERAMMELAERE JELLE - C+30/4 (10)
VANDERCRUYSSE THOMAS - C+30/2 (20)
6/2 - 5/7 - 10/8
12:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM FOLLENS LEEN - C+30/1 (25)
DERMUL Stijn - C+30/1 (25)
Winnaar
NEYRINCK LARISSA - C+15/3 (45)
HERMANS GREGORY - C+30/4 (10)
6/1 - 6/0
12:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
HOORNAERT RUBEN - C+30/5 (5)
VANNESTE OLIVIER - C+30/4 (10)
CORTY BRECHT - C+30/5 (5)
VANDECANDELAERE LIEVEN - C+30/4 (10)
6/2 - 1/6 - 10/7
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DEGRAEVE LIESBETH - C+15/2 (50)
MUYLLE SYBREN - C+30/1 (25)
MAES MARIE - C+30/1 (25)
CASTELEYN MAARTEN - B+4/6 (65)
6/2 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BRISON CAROLINE - C+30/4 (10)
LAVERGE ELS - C+30/3 (15)
Winnaar
SNAET JULIE - C+30/4 (10)
VANNESTE JULIE - C+30/2 (20)
2/6 - 7/6 (4) - 10/4
15:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CATRY LIESELORE - C+30 (30)
DERUYTER SAAR - C+30/1 (25)
VIENNE VERONIEK - C+30/1 (25)
WYBO NATHALIE - C+30/1 (25)
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOURDON NICK - B0 (75)
LANTSOGHT MICHAEL - B+4/6 (65)
Winnaar
DEWILDE ANDY - C+15/4 (40)
VERLEYE LOUIS - B-15/2 (100)
7/5 - 6/4
15:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
PEELAERS NATASCHA - C+30/5 (5)
VINCKE BIRGIT - C+30/4 (10)
SEYNAEVE KAAT - C+30/4 (10)
Van Impe Mireille - N.G. (5)
7/6 (5) - 7/5
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANNESTE JULIE - C+30/2 (20)
VAN RIJCKEGHEM GAUTHIER - B+2/6 (70)
Winnaar
DEGRAEVE LIESBETH - C+15/2 (50)
MUYLLE SYBREN - C+30/1 (25)
4/6 - 6/1 - 10/8
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VANDERPER KAAT - C+15/4 (40)
VERLEYE LOUIS - B-15/2 (100)
VAN NIEUWENHUYSE EVA - B-15 (90)
STAESSENS DIMITRI - C+15/3 (45)
6/3 - 6/1
17:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BUYSE CLIVE - C+30 (30)
SINTOBIN LAURENT - C+15/5 (35)
SOETE STEFAAN - C+30 (30)
VANWALLEGHEM ALEXANDER - C+15 (60)
6/4 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DEWILDE ANDY - C+15/4 (40)
NEYT KEN - C+30/2 (20)
Winnaar
SNOECX ARTHUR - C+30/1 (25)
SNOECX MICHEL - C+30/2 (20)
6/4 - 1/0 opgave
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DEFRYN JULIE - C+30/4 (10)
DEFRYN CHRISTOPH - C+30/2 (20)
SNAET JULIE - C+30/4 (10)
SAMYN NICHOLAS - C+30/3 (15)
6/4 - 4/6 - 10/7
18:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DELEU BJORN - C+30/5 (5)
SPEYBROUCK PEDRO - C+30/5 (5)
Winnaar
Gerard Bart - C+30/5 (5)
VERHOYEN STEFAAN - N.G. (5)
0/6 - 6/2 - 11/9
18:30 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DEVISSCHER STEPHANIE - C+30/5 (5)
GELDOF CARINE - C+30/5 (5)
Winnaar
VERBINNEN TANJA - N.G. (5)
VROMAN WENDY - C+30/5 (5)
2/6 - 6/4 - 11/9
18:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DERUYTER SAAR - C+30/1 (25)
Muylle Bjarne - C+30/3 (15)
NEYRINCK LARISSA - C+15/3 (45)
HERMANS GREGORY - C+30/4 (10)
6/4 - 6/4