Dagplanning van

  • Datum 09/02/2018 - 18/02/2018
  • Aantal inschrijvingen 194 / 200
  • Week 7
  • Adres Tiendeschuurveld 106
    1932 Sint-Stevens-Woluwe
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOYDENS RUTGER - 25 ptn
VAN GUYSE STEVE - 90 ptn
Winnaar
MITCHAUX GERT - 70 ptn
VOSSWINKEL MILO - 60 ptn
6/4 - 6/7 (3) - 10/2
11:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM GEERKENS EDDY - 25 ptn
GEERKENS SANDER - 25 ptn
Winnaar
BOON OLIVIER - 35 ptn
MANNAERTS JONAS - 15 ptn
2/6 - 7/5 - 11/9
13:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CRIJNS VERA - 5 ptn
VAN HOVE NANCY - 5 ptn
7/5 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM WALRAVENS Nancy - 15 ptn
DEBAST DIEDERIK - 15 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BREEKWEG DAPHNE - 5 ptn
SCHRIJVERS JOHAN - 10 ptn
Winnaar
NESTOR ANN - 5 ptn
ALTINTAS CAGATAY - 10 ptn
7/6 (3) - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN DE WINKEL ARNE - 10 ptn
VAN DE WINKEL XANDER - 5 ptn
Winnaar
Hachez Luc - 5 ptn
VAN DE VONDEL LUC - 10 ptn
7/5 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DEBLOUDTS ANJA - 15 ptn
MAHY SIGRID - 10 ptn
Devue Annelies - 15 ptn
MAHY PETRA - 10 ptn
7/6 (5) - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GASCON PAMELA - 10 ptn
MEERT BART - 50 ptn
SLEGERS WENDY - 15 ptn
VAN EYCKEN JURGEN - 35 ptn
7/5 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Dehaes Timothy - 35 ptn
RONSMANS JEREMY - 45 ptn
Winnaar
GIELIS ERIK - 30 ptn
VERMEULEN JOHAN - 60 ptn
6/7 (5) - 6/3 - 10/7
15:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DONNE TOM - 15 ptn
VERBIEST RUTGER - 15 ptn
7/5 - 6/1
17:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM HOFFEM Marine - 25 ptn
WALRAVENS SYLVIA - 25 ptn
Winnaar
MAHY SIGRID - 10 ptn
VERBRUGGEN TATIANA - 45 ptn
6/2 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN DYCK NICKY - 110 ptn
VAN DEN EYNDE LUIS - 30 ptn
VAN NUETEN LISE - 40 ptn
WACHOU ROMEO - 95 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MITCHAUX GERT - 70 ptn
VOSSWINKEL MILO - 60 ptn
6/0 - 5/7 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOON OLIVIER - 35 ptn
MANNAERTS JONAS - 15 ptn
2/6 - 7/5 - 10/8
17:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
NIJS ELIEN - 15 ptn
NIJS BRUNO - 25 ptn
Winnaar
CEUPPENS AN - 15 ptn
Van Acker Jochen - 20 ptn
6/3 - 6/0
19:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Hojer Jan - 20 ptn
KUCIREK TOMAS - 15 ptn
6/2 - 1/6 - 10/1