Dagplanning van

  • Datum 21/08/2017 - 03/09/2017
  • Aantal inschrijvingen 699 / 700
  • Week 35
  • Adres Tennislaan 1
    3900 Overpelt
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CASTERMANS DYLAN - 25 ptn
STEENSELS ROB - 5 ptn
BOGERS YVES - 10 ptn
VAN DAAL TIM - 15 ptn
5/7 - 6/3 - 12/10
08:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM AWOUTERS GUIDO - 25 ptn
LIJNEN CHRIS - 5 ptn
Winnaar
Coumans Tim - 20 ptn
Plessers Arne - 10 ptn
6/2 - 6/2
09:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANLIMBERGEN KIM - 10 ptn
VANLIMBERGEN YANNICK - 5 ptn
6/0 - 6/3
09:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM THEUNISSEN JOHN - 25 ptn
VAN OVERLOOP PATRICK - 35 ptn
Winnaar
PEETERS MATHY - 25 ptn
VAN GYSEL ERIC - 35 ptn
6/3 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Van Steen Tommi - C+30/4 (10 ptn)
VAN ZON BRAM - C+30/4 (10 ptn) 6/3 - 3/0 opgave
09:30 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GOEDERMANS DAVY - C+30 (30 ptn)
Camps Gunther - C+30/2 (20 ptn) 6/4 - 6/2
10:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM FRANSSENS FRANK - 5 ptn
WINTERS JOS - 10 ptn
Winnaar
LINSEN BART - 5 ptn
RUTTENS GUY - 10 ptn
7/5 - 6/7 - 10/5
11:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Gijbels Lien - 5 ptn
SANNEN SOFIE - 20 ptn
Winnaar
BLOEMEN LOES - 20 ptn
MARTENS MARTINE - 10 ptn
6/2 - 6/0
11:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
AWOUTERS BRITT - C+30/1 (25 ptn)
VRIENS LONNE - C+30 (30 ptn) 6/1 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
WALIGORA DAVID - B+2/6 (70 ptn)
GERITS GLEN - B-2/6 (80 ptn) 6/3 - 7/6 (3)
11:00 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
STULENS PHILIPPE - C+30/4 (10 ptn)
van Dijk Dirk - C+30/4 (10 ptn) 7/6 (7) - 6/1
11:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Coumans Tim - 20 ptn
Plessers Arne - 10 ptn
CASTERMANS DYLAN - 25 ptn
STEENSELS ROB - 5 ptn
6/0 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BERGMANS NANCY - 5 ptn
DRIES TINE - 10 ptn
Winnaar
KLEMIC Sandra - 10 ptn
MENNES LUT - 5 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CLAES SENNE - 20 ptn
CLAES SOREN - 35 ptn
PEETERS MATHY - 25 ptn
VAN GYSEL ERIC - 35 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 6 (60 punten - 150 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BLOEM SONNY - 60 ptn
DE GRAAF MARTIJN - 85 ptn
Winnaar
VAN BAKEL NIELS - 85 ptn
VANBUSSEL ERIC - 60 ptn
6/0 - 1/6 - 11/9
13:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MERTENS SHANA - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
VANSWIJGENHOVEN FLEUR - C+30/5 (5 ptn)
6/4 - 6/0
13:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
MICHIELSEN GABY - C+30/4 (10 ptn)
Greve Leonie - C+30/4 (10 ptn) 4/6 - 6/0 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Van Limbergen Tom - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
FLAMENT IGOR - C+30/4 (10 ptn)
6/1 - 4/6 - 7/5
13:00 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN GYSEL ERIC - C+30 (30 ptn)
SCHOUTEDEN KURT - C+30/1 (25 ptn) 6/1 - 6/1
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE JONG SALLY - 55 ptn
DIRIKX ALEXANDER - 35 ptn
WILDERMANS NADINE - 25 ptn
HOEBEN DIRK - 55 ptn
6/1 - 6/2
14:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
COUWBERGHS HANNE - 15 ptn
PEETERS INA - 75 ptn
AUGUSTIJNEN STEPHANIE - 40 ptn
CRAUWELS LORE - 40 ptn
6/4 - 7/5
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SANNEN SOFIE - 20 ptn
Hooyberghs Guy - 10 ptn
DE SCHEPPER KATLEEN - 20 ptn
WINTERS JOS - 10 ptn
6/4 - 5/7 - 10/7
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Alen Tine - 5 ptn
Karsmakers Erik - 10 ptn
6/1 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VERRYDT SIEBE - C+30 (30 ptn)
HULSBOSCH GERT-JAN - C+15/4 (40 ptn) 6/2 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 30 1 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
DEWIT TIM - C+15/3 (45 ptn)
Winnaar
Scheelen Guy - C+15 (60 ptn)
6/1 - 6/0
16:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
KAUFFMANN LUT - 35 ptn
WILDERMANS NADINE - 25 ptn
COUWBERGHS HANNE - 15 ptn
LYEN ANNE - 20 ptn
6/2 - 6/4
16:00 DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 150 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE JONG SALLY - 55 ptn
GEUSENS SOFIE - 85 ptn
REEKMANS SOFIE - 65 ptn
VANDENDUNGEN ANJA - 80 ptn
6/2 - 7/6 (3)
16:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
OEYEN STIJN - 25 ptn
VAN GOETHEMD NICK - 65 ptn
OVERWEG RUBEN - 65 ptn
OVERWEG SIMON - 25 ptn
6/3 - 6/0
16:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Goeleven Kim - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
CAERS SOFIE - B+2/6 (70 ptn)
6/1 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM AWOUTERS BRITT - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
JOLLING ELIEN - C+30/1 (25 ptn)
6/3 - 4/6 - 6/0
16:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
WALIGORA DAVID - B+2/6 (70 ptn)
CREEMERS SANDER - C+15/1 (55 ptn) 6/0 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
WALBERS JONAS - C+30 (30 ptn)
CROMMELINCK MICHIEL - C+30 (30 ptn) 4/6 - 7/5 - 6/2
19:00 DUBBEL GEMENGD 6 (60 punten - 150 punten)
Finale
HOOFDTABEL
SWENNEN KATHLEEN - 60 ptn
VAN BAKEL NIELS - 85 ptn
Winnaar
GEUSENS SOFIE - 85 ptn
MOORS ROY - 65 ptn
6/2 - 6/2