Dagplanning van

  • Datum 21/08/2017 - 03/09/2017
  • Aantal inschrijvingen 699 / 700
  • Week 35
  • Adres Tennislaan 1
    3900 Overpelt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Castermans Dylan - 25 ptn
Steensels Rob - 5 ptn
Bogers Yves - 10 ptn
Van Daal Tim - 15 ptn
5/7 - 6/3 - 12/10
08:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Awouters Guido - 25 ptn
Lijnen Chris - 5 ptn
Winnaar
Coumans Tim - 20 ptn
Plessers Arne - 10 ptn
6/2 - 6/2
09:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vanlimbergen Kim - 10 ptn
Vanlimbergen Yannick - 5 ptn
6/0 - 6/3
09:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Theunissen John - 25 ptn
Van Overloop Patrick - 35 ptn
Winnaar
Peeters Mathy - 25 ptn
Van Gysel Eric - 35 ptn
6/3 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Steen Tommi - C+30/4 (10 ptn)
Van Zon Bram - C+30/4 (10 ptn) 6/3 - 3/0 opgave
09:30 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Goedermans Davy - C+30 (30 ptn)
Camps Gunther - C+30/2 (20 ptn) 6/4 - 6/2
10:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Franssens Frank - 5 ptn
Winters Jos - 10 ptn
Winnaar
Linsen Bart - 5 ptn
Ruttens Guy - 10 ptn
7/5 - 6/7 - 10/5
11:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gijbels Lien - 5 ptn
Sannen Sofie - 20 ptn
Winnaar
Bloemen Loes - 20 ptn
Martens Martine - 10 ptn
6/2 - 6/0
11:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Awouters Britt - C+30/1 (25 ptn)
Vriens Lonne - C+30 (30 ptn) 6/1 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Waligora David - B+2/6 (70 ptn)
Gerits Glen - B-2/6 (80 ptn) 6/3 - 7/6 (3)
11:00 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Stulens Philippe - C+30/4 (10 ptn)
van Dijk Dirk - C+30/4 (10 ptn) 7/6 (7) - 6/1
11:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Coumans Tim - 20 ptn
Plessers Arne - 10 ptn
Castermans Dylan - 25 ptn
Steensels Rob - 5 ptn
6/0 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bergmans Nancy - 5 ptn
Dries Tine - 10 ptn
Winnaar
Klemic Sandra - 10 ptn
Mennes Lut - 5 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Claes Senne - 20 ptn
Claes Soren - 35 ptn
Peeters Mathy - 25 ptn
Van Gysel Eric - 35 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 6 (60 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bloem Sonny - 60 ptn
De Graaf Martijn - 85 ptn
Winnaar
Van Bakel Niels - 85 ptn
Vanbussel Eric - 60 ptn
6/0 - 1/6 - 11/9
13:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Mertens Shana - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Vanswijgenhoven Fleur - C+30/5 (5 ptn)
6/4 - 6/0
13:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Michielsen Gaby - C+30/4 (10 ptn)
Greve Leonie - C+30/4 (10 ptn) 4/6 - 6/0 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Limbergen Tom - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Flament Igor - C+30/4 (10 ptn)
6/1 - 4/6 - 7/5
13:00 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Gysel Eric - C+30 (30 ptn)
Schouteden Kurt - C+30/1 (25 ptn) 6/1 - 6/1
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Jong Sally - 55 ptn
Dirikx Alexander - 35 ptn
Wildermans Nadine - 25 ptn
Hoeben Dirk - 55 ptn
6/1 - 6/2
14:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Couwberghs Hanne - 15 ptn
Peeters Ina - 75 ptn
Augustijnen Stephanie - 40 ptn
Crauwels Lore - 40 ptn
6/4 - 7/5
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Sannen Sofie - 20 ptn
Hooyberghs Guy - 10 ptn
De Schepper Katleen - 20 ptn
Winters Jos - 10 ptn
6/4 - 5/7 - 10/7
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Alen Tine - 5 ptn
Karsmakers Erik - 10 ptn
6/1 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Verrydt Siebe - C+30 (30 ptn)
Hulsbosch Gert-Jan - C+15/4 (40 ptn) 6/2 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 30 1 (N.G. - C+15)
Finale
Hoofdtabel
Dewit Tim - C+15/3 (45 ptn)
Winnaar
Scheelen Guy - C+15 (60 ptn)
6/1 - 6/0
16:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Kauffmann Lut - 35 ptn
Wildermans Nadine - 25 ptn
Couwberghs Hanne - 15 ptn
Lyen Anne - 20 ptn
6/2 - 6/4
16:00 DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Jong Sally - 55 ptn
Geusens Sofie - 85 ptn
Reekmans Sofie - 65 ptn
Vandendungen Anja - 80 ptn
6/2 - 7/6 (3)
16:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Oeyen Stijn - 25 ptn
Van Goethemd Nick - 65 ptn
Overweg Ruben - 65 ptn
Overweg Simon - 25 ptn
6/3 - 6/0
16:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Goeleven Kim - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
Caers Sofie - B+2/6 (70 ptn)
6/1 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Awouters Britt - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
Jolling Elien - C+30/1 (25 ptn)
6/3 - 4/6 - 6/0
16:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Waligora David - B+2/6 (70 ptn)
Creemers Sander - C+15/1 (55 ptn) 6/0 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Walbers Jonas - C+30 (30 ptn)
Crommelinck Michiel - C+30 (30 ptn) 4/6 - 7/5 - 6/2
19:00 DUBBEL GEMENGD 6 (60 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
Swennen Kathleen - 60 ptn
Van Bakel Niels - 85 ptn
Winnaar
Geusens Sofie - 85 ptn
Moors Roy - 65 ptn
6/2 - 6/2