Dagplanning van

  • Datum 31/08/2017 - 10/09/2017
  • Aantal inschrijvingen 388
  • Week 36
  • Adres Vennekeslaan 11
    3665 As
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 40 1 (10 punten - 80 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VAN PROEYEN BETTY - C+15/1 (55)
WILDIERS HILDE - C+30/1 (25)
BOGERS ANGELA - C+30/3 (15)
SWERON LEEN - C+15 (60)
6/1 - 6/4
09:00 DUBBEL HEREN 45 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
PEETERS MATHY - C+30/1 (25)
VAN GYSEL ERIC - C+15/5 (35)
GRONDELAERS EDDY - C+30/1 (25)
VREVEN ERIK - C+15/5 (35)
6/3 - 6/0
10:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 10 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
ENGELEN HUUB - C+30/5 (5)
WIJSHOF RENE - C+30/5 (5)
CLIJSTERS JAN - C+30/5 (5)
HAELS FRANS - C+30/5 (5)
6/1 - 6/2
10:30 DUBBEL HEREN 45 4 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DIRKX ROBBY - C+30/3 (15)
GRONDELAERS EDDY - C+30/1 (25)
BAMELIS TIM - C+30/3 (15)
DECKERS JO - C+30/2 (20)
6/1 - 6/0
12:00 DUBBEL DAMES 40 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BETTENS RITA - C+30/1 (25)
CAUBERGHE MONIEK - C+30/1 (25)
Winnaar
KUMS HILDE - C+30/2 (20)
PURNAL CARLA - C+15/5 (35)
6/2 - 3/6 - 10/4
12:00 DUBBEL DAMES 50 2 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BONK MIREILLE - C+30/5 (5)
LAMPOLE CHRISTIANE - C+30/4 (10)
Winnaar
SMET SONJA - C+30/5 (5)
STEVENS MARTHE - C+30/4 (10)
7/5 - 6/3
12:00 DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
REYMEN CHANTALE - C+30/3 (15)
NEYS HERWIG - C+30/5 (5)
Winnaar
LENS DIANE - C+30/4 (10)
MELE SAVERIO - C+30/4 (10)
6/3 - 6/1
12:00 DUBBEL HEREN 55 2 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BUSSCHOTS EDDY - C+30/4 (10)
MATHIEU AMAND - C+30/5 (5)
Winnaar
DE WEYER PIET - C+30/5 (5)
DEWIL GUIDO - C+30/4 (10)
6/2 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 40 4 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MULLENS GRETA - C+30/4 (10)
SOMERS LUTGARDE - C+30/4 (10)
DAVIDS LIEVE - C+30/4 (10)
JANS RENILD - C+30/4 (10)
1/6 - 6/2 - 10/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
NELISSEN VERONIQUE - C+30/3 (15)
OP DE LOCHT MARK - C+30/1 (25)
Winnaar
PUT CHRISTINE - C+30/2 (20)
BEX RUDI - C+30/3 (15)
7/5 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 12 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VANDEBERGEN HILDE - C+30/4 (10)
LIETEN LUDO - C+30/5 (5)
CARLENS LIEVE - C+30/4 (10)
BUDNA JOS - C+30/5 (5)
3/6 - 6/1 - 10/5
13:30 DUBBEL HEREN 45 2 (10 punten - 80 punten)
Finale
HOOFDTABEL
EMMER ANDY - C+30 (30)
VANDELOO RONALD - C+15/4 (40)
Winnaar
DEZWART JIMMY - C+30/4 (10)
SEURS BERT - B+2/6 (70)
6/2 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 40 3 (10 punten - 40 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
KUSTERS IETE - C+30/4 (10)
Van KEMPEN Vivian - C+30/3 (15)
SEGERS ALDA - C+30 (30)
STULENS ELS - C+30/4 (10)
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 50 1 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Migliorini Maria - C+30/5 (5)
Migliorini Teresa - C+30/2 (20)
Winnaar
LENS DIANE - C+30/4 (10)
VANDUEREN BEA - C+30/2 (20)
3/6 - 6/4 - 10/7
15:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
LOOTS CHRISTIANE - C+30 (30)
CINQUEGRANI SANTINO - C+30/1 (25)
VAN DEN HEUVEL JOKE - C+30/1 (25)
DERSTVENSEK IVAN - C+30/1 (25)
5/7 - 7/5 - 10/4
15:00 DUBBEL HEREN 45 5 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Jacobs Dominique - C+30/5 (5)
OLAERTS STEFAN - C+30/3 (15)
Winnaar
GEYPENS STEFAN - C+30/4 (10)
SPIRITUS PATRICK - C+30/4 (10)
6/2 - 3/6 - 10/7
16:30 DUBBEL DAMES 40 3 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
COX KATRIEN - C+30/2 (20)
ROEGES EDITH - C+30/3 (15)
KUSTERS IETE - C+30/4 (10)
Van KEMPEN Vivian - C+30/3 (15)
6/4 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VANVINCKENROYE ANNIEK - C+30/1 (25)
GROCHOWCZAK DANNY - B+4/6 (65)
VANVENCKENRAY HILDE - B+2/6 (70)
COSCO TOMMASO - C+30/4 (10)
6/3 - 6/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
EXELMANS HILDE - C+30/2 (20)
HERMANS JEAN - C+30/4 (10)
Winnaar
MOTMANS CARINE - C+30/2 (20)
VERHEYEN PETER - C+30/4 (10)
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 55 1 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
KELLENS ERIK - C+30/2 (20)
PAESEN GUY - C+30/4 (10)
Winnaar
CUYPERS MARCEL - C+30/2 (20)
KOSTEN JAN - C+30/4 (10)
6/1 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 45 1 (10 punten - 100 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
FABRY Erik - B+2/6 (70)
PALMAERS NOEL - C+30 (30)
MAENEN FRANK - C+15/5 (35)
WILLEMS KURT - C+15/2 (50)
6/2 - 1/6 - 10/8