09:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maesen Lois - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/2 |
09:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Box Mario - C+30 (30 ptn) |
|
6/1 - 4/6 - 6/2 |
09:30 |
ENKEL HEREN 45 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kestermans Henk - C+30/5 (5 ptn) |
3/6 - 6/0 - 6/0 |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Box Zoe - 55 ptn Box Mario - 30 ptn |
7/6 (4) - 6/4 |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Sarah - 70 ptn Creemers Sander - 55 ptn |
3/6 - 6/4 - 10/5 |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Chelsey - 10 ptn Gabriels Tom - 5 ptn |
7/6 (2) - 7/5 |
11:30 |
ENKEL DAMES 40 1 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Eben Caroline - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 4/6 - 6/3 |
11:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandekerkhof Geoffrey - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Cuypers Vicky - 35 ptn Maesen Goele - 55 ptn |
|
7/6 (4) - 6/2 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dupont Gwen - 5 ptn Vanswijgenhoven Fleur - 10 ptn |
6/3 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kerkhofs Katrien - 20 ptn Bomans Jeroen - 10 ptn |
6/3 - 7/5 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Spanjaard Zeno - 5 ptn Winters Johan - 15 ptn |
|
4/6 - 6/3 - 10/3 |
13:30 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Cevoli Sarah - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL HEREN 35 5 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dudek Timmy - C+30/3 (15 ptn) |
6/3 - 6/0 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Chelsey - 10 ptn Spreuwers Ellen - 10 ptn |
6/2 - 6/2 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Doms Senne - 45 ptn Vandekerkhof Geoffrey - 10 ptn |
6/3 - 6/4 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Giel - 10 ptn Janssen Jos - 10 ptn |
6/3 - 4/6 - 10/7 |
15:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mewis Lore - C+30/1 (25 ptn) |
6/4 - 6/2 |
15:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vos Tuur - C+15/3 (45 ptn) |
4/6 - 6/1 - 6/2 |
17:30 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Loos Kristel - 20 ptn Mallants Michelle - 15 ptn |
|
6/2 - 4/6 - 10/7 |
17:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 80 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hoogmartens Jan - 75 ptn Vangompel Yves - 5 ptn |
6/4 - 6/2 |
17:30 |
DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bosmans Jarne - 20 ptn Bosmans Jonas - 15 ptn |
|
6/1 - 5/7 - 10/4 |
17:30 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Fransen Stijn - B-2/6 (80 ptn) |
7/5 - 6/4 |
17:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Doms Senne - C+15/3 (45 ptn) |
6/2 - 6/1 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bloemen Bauke - 30 ptn Doumen Sven - 25 ptn |
|
7/6 (4) - 7/6 (2) |