Dagplanning van

  • Datum 04/08/2017 - 13/08/2017
  • Aantal inschrijvingen 142
  • Week 32
  • Adres Zandweg 2 E
    2040 Antwerpen
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Joris Stephan - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Geeraerts Johan - C+30/4 (10 ptn)
7/5 - 4/6 - 6/0
10:30 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Notelteirs Marc - 30 ptn
Snelders Rudi - 25 ptn
6/0 - 6/1
12:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
D'Haemer Géry - 5 ptn
Van Cotthem Ellen - 10 ptn
Winnaar
De Mol Lien - 5 ptn
Denissen Elise - 5 ptn
6/3 - 6/3
12:00 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Francq Dieter - 20 ptn
Van Garsse Thibaut - 10 ptn
Joris Stephan - 10 ptn
Smets Johan - 20 ptn
6/4 - 6/2
12:00 DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cools Alfons - 10 ptn
Wynen Yves - 5 ptn
Debaillie Mathias - 10 ptn
Debaillie Wilfried - 5 ptn
5/7 - 6/3 - 12/10
12:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van De Gruiter Luc - C+15/1 (55 ptn)
Van Til Colin - C+15/4 (40 ptn) 6/2 - 6/2
14:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Janssens Robbe - 45 ptn
Van Til Patrick - 75 ptn
Winnaar
Notelteirs Marc - 30 ptn
Verelst Arne - 75 ptn
6/3 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Oostenryck Wout - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Van Oostenryck Tijs - C+30/4 (10 ptn)
6/4 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Rans Evi - 20 ptn
Van Aerden Marijke - 10 ptn
Cleiren Rosemarie - 10 ptn
Mathyssen Ingrid - 10 ptn
7/6 (4) - 6/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Gabriels Katrien - 50 ptn
Verboven Stijn - 40 ptn
Winnaar
Denisse Lana - 60 ptn
Gabriels Bram - 20 ptn
6/2 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Rossem Evi - 5 ptn
Imbert Steven - 5 ptn
Henkes Suzanne - 5 ptn
Sevenhans Dany - 10 ptn
2/6 - 7/5 - 10/5
16:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Oostenryck Filip - C+15/2 (50 ptn)
Winnaar
Van Til Colin - C+15/4 (40 ptn)
7/5 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Rans Evi - 20 ptn
Baert Luc - 20 ptn
Van Aert Ann-Sofie - 10 ptn
Breugelmans Die - 30 ptn
6/3 - 6/4
18:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Janssens Robbe - 45 ptn
Van Til Colin - 40 ptn
Winnaar
Gabriels Bram - 20 ptn
Philips Seppe - 55 ptn
6/1 - 1/0 opgave
18:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Oostenryck Tijs - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Milde Sam - C+30/2 (20 ptn)
6/1 - 6/1