Dagplanning van

  • Datum 25/08/2017 - 03/09/2017
  • Aantal inschrijvingen 119
  • Week 35
  • Adres Moerkantsebaan 34
    2910 Essen
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meukens Danny - 50 ptn
Van Meel Dieter - 5 ptn
Jacob Eric - 10 ptn
Kenis Jesse - 45 ptn
6/3 - 7/5
12:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beyers Guy - 15 ptn
Konings Patrick - 15 ptn
Winnaar
Embrechts Koen - 5 ptn
Vanderhaeghe Jan - 25 ptn
6/2 - 7/5
12:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jacobs Kristof - 10 ptn
Nelen Sonny - 5 ptn
Van Vuuren Berend-Jan - 10 ptn
Willemen Marc - 5 ptn
6/2 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heijnen Annemarie - 15 ptn
Heijnen Marie-Louise - 10 ptn
Winnaar
Aerden Anne - 15 ptn
Loos Greet - 5 ptn
7/5 - 6/4
14:00 DUBBEL DAMES 50 1 (10 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Denissen Hilde - 15 ptn
Martens Rita - 5 ptn
6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Costermans Marc-Stani - 5 ptn
Loos Eric - 15 ptn
Winnaar
Delmelle Philip - 15 ptn
Van Gysel Carl - 10 ptn
5/7 - 6/4 - 10/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lammerts Beitske - 30 ptn
Van Den Zegel Michael - 35 ptn
Winnaar
Cuypers Caroline - 65 ptn
Vlyminckx Nicky - 25 ptn
6/2 - 6/0
15:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ribbens Ellen - 10 ptn
Heye Roel - 5 ptn
Antonissen Brigitte - 10 ptn
Costermans Marc-Stani - 5 ptn
7/5 - 3/6 - 10/6
15:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mertens Kris - 30 ptn
Simons Nico - 20 ptn
Winnaar
Meukens Danny - 50 ptn
Van Meel Dieter - 5 ptn
6/1 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Embrechts Koen - 5 ptn
Vanderhaeghe Jan - 25 ptn
Vlietinck Tom - 15 ptn
Ysebaert Alain - 10 ptn
7/5 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Luyckx Dorien - 5 ptn
Smet Vanessa - 10 ptn
Winnaar
Tobback Kirsten - 5 ptn
Vissers Magda - 5 ptn
6/3 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cools Laurine - 5 ptn
Vlyminckx Nicky - 25 ptn
Van Looveren Annik - 25 ptn
Heye Roel - 5 ptn
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cools Cedric - 70 ptn
Tamburello Alessandro - 15 ptn
Winnaar
Beyers Guy - 15 ptn
Roosjen Hans - 55 ptn
7/6 (6) - 3/6 - 10/8
17:30 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kustermans Wim - 80 ptn
Roosjen Lykle - 55 ptn
Van Der Elst Mick - 55 ptn
Van Dijck Cedric - 80 ptn
6/3 - 6/2
20:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Thillo Britt - 20 ptn
Breugelmans Die - 30 ptn
6/4 - 6/1