Dagplanning van

  • Datum 21/01/2017 - 29/01/2017
  • Aantal inschrijvingen 298
  • Week 4
  • Adres Brasschaatsteenweg 304
    2920 Kalmthout
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL GEMENGD 9 (25 punten - 50 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Feron Laure - 15 ptn
Vandenboom Steven - 20 ptn
Winnaar
Van Oevelen Elle - 25 ptn
Renders Olivier - 15 ptn
7/6 (0) - 4/6 - 10/5
11:00 DUBBEL HEREN 11 (10 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Matthys Robin - 10 ptn
Van De Voorde Oliver - 10 ptn
6/0 - 7/5
12:00 DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ahrens Barbara - 5 ptn
Ahrens Kurt - 10 ptn
Littel Amy - 10 ptn
De Backer Joeri - 5 ptn
6/3 - 6/4
12:00 DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lauwereyssens Yves - 15 ptn
Roks Alex - 15 ptn
De Roeck Dennis - 10 ptn
Lancel Mike - 20 ptn
4/6 - 7/5 - 10/7
12:00 DUBBEL HEREN 12 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Lathouwers Jef - 10 ptn
Van Looveren Bram - 5 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 8 (40 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Laer Tjorven - 30 ptn
Van Kerpel Seppe - 40 ptn
4/6 - 7/5 - 10/5
13:30 DUBBEL DAMES 7 (25 punten - 50 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Lammerts Beitske - 30 ptn
Poesen Roos - 20 ptn
7/6 (4) - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cok Miranda - 15 ptn
Van Bouwel Iris - 20 ptn
Heijnen Cathleen - 20 ptn
Robyns Marianne - 15 ptn
6/1 - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 7 (60 punten - 100 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Andries Barbara - 35 ptn
Francois Olivier - 65 ptn
7/6 (3) - 6/2
13:30 DUBBEL HEREN 12 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Kuyps Steffen - 5 ptn
Sollie Christoph - 10 ptn
6/4 - 4/6 - 10/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 6 (80 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Pauw Manon - 30 ptn
Van Gestel Roel - 105 ptn
Cuypers Caroline - 65 ptn
Van Happen Pieter - 45 ptn
6/1 - 7/5
15:00 DUBBEL DAMES 6 (40 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Geelen Hanne - 35 ptn
Lammerts Beitske - 30 ptn
6/1 - 4/6 - 10/4
15:00 DUBBEL DAMES 9 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Antonissen Brigitte - 10 ptn
Dirven Anja - 5 ptn
Troch Tara - 5 ptn
Troch Tess - 10 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 7 (60 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Schelfhout Alix - 60 ptn
Audenaert Quinten - 30 ptn
6/0 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 9 (25 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Spelters Stephanie - 25 ptn
Cloots David - 25 ptn
Van Oevelen Elle - 25 ptn
Renders Olivier - 15 ptn
6/2 - 7/6 (5)
15:00 DUBBEL HEREN 7 (50 punten - 120 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Hemgenbergs Jonas - 95 ptn
Vlyminckx Nicky - 25 ptn
Winnaar
Van Dijck Cedric - 80 ptn
Verdijck Geert - 40 ptn
6/4 - 6/3
15:30 DUBBEL DAMES 10 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Groof Virginia - 10 ptn
Ncayiyana Tholly - 5 ptn
6/4 - 6/0
16:30 DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Gabriels Katrien - 50 ptn
Geelen Hanne - 35 ptn
Winnaar
Verbeek Katrien - 55 ptn
Willems Gina - 25 ptn
6/4 - 6/4
16:30 DUBBEL DAMES 7 (25 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Fimmers Sofie - 30 ptn
Slobben Katjuska - 20 ptn
Lembrechts Charissa - 35 ptn
Verhulst Michelle - 15 ptn
6/4 - 7/5
16:30 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Kimpe Wendy - 10 ptn
Lemmens Erwin - 10 ptn
7/5 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 6 (90 punten - 160 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dens Christophe - 75 ptn
Kustermans Wim - 80 ptn
Winnaar
Heyndrickx Jens - 90 ptn
Meeusen Jurgen - 70 ptn
6/1 - 6/3
16:30 DUBBEL HEREN 9 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Groot Yannick - 25 ptn
Joosen Sven - 20 ptn
Winnaar
De Bruin Karel - 30 ptn
Urban Sven - 20 ptn
6/4 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 7 (50 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bruyninckx Jeremy - 95 ptn
Cloots David - 25 ptn
Winnaar
Van Dijck Cedric - 80 ptn
Verdijck Geert - 40 ptn
7/5 - 7/5
18:00 DUBBEL HEREN 11 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Jacobs Gert - 10 ptn
Jacobs Kristof - 10 ptn
Embrechts Koen - 5 ptn
Van Hofstraeten Dieter - 15 ptn
3/6 - 7/5 - 10/6