Dagplanning van

  • Datum 26/12/2016 - 08/01/2017
  • Aantal inschrijvingen 218
  • Week 1
  • Adres Pastoor Van Mierlolaan 17/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JANNIS KELLY - 5 ptn
HENS NIEL - 5 ptn
6/4 - 6/2
12:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANDEURZEN NADIA - 20 ptn
Wolfs Charissa - 10 ptn
7/5 - 7/5
12:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Stroobants Nathalie - 5 ptn
Verbeemen Ingrid - 10 ptn
Winnaar
DAENEN ANN - 5 ptn
KENENS SOFIE - 10 ptn
6/2 - 6/4
12:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Everaerts Etienne - 15 ptn
Meykens Willy - 5 ptn
Winnaar
BOLLEN JEAN MARIE - 15 ptn
BOLLEN JORRID - 15 ptn
6/1 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Hendricks Rosita - 20 ptn
Wils Claudia - 10 ptn
Vandermaesen Caroline - 15 ptn
VAN ROY Tamara - 15 ptn
6/3 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 75 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE RAEVE LORE - 30 ptn
MAURISSEN THOMAS - 40 ptn
Winnaar
Fabry Luka - 20 ptn
HEYRMAN KENZIE - 35 ptn
6/2 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 75 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VAN GYSEL ERIC - 35 ptn
ZIMMER GREGOR - 30 ptn
Winnaar
JANS MAARTEN - 50 ptn
Persoons Christoph - 25 ptn
2/6 - 6/3 - 11/9
15:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 100 punten)
Finale
HOOFDTABEL
JACOBS JENTE - 35 ptn
VOS ASTRID - 65 ptn
Winnaar
DRENTH ILSE - 60 ptn
HUIZENGA PAULIEN - 35 ptn
3/6 - 7/5 - 11/9
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
HAUBEN INGE - 45 ptn
DANIELS MICHEL - 95 ptn
Winnaar
BERTINCHAMPS NOEMIE - 30 ptn
SWENNEN NICK - 95 ptn
6/3 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
EVENS JORIS - 55 ptn
KEMPS MARCO - 85 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CAMS PEGGY - 25 ptn
VAN DUFFEL LAURA - 20 ptn
Winnaar
DE SCHRIJVER JILL - 25 ptn
Fabry Luka - 20 ptn
6/1 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE PRETER HANNE - 15 ptn
Kenis Ron - 15 ptn
Coels Evelien - 10 ptn
Coels Gert - 15 ptn
6/7 (1) - 6/3 - 10/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
ZIMMER JANNE - 15 ptn
WINDMOLDERS JORRIT - 30 ptn
Winnaar
MOTMANS CARINE - 20 ptn
HUYGEN LUC - 25 ptn
5/7 - 6/2 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM AQUINO ANGELO - 5 ptn
PAUWELS BART - 10 ptn
Winnaar
BONNEUX CEDRIC - 5 ptn
BONNEUX RUDI - 10 ptn
3/6 - 6/2 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
HABRAKEN ERIC - 15 ptn
VAN DUFFEL ANTON - 30 ptn
CLAES DIMITRI - 15 ptn
ZIMMER GREGOR - 30 ptn
6/4 - 6/4