Dagplanning van

  • Datum 26/12/2016 - 08/01/2017
  • Aantal inschrijvingen 218
  • Week 1
  • Adres Pastoor Van Mierlolaan 17/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JANNIS KELLY - C+30/5 (5)
HENS NIEL - C+30/5 (5)
Winnaar
HUYSMANS ELS - C+30/4 (10)
VANWESEMAEL JOACHIM - C+30/5 (5)
6/4 - 6/2
12:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANDEURZEN NADIA - C+30/2 (20)
Wolfs Charissa - C+30/4 (10)
Winnaar
Vandermaesen Caroline - C+30/3 (15)
VAN ROY Tamara - C+30/3 (15)
7/5 - 7/5
12:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Stroobants Nathalie - C+30/5 (5)
Verbeemen Ingrid - C+30/4 (10)
Winnaar
DAENEN ANN - C+30/5 (5)
KENENS SOFIE - C+30/4 (10)
6/2 - 6/4
12:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Everaerts Etienne - C+30/3 (15)
Meykens Willy - C+30/5 (5)
Winnaar
BOLLEN JEAN MARIE - C+30/3 (15)
BOLLEN JORRID - C+30/3 (15)
6/1 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Hendricks Rosita - C+30/2 (20)
Wils Claudia - C+30/4 (10)
Vandermaesen Caroline - C+30/3 (15)
VAN ROY Tamara - C+30/3 (15)
6/3 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 75 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE RAEVE LORE - C+30 (30)
MAURISSEN THOMAS - C+15/4 (40)
Winnaar
Fabry Luka - C+30/2 (20)
HEYRMAN KENZIE - C+15/5 (35)
6/2 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 75 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VAN GYSEL ERIC - C+15/5 (35)
ZIMMER GREGOR - C+30 (30)
Winnaar
JANS MAARTEN - C+15/2 (50)
Persoons Christoph - C+30/1 (25)
2/6 - 6/3 - 11/9
15:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 100 punten)
Finale
HOOFDTABEL
JACOBS JENTE - C+15/5 (35)
VOS ASTRID - B+4/6 (65)
Winnaar
DRENTH ILSE - C+15 (60)
HUIZENGA PAULIEN - C+15/5 (35)
3/6 - 7/5 - 11/9
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
HAUBEN INGE - C+15/3 (45)
DANIELS MICHEL - B-15/1 (95)
Winnaar
BERTINCHAMPS NOEMIE - C+30 (30)
SWENNEN NICK - B-15/1 (95)
6/3 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
EVENS JORIS - C+15/1 (55)
KEMPS MARCO - B-4/6 (85)
Winnaar
BOELANDERS STIJN - B+2/6 (70)
RAMAEKERS STEFAN - C+15/2 (50)
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CAMS PEGGY - C+30/1 (25)
VAN DUFFEL LAURA - C+30/2 (20)
Winnaar
DE SCHRIJVER JILL - C+30/1 (25)
Fabry Luka - C+30/2 (20)
6/1 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE PRETER HANNE - C+30/3 (15)
Kenis Ron - C+30/3 (15)
Coels Evelien - C+30/4 (10)
Coels Gert - C+30/3 (15)
6/7 (1) - 6/3 - 10/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
ZIMMER JANNE - C+30/3 (15)
WINDMOLDERS JORRIT - C+30 (30)
Winnaar
MOTMANS CARINE - C+30/2 (20)
HUYGEN LUC - C+30/1 (25)
5/7 - 6/2 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM AQUINO ANGELO - C+30/5 (5)
PAUWELS BART - C+30/4 (10)
Winnaar
BONNEUX CEDRIC - C+30/5 (5)
BONNEUX RUDI - C+30/4 (10)
3/6 - 6/2 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
HABRAKEN ERIC - C+30/3 (15)
VAN DUFFEL ANTON - C+30 (30)
CLAES DIMITRI - C+30/3 (15)
ZIMMER GREGOR - C+30 (30)
6/4 - 6/4