Dagplanning van

  • Datum 30/04/2016 - 08/05/2016
  • Aantal inschrijvingen 121
  • Week 18
  • Adres Molenbaan 1 D
    2387 Baarle-Hertog
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lenaerts Bert - 15 ptn
Rieberghs Patrick - 15 ptn
De Lannoy Eugene - 5 ptn
Schapendonk Edwin - 5 ptn
6/3 - 4/6 - 10/8
10:00 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Bie Henri - 10 ptn
Herthogs Dirk - 5 ptn
Debeuckelaer Alois - 5 ptn
Vermonden Jos - 10 ptn
6/3 - 7/5
11:15 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Laet Brigitte - 10 ptn
Van Vliet Sonja - 10 ptn
7/6 (4) - 6/1
11:15 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Bruggen Chris - 5 ptn
Van Heertum Sofie - 10 ptn
6/4 - 6/0
11:15 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Kloe Jos - 5 ptn
Spitters Ad - 5 ptn
6/2 - 6/2
14:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Melis Anja - 15 ptn
Van Mechelen Anja - 15 ptn
6/3 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Mechelen Ria - 5 ptn
Van Vliet Sonja - 10 ptn
3/6 - 6/2 - 10/8
15:15 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Wouters Ann - 15 ptn
Druyts Jos - 25 ptn
Frijters Sabine - 25 ptn
Broeckx Peter - 10 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
15:15 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Rooy Thea - 15 ptn
Hutten Gerard - 5 ptn
6/2 - 7/6 (5)
16:30 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Mechelen Anja - 15 ptn
Brijs Wilfried - 15 ptn
Hermans ELS ravels - 15 ptn
De Jong Marc - 15 ptn
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Keuten Tinne - 5 ptn
Van Nooten Tom - 5 ptn
6/2 - 6/1
18:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Coeckelbergs Eline - 25 ptn
Pelkmans Jan - 15 ptn
6/3 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Ceton Erwin - 5 ptn
Martina Stefan - 5 ptn
6/1 - 4/6 - 10/7
19:15 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Wouters Jennifer - 10 ptn
Schuermans John - 5 ptn
6/2 - 6/2
19:15 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Janssens Thomas - 90 ptn
Teuwen Jeroen - 30 ptn
Winnaar
Bruyninckx Christophe - 45 ptn
Geysen Jan - 75 ptn
6/2 - 7/6 (4)
19:15 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dewinter Edwin - 10 ptn
Van Hoppe Marc - 15 ptn
Winnaar
Ceton Erwin - 5 ptn
Seegers Bill - 10 ptn
6/4 - 6/2