09:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Moors Eric - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 7/6 (6) |
10:00 |
DUBBEL HEREN 6 (100 punten - 170 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Huybregts Jeffrey - 45 ptn Pommee Patrick - 95 ptn |
|
6/2 - 6/0 |
10:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coussée Jonas - C+30/3 (15 ptn) |
6/1 - 6/3 |
10:30 |
ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanspauwen Noor - N.G. (5 ptn) |
4/1 - 4/0 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (100 punten - 180 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Teheux Lauren - 85 ptn Plevoets Stef - 85 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 20 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Stegen Rudi - 10 ptn Vannoppen Eddy - 10 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL DAMES 25 1 (C+15/5 - B0) Finale Hoofdtabel |
|
Custers Danielle - C+15/1 (55 ptn) |
|
6/2 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U12 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Vande Sande Lucy - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.) Finale Hoofdtabel |
|
Strauven Agne - N.G. (5 ptn) |
|
4/0 - 4/2 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lemmens Linda - 10 ptn Pouls Christel - 10 ptn |
6/1 - 6/2 |
12:30 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Makarova Valeria - B-2/6 (80 ptn) |
6/1 - 6/3 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U12 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Dros Thimo - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U14 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Welters Cedric - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanschoenbeek Nienke - C+30/3 (15 ptn) |
6/7 (6) - 6/3 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Conings Delphine - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/4 |
14:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Jacobs Jente - C+30 (30 ptn) |
|
6/2 - 3/6 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Langenberg Jaak - C+15/3 (45 ptn) |
6/2 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Kerkhofs Raf - C+30/5 (5 ptn) |
|
7/5 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Kollee Jerome - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/3 opgave |
14:00 |
ENKEL JONGENS U14 2 (C+30/3 - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coussée Jonas - C+30/3 (15 ptn) |
6/2 - 6/4 |
14:00 |
ENKEL MEISJES U14 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Simons Dorien - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/2 |
15:00 |
DUBBEL DAMES 7 (25 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Pauwels Leen - 15 ptn Vandickelen Rita - 25 ptn |
|
6/1 - 6/2 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 20 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Cauwelaert Beatrijs - 10 ptn Steegmans Luk - 10 ptn |
6/3 - 6/7 (3) - 10/4 |
15:00 |
ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bertrands Megan - B-15/2 (100 ptn) nr. 102 |
6/2 - 6/2 |
15:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Martens Kim - C+30/4 (10 ptn) |
6/2 - 6/1 |
15:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Mouchaers Dominique - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/4 - 6/3 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U10 2 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geens Lowie - C+30/4 (10 ptn) |
4/0 - 4/0 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U12 2 (C+30/4 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Champagne Niels - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 9 (25 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Geers Bea - 15 ptn Maris Luc - 25 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 8 (45 punten - 80 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Paquay Maarten - 15 ptn Van Gestel Tristan - 65 ptn |
|
6/1 - 7/6 (4) |
17:00 |
DUBBEL HEREN 9 (25 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kipigroch Kevin - 30 ptn Vanhengel Anthony - 10 ptn |
6/7 (1) - 7/5 - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Mouchaers Dominique - 10 ptn Pairoux Davy - 10 ptn |
|
7/5 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Delpire Boris - B-15/4 (105 ptn) nr. 80 |
6/3 - 7/6 (3) |
17:00 |
ENKEL J/M U09 4 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Grosemans Ferre - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/3 (3) - 4/3 (2) |
17:00 |
ENKEL MEISJES U10 2 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
Vanschoenbeek Maaike - C+30/3 (15 ptn) |
|
2/4 - 4/1 - 2/0 opgave |
17:00 |
ENKEL MEISJES U14 2 (C+30/3 - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanschoenbeek Nienke - C+30/3 (15 ptn) |
6/3 - 7/6 (2) |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (100 punten - 180 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Jacquemin Camille - 100 ptn Jeunen Michiel - 60 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peulen Veerle - 10 ptn Weytjens Johan - 5 ptn |
6/1 - 6/1 |