Dagplanning van

  • Datum 09/09/2016 - 18/09/2016
  • Aantal inschrijvingen 118
  • Week 37
  • Adres Tiendeschuurveld 106
    1932 Sint-Stevens-Woluwe
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
HERBOTS MAARTEN - 15 ptn
LECRENIER TIBEAUX - 5 ptn
6/3 - 3/6 - 10/6
13:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM VANHOOLANDT MARTINE - 5 ptn
VERCAMMEN DIRK - 25 ptn
Winnaar
WALRAVENS Nancy - 10 ptn
RODOT Kevin - 10 ptn
6/4 - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM KALLERT PETRA - 10 ptn
MESTDAGH TOON - 5 ptn
4/6 - 6/1 - 10/7
13:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
LEYERS FILIP - 5 ptn
OFFERMANS GERARD - 30 ptn
6/3 - 6/3
15:00 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM DE NYS CAROLINE - 25 ptn
JACOBS MYLENA - 30 ptn
Winnaar
SMEETS DORIEN - 15 ptn
WOUTERS GITTE - 25 ptn
6/7 (3) - 7/6 (7) - 10/5
15:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM COMANS MAGALI - 5 ptn
Hirsch Jane - 10 ptn
4/6 - 7/5 - 10/5
15:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM MAERVOET ALAIN - 15 ptn
OCKERMAN HANS - 15 ptn
Winnaar
Braun Daniel - 10 ptn
VONG CHINDA - 20 ptn
6/4 - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM LEYERS FILIP - 5 ptn
Van Calster Nico - 10 ptn
Winnaar
BUGELLI Paolo - 5 ptn
RODOT Kevin - 10 ptn
7/6 (3) - 6/7 (2) - 10/4
16:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
BYE KIRSTEN - 15 ptn
PERNELL JANE - 5 ptn
Strzelczyk Ann - 15 ptn
Verheugen Christel - 5 ptn
5/7 - 6/1 - 10/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM DEBUYZER MAITE - 70 ptn
Dehaes Timothy - 20 ptn
6/2 - 6/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
JACOBS MYLENA - 30 ptn
RUMMENS NIEL - 30 ptn
TERLIKOWSKA RENATA - 25 ptn
RODOT Kevin - 10 ptn
6/4 - 6/3
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM CEUPPENS AN - 10 ptn
VRANCKEN PHILIPPE - 20 ptn
Winnaar
WALRAVENS Nancy - 10 ptn
RODOT Kevin - 10 ptn
4/6 - 6/3 - 10/4
18:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM DE HOLLAIN CYRILLE - 60 ptn
Willockx Olivier - 25 ptn
7/5 - 7/5
18:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dehaes Timothy - 20 ptn
RONSMANS JEREMY - 40 ptn
LOEYS YANNICK - 30 ptn
RUMMENS NIEL - 30 ptn
6/2 - 6/3