Dagplanning van

  • Datum 12/04/2015 - 19/04/2015
  • Aantal inschrijvingen 310
  • Week 16
  • Adres Dreefvelden 1
    2860 Sint-Katelijne-Waver
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL J/M U09 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS De Cubber Mathias - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Maurau Louis - C+30/4 (10 ptn)
4/0 - 4/0
10:00 ENKEL JONGENS U10 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Champagne Niels - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
Van Dyck Nyo - C+30/2 (20 ptn)
4/3 (2) - 4/0
10:00 ENKEL MEISJES U10 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Meyers Morane - C+30/3 (15 ptn)
Winnaar
Helsen Flo - C+30/3 (15 ptn)
4/2 - 4/2
11:30 ENKEL JONGENS U12 1 (C+30/4 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Hermans Brecht - C+30 (30 ptn)
Winnaar
Bailly Pierre-Yves - C+30 (30 ptn)
6/2 - 6/0
11:30 ENKEL JONGENS U16 1 (C+30/3 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Pisane Tom - B-4/6 (85 ptn)
Winnaar
Jacobs Frederic - B-15 (90 ptn)
6/3 - 6/7 (4) - 6/3
11:30 ENKEL MEISJES U12 1 (C+30/4 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Van Thuyne Maya - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
Khrebtova Valentina - C+30 (30 ptn)
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL JONGENS U10 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Champagne Niels - 20 ptn
Steenland Mats - 15 ptn
4/0 - 4/1
13:00 ENKEL JONGENS U14 1 (C+30/3 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Rojas Olivier - B+2/6 (70 ptn)
Thijssen Briek - B+4/6 (65 ptn) 6/4 - 5/7 - 6/4
13:00 ENKEL MEISJES U14 1 (C+30/3 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS De Schutter Zara - B-15/1 (95 ptn)
Winnaar
Van De Peer Vicky - B-4/6 (85 ptn)
6/7 - 6/1 - 6/3
13:00 ENKEL MEISJES U16 1 (C+30/3 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Nulmans Evi - B-15/1 (95 ptn)
Dejonckheere Emilia - B-15/2 (100 ptn) nr. 107 6/1 - 6/2
13:30 DUBBEL MEISJES U12 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Sesay Thaneska - 25 ptn
Vandewinkel Hanne - 20 ptn
7/5 - 7/6 (6)
14:30 DUBBEL JONGENS U12 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Blockx Alexander - 25 ptn
Hermans Brecht - 30 ptn
Sempels Viktor - 25 ptn
Vandevijvere Pieter - 25 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
15:00 DUBBEL MEISJES U10 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Meyers Morane - 15 ptn
Pantelic Sara - 20 ptn
Coppez Kaat - 15 ptn
Helsen Flo - 15 ptn
4/3 (4) - 4/3 (2)
16:00 DUBBEL U09 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Gillis Elise - 10 ptn
Kemps Gitte - 15 ptn
4/2 - 3/4 (4) - 10/6
17:30 DUBBEL JONGENS U14 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Rojas Olivier - 70 ptn
Thijssen Briek - 65 ptn
Winnaar
Gilisen Alexander - 45 ptn
Martens Noah - 55 ptn
6/3 - 5/7 - 11/9
17:30 DUBBEL JONGENS U16 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Smits Dries - 95 ptn
Vanhauwe Robin - 95 ptn
Winnaar
Colson Tibo - 90 ptn
Jacobs Frederic - 90 ptn
6/4 - 6/4
17:30 DUBBEL MEISJES U14 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS De Schutter Zara - 95 ptn
Vanhoutte Kayleigh - 75 ptn
4/6 - 6/4 - 10/7