Dagplanning van

  • Datum 30/05/2015 - 14/06/2015
  • Week 24
  • Adres Tulpinstraat 12 A
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL JONGENS U10 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
LOOIJMANS FRANS - C+30/5 (5)
Winnaar
PAENHUYSEN JASPER - C+30/5 (5)
4/1 - 4/2
09:15 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CAMS PEGGY - C+30/2 (20)
REYMEN CHANTALE - C+30/4 (10)
Winnaar
COX KATRIEN - C+30/2 (20)
ROEGES EDITH - C+30/4 (10)
6/0 - 6/3
09:15 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
ROSIUS LUC - C+30/4 (10)
BAENS JURGEN - C+30/4 (10) 6/3 - 3/6 - 6/3
09:15 ENKEL JONGENS U12 4 (N.G. - C+15/4)
Finale
HOOFDTABEL
VAN DELSEN YARO - C+30/4 (10)
Winnaar
BERVOETS ARNO - C+30/3 (15)
7/6 (2) - 6/1
09:15 ENKEL JONGENS U14 4 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
VANBRABANT RUBEN - C+30/4 (10)
Winnaar
Vanderheyden Wout - C+30/3 (15)
6/3 - 6/7 (6) - 6/4
09:15 ENKEL MEISJES U12 4 (N.G. - C+15/4)
Finale
HOOFDTABEL
SCHEPERS YENNE - C+30/1 (25)
Winnaar
WALIGORA AMELIA - C+30/2 (20)
6/2 - 6/4
09:15 ENKEL MEISJES U12 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
Vanderheyden Emma - C+30/4 (10)
Winnaar
VANDERHULST MARGOT - C+30/4 (10)
6/2 - 6/1
09:15 ENKEL U09 5 (N.G. - N.G.)
Finale
HOOFDTABEL
BERGHS SEM - N.G. (5)
Winnaar
SLEYPEN LOUIS - N.G. (5)
0/4 - 4/3 (5) - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U10 3 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
KEMPS GITTE - C+30/3 (15)
CORSWAREM CHLOË - C+30/4 (10) 4/1 - 4/0
10:45 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOUSSU MARIE - B+2/6 (70)
Winnaar
D'AMICO ANAIS - B+4/6 (65)
6/3 - 6/4
10:45 ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM
Winnaar
BRAECKMAN MAXIME - A Nationaal nr. 23 (110)
CLEEREN NIELS - A Nationaal nr. 45 (110) 6/2 - 6/1
10:45 ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM FRANSEN STIJN - B-2/6 (80)
Winnaar
Simons Ben - B-4/6 (85)
6/4 - 4/2 opgave
10:45 ENKEL JONGENS U14 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VANBRABANT RUBEN - C+30/4 (10)
VANDELAER GILLES - C+30/4 (10) 6/4 - 6/3
10:45 ENKEL MEISJES U14 4 (N.G. - C+15)
Finale
HOOFDTABEL
BOX ZOE - C+30/3 (15)
Winnaar
WALIGORA AMELIA - C+30/2 (20)
6/3 - 6/1
10:45 ENKEL MEISJES U14 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE SCHRIJVER JILL - C+30/4 (10)
VANDEN ABEEL INES - C+30/4 (10) 6/3 - 6/2
10:45 ENKEL U09 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
STEEGMANS METTE - C+30/5 (5)
Winnaar
LOOIJMANS FRANS - C+30/5 (5)
4/0 - 4/0
11:00 ENKEL JONGENS U10 3 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CHAMPAGNE NIELS - C+30/2 (20)
VAN SWEEVELT Mika - C+30/4 (10) 4/1 - 4/3 (3)
11:00 ENKEL JONGENS U12 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VAN DELSEN YARO - C+30/4 (10)
SERNEELS CEDRIC - C+30/4 (10) 6/2 - 6/1
12:00 ENKEL MEISJES U10 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
DESCAMPS ELIZE - C+30/5 (5)
Winnaar
STRIJKERS NELL - C+30/5 (5)
4/2 - 4/0
13:00 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
JACOBS JENTE - C+30/1 (25)
CLAES Janique - C+30/2 (20) 6/2 - 6/4
13:15 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
JULY Bo - C+30/3 (15)
LIWERSKI ELKE - C+30/1 (25) 6/2 - 6/2
13:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BOSQUET MIEKE - C+30/3 (15)
HERTOGEN GERDA - C+30/3 (15)
COX KATRIEN - C+30/2 (20)
ROEGES EDITH - C+30/4 (10)
7/6 (5) - 2/6 - 11/9
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM RUELENS HILDE - C+30/4 (10)
NOENS FERDY - C+30/5 (5)
Winnaar
THYS ANNELIES - N.G. (5)
FRANSSEN HENRI - N.G. (5)
6/2 - 2/6 - 10/7
13:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 150 punten)
Finale
HOOFDTABEL
KINABLE ROEL - B-15/1 (95)
MEUWIS ARNE - C+30/1 (25)
Winnaar
BERTENS THOMAS - B0 (75)
SCHREURS MAXIME - B0 (75)
6/7 (5) - 7/5 - 10/6
13:30 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM FAVOREEL LUT - C+30/5 (5)
Winnaar
KENIS ISABEL - C+30/4 (10)
6/3 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GADAMAURI BUVAYSAR - B-2/6 (80)
VAN HACHT GERTJAN - B-15 (90) 6/2 - 6/0
13:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
WALIGORA DAVID - C+30/2 (20)
Geuens Alexander - C+30/1 (25) 6/4 - 7/5
13:30 ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - B+4/6)
Finale
HOOFDTABEL
DENAYER JOHAN - C+15 (60)
Winnaar
VANDUREN JAN - C+15 (60)
6/1 - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM
Winnaar
MINNEN Greet - A Nationaal nr. 18 (110)
VERSTREPEN LINSEY - B-15/2 nr. 76 (100) 6/0 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VRANCKEN SOFIE - C+30/2 (20)
SWIJSEN MAARTEN - B+4/6 (65)
MOONS ANOUK - C+30/3 (15)
DELEE KENNETH - B+4/6 (65)
2/6 - 7/5 - 10/6
15:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM ALEN JURGEN - C+30/5 (5)
VANBRABANT JOS - C+30/4 (10)
Winnaar
COLLETTE Pascal - C+30/4 (10)
LESIRE LUC - C+30/5 (5)
6/3 - 6/4
15:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM D'AMICO ANAIS - B+4/6 (65)
Winnaar
VERHULST ELLEN - B+2/6 (70)
6/2 - 6/3
15:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
LOWETTE STEPHANIE - N.G. (5)
SANNEN NIKEA - C+30/5 (5) 6/2 - 7/5
15:00 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DE RAEVE LORE - C+30/3 (15)
Winnaar
JACOBS JENTE - C+30/1 (25)
6/3 - 7/5
15:00 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
MARTENS NOAH - C+15/1 (55)
VAN VOLSEM JIM - C+15/5 (35) 6/1 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MANSHOVEN BRECHT - C+30/4 (10)
Winnaar
VANOPPEN PIETER - C+30/5 (5)
4/6 - 6/1 - 7/5
15:00 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM EDENS CHRIS - C+30/1 (25)
Winnaar
VERTESSEN DOMINIQUE - C+30/1 (25)
6/1 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
RUSSO PAOLO - C+30 (30)
HASEVOETS DANNY - C+30 (30) 6/4 - 6/3
15:00 ENKEL MEISJES U16 4 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CLAES FEBE - C+30/4 (10)
OGGIANU TIZIANA - C+30/5 (5) 6/1 - 6/4
16:30 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BAMMENS KRISTEL - C+30 (30)
LIWERSKI ELKE - C+30/1 (25)
DANIELS ILSE - C+30 (30)
TIELENS KRISTEL - C+30/2 (20)
7/6 (4) - 7/5
16:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DEZWART NELE - N.G. (5)
GEMIS ALEXANDRA - N.G. (5)
Winnaar
FAVOREEL LUT - C+30/5 (5)
SALAETS IRENA - C+30/5 (5)
6/2 - 7/6 (8)
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DREESSEN INGRID - C+30/1 (25)
KREKELS PATRICK - C+30 (30)
Winnaar
FRAUSSEN VERONIQUE - C+30/2 (20)
RUEBENS GERT - C+30 (30)
6/4 - 6/4
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM ZIMMERMAN MELISSA - C+30/4 (10)
DEVOGELAERE KOEN - C+30/3 (15)
Winnaar
Renders Katrien - C+30/5 (5)
RENDERS JO - C+30/1 (25)
4/6 - 6/4 - 10/7
16:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CUYPERS SVEN - C+30 (30)
Terryn Pieter - C+30/1 (25)
STINISSEN JAN - C+30/3 (15)
VERTESSEN DOMINIQUE - C+30/1 (25)
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CLAES SENNE - C+30/3 (15)
CLAES STEPHAN - C+30/4 (10)
Winnaar
BIESMANS BREGT - C+30/2 (20)
POELS PHILIP - C+30/4 (10)
7/5 - 6/3
16:30 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
MESROPYAN AURORA - B-4/6 (85)
BOUSSU MARIE - B+2/6 (70) 6/1 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GILISEN ALEXANDER - C+15/3 (45)
CUPELLI MARIO - C+15/3 (45) 6/2 - 6/0
16:30 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM URBANEK LOTHAR - C+30/4 (10)
Winnaar
MOUCHAERS DOMINIQUE - C+30/4 (10)
6/2 opgave
16:30 ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SCHREURS EDDY - C+30/5 (5)
VANAUTGAERDEN FILIP - C+30/4 (10) 6/1 - 3/6 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM
Winnaar
BRAECKMAN MAXIME - A Nationaal nr. 23 (110)
VERBOVEN LAURENS - B-15/4 nr. 52 (105) 6/3 - 2/6 - 6/3
19:00 ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VANLINGEN KURT - B-15/2 nr. 195 BIS (100)
Simons Ben - B-4/6 (85) 6/1 - 1/6 - 6/2