Dagplanning van

  • Datum 03/04/2015 - 12/04/2015
  • Aantal inschrijvingen 267 / 500
  • Week 15
  • Adres Duinenweg 435
    8430 Middelkerke
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Clauwaert Stefaan - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Buyse Clive - N.G. (5 ptn)
6/0 - 6/3
10:30 ENKEL MEISJES U12 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
D'hooge Ellen - C+30/5 (5 ptn)
Robbens Nina - C+30/5 (5 ptn) 7/5 - 6/4
11:00 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nelissen Gitte - B-4/6 (85 ptn)
Winnaar
De Witte Emeline - B+2/6 (70 ptn)
7/6 (2) - 6/2
11:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM D'Amico Anais - B+4/6 (65 ptn)
Winnaar
Lemiengre Morgane - B+4/6 (65 ptn)
3/6 - 6/3 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Reheul Jacob - C+15/5 (35 ptn)
Steenland Ward - C+15/5 (35 ptn) 6/2 - 6/3
11:00 ENKEL JONGENS U10 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Champagne Niels - C+30/2 (20 ptn)
Van Orshoven Zander - C+30/4 (10 ptn) 4/2 - 4/2
11:00 ENKEL JONGENS U12 2 (C+30/4 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Gielis Giel - C+30/1 (25 ptn)
Nees Mathijs - C+30/3 (15 ptn) 6/1 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Landuyt Freddy - C+30 (30 ptn)
Winnaar
Pyck Jan - C+30 (30 ptn)
1/6 - 6/1 - 6/1
13:00 ENKEL JONGENS U16 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Haute Thibault - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
De Beleyr Christophe - C+30/4 (10 ptn)
6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Casier Kris - 5 ptn
Vermeulen Frank - 5 ptn
6/0 - 6/0
15:00 ENKEL JONGENS U14 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Taghon Filemon - C+30/4 (10 ptn)
Kamangary Aime - C+30/5 (5 ptn) 6/3 - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mestdach Lennert - C+30/4 (10 ptn)
Deseure Thijs - C+30/4 (10 ptn) 4/6 - 7/6 (7) - 7/5
17:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Struelens Frauke - C+30/2 (20 ptn)
Roobrouck Jamina - C+30/1 (25 ptn) 6/4 - 4/6 - 6/1