Dagplanning van

  • Datum 11/09/2015 - 20/09/2015
  • Aantal inschrijvingen 143
  • Week 38
  • Adres Tiendeschuurveld 106
    1932 Sint-Stevens-Woluwe
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
OFFERMANS GERARD - 15 ptn
VERMANG LUDO - 15 ptn
DE WITTE BILLY - 15 ptn
HOBY LAWRENCE - 15 ptn
7/6 (4) - 2/6 - 10/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SLEGERS WENDY - 5 ptn
Van Acker Jochen - 10 ptn
LAMBRECHTS LILIANE - 5 ptn
Forceville Raymond - 10 ptn
6/4 - 6/4
11:00 DUBBEL GEMENGD 6 (30 punten - 160 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
ANGILLIS YENTL - 40 ptn
DEVOS Marc - 55 ptn
0/6 - 6/2 - 11/9
11:00 DUBBEL GEMENGD 6 (30 punten - 160 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
GREVEN ANNETTE - 75 ptn
DE GREEF THIERRY - 30 ptn
6/2 - 7/6 (2)
12:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BYE KIRSTEN - 10 ptn
PERNELL JANE - 5 ptn
Dobbelaire Anja - 5 ptn
HIERS JANA - 10 ptn
6/3 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GREGOIRE EMILIE - 15 ptn
SORET RALF - 15 ptn
GILLES DOMINIQUE - 15 ptn
BEYEN KRIS - 10 ptn
3/4 opgave
12:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
NEJDL TOMAS - 5 ptn
Svarc Jiri - 10 ptn
SIONGERS STEVE - 5 ptn
VAN HAUTE DYLAN - 10 ptn
6/1 - 5/7 - 10/8
14:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM HOOGMARTENS CHARLOTTE - 10 ptn
MEERT LORE - 15 ptn
Winnaar
RICHARD JESSICA - 15 ptn
RICHARD MARGAUX - 5 ptn
6/1 - 6/0
14:00 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM GEERKENS LOTTE - 10 ptn
BROUWERS KRISTOF - 80 ptn
Winnaar
Verduyckt Cynthia - 60 ptn
RUMMENS NIEL - 25 ptn
6/1 - 6/1
14:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
KRESOVIC UROS - 5 ptn
OLAERTS BRAM - 25 ptn
OFFERMANS GERARD - 15 ptn
VERMANG LUDO - 15 ptn
6/2 - 4/6 - 10/8
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JACOBS MYLENA - 25 ptn
RUMMENS NIEL - 25 ptn
6/0 opgave
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (30 punten - 160 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BREEKWEG PHAEDRA - 70 ptn
DE BAERDEMAEKER ROEL - 75 ptn
2/6 - 6/3 - 10/7
15:30 DUBBEL HEREN 6 (30 punten - 160 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRABBE BERT - 75 ptn
PUTTEMANS LAURENS - 85 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
17:00 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
RICHARD JESSICA - 15 ptn
RUTTEN VIRGINIE - 25 ptn
DELCOUR CAROLINE - 10 ptn
VERBRUGGEN TATIANA - 35 ptn
6/4 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM HUYGHE BART - 20 ptn
VAN BELLE JONAS - 35 ptn
7/5 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
RUMMENS NIEL - 25 ptn
VAN DEN EYNDE PETER - 10 ptn
CAUWELIER SANDER - 20 ptn
DE VEIRMAN ARTHUR - 20 ptn
6/3 - 6/4